Dodaj do ulubionych

BRAWO! Swietny wybór....

28.10.22, 22:51
next.gazeta.pl/next/7,151003,29084963,polska-elektrownia-jadrowa-premier-mateusz-morawiecki-potwierdzil.html#do_w=57&do_v=739&do_st=RS&do_sid=1046&do_a=1046&s=BoxOpLink
A FRaNie mogą tylko tupac swoim płaskostopiem z bezsilnej wściekłoscismile)))
Obserwuj wątek
    • scand Re: BRAWO! Swietny wybór.... 29.10.22, 09:08
      Jedna rakieta w elektrownię atomową i skażony duży obszar.. czy to rozsądne, aby brać na siebie takie ryzyko?
      • ignorant11 Re: BRAWO! Swietny wybór.... 29.10.22, 10:04
        scand napisał:

> Jedna rakieta w elektrownię atomową i skażony duży obszar.. czy to rozsądne, ab
        > y brać na siebie takie ryzyko?

No włąsnie, ze ryzyko nie jest tak wielkie bo reaktor ma wytrzymac uderzenie duzego samolotu
        • scand Re: BRAWO! Swietny wybór.... 29.10.22, 11:18
          Chciałbym w to wierzyć, ale jakoś nie jestem przekonany..
          • ignorant11 Re: BRAWO! Swietny wybór.... 29.10.22, 11:59
            scand napisał:

> Chciałbym w to wierzyć, ale jakoś nie jestem przekonany..

Ja jestem zwolennikiem nuklearyzacji, we Francji i całej Europie dobrze działa i niezaleznie od spekulacji weglodorami. Co ciekawe slad radionuklidów jest mniejszy niz w elektrowniach weglowych
            • scand Re: BRAWO! Swietny wybór.... 29.10.22, 13:06
              Co do energii atomowej w czasie pokoju nie mam zastrzeżeń, w czasie wojny staje się natomiast dodatkowym czynnikiem ryzyka.
              • ignorant11 Re: BRAWO! Swietny wybór.... 29.10.22, 19:59
                scand napisał:

> Co do energii atomowej w czasie pokoju nie mam zastrzeżeń, w czasie wojny staje
                > się natomiast dodatkowym czynnikiem ryzyka.

Wtedy wszystko staje sie czynnikiem ryzyka... rafinerie rury składy paliwzakłady chemiczne....
                • scand Re: BRAWO! Swietny wybór.... 02.11.22, 09:35
                  Rożnica jest jednak taka że zniszczenie rurociągu jest lokalne i ograniczone czasowo, zniszczenie elektrowni atomowej może skazić duży obszar na wiele lat.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka