Dodaj do ulubionych

Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :)

16.09.03, 00:02
Chcialbym poprzez swoja skromna osobe, polecic sznownej rodzince
dekameronskiej (ktora w tym miejscu mocno scisikam) film pod tytulem: " 25-
ta godzina".

Polecam go z czystym sumieniem. Film wart obejrzenia i wydania 15 zlotych
(czyt. dla studentow ;P ) na bilet. Hmm i Ci bez znizek tez nie pozaluja.
Obiecuje!!!

Uslyszalem dzisiaj, ze Edward Norton to gwarancja dobrego filmu. I
rzeczywiscie to jest prawda. A jesli do tego doda sie jeszcze swietne
zdjecia, muzyke. Paluszki lizac. Chyba juz dawno nie wyszedlem z kina tak
zadowolony. Hmm albo ja taki wybredny jestem? ;)

Co ja bede opowiadal. DO KIN!!!!! Sami sie przekonajcie.

P.S.
Nie bylbym soba, gdybym sie nie pochwalil. ;P Bylem na premierowym seansie.
Zostalem obdarowany podwojnym zaproszeniem. ;) Ma sie te znajomisci... ;)
haha

Pozdrawiam
Wobi
Obserwuj wątek
    • anahella momenty byly?;) n/t 16.09.03, 00:03

• julla Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 16.09.03, 00:04
      Momenty były??
      • anahella Julla czytasz w moich myslach 16.09.03, 00:05
        julla napisała:

> Momenty były??

Albo sluchalysmy tych samych audycji radiowych:)
        • wo_bi Re: Julla czytasz w moich myslach 16.09.03, 00:44
          anahella napisała:

> julla napisała:
          >
          > > Momenty były??
          >
          > Albo sluchalysmy tych samych audycji radiowych:)
          >
          Nie wiem co Wam tam w glowie swita, wiec nie bede sie dopytywal. Tak na
          wszeliki wypadek... ;)
    • aankaa to my tu posty, ja szaleni 16.09.03, 00:04
      a Ty się po kinach włóczysz ? :((((((
      fuj :(((
      • julla Re: to my tu posty, ja szaleni 16.09.03, 00:05
        A my z anahellą trenujemy telepatię po nocach:))
        • anahella Re: to my tu posty, ja szaleni 16.09.03, 00:06
          julla napisała:

> A my z anahellą trenujemy telepatię po nocach:))

Dobrze, ze nie telemarketing;)
          • aguszak Re: to my tu posty, ja szaleni 17.09.03, 11:16
            anahella napisała:

> julla napisała:
            >
            > > A my z anahellą trenujemy telepatię po nocach:))
            >
            > Dobrze, ze nie telemarketing;)
            >

... albo, nie daj Bóg, audiotele ;)))
        • koaa Re: to my tu posty, ja szaleni 16.09.03, 00:06
          tylko wam jedno w głowie a nie zadna telepatia:)
          • anahella Re: to my tu posty, ja szaleni 16.09.03, 00:08
            koaa napisał:

> tylko wam jedno w głowie a nie zadna telepatia:)

ja mam czasem jeszcze i drugie;P
          • aankaa Re: to my tu posty, ja szaleni 16.09.03, 00:08
            koaa napisał:

> tylko wam jedno w głowie a nie zadna telepatia:)

czarodziej się znalazł ,...
      • anahella Re: to my tu posty, ja szaleni 16.09.03, 00:07
        aankaa napisała:

> a Ty się po kinach włóczysz ? :((((((
        > fuj :(((

Zeby mam chociaz troche popcornu przyniosl.... pewnie zezarl caly.
        • koaa Re: to my tu posty, ja szaleni 16.09.03, 00:11
          koli też nie a dla dziewczyn kwiaty-Wobi co z Tobą!!!!!!!
          • julla Re: to my tu posty, ja szaleni 16.09.03, 00:14
            Kwiaty? Z kina? Koaa, co z tobą??:))
            • koaa Re: to my tu posty, ja szaleni 16.09.03, 00:17
              Julla origami sie teraz robi w czasie 30 minutowego bloku reklamowego przed
              seansem nie wiedziałaś?
              • wo_bi Re: to my tu posty, ja szaleni 16.09.03, 00:52
                koaa napisał:

> Julla origami sie teraz robi w czasie 30 minutowego bloku reklamowego przed
                > seansem nie wiedziałaś?

Haaa Nie bylo rekalam. Czym mnie zaskoczyli. Od razu film sie zaczal. Albo
                zapomnieli albo musialem przysnac ;))
          • aankaa Re: to my tu posty, ja szaleni 16.09.03, 00:17
            koaa napisał:

> koli też nie a dla dziewczyn kwiaty-Wobi co z Tobą!!!!!!!

na psy schodzi :(
            • koaa Re: to my tu posty, ja szaleni 16.09.03, 00:19
              właśnie zamiast na burżuackie imprerzy chodzić mógł pomóc w reanimowaniu
              forum:)
              • julla off topic 16.09.03, 00:21
                a w radiu właśnie powiedzieli, że trzeba bardzo uważać co emitujemy do
                przestrzeni:))
                Bardzo fajny program:))
          • wo_bi Re: to my tu posty, ja szaleni 16.09.03, 00:58
            koaa napisał:

> koli też nie a dla dziewczyn kwiaty-Wobi co z Tobą!!!!!!!

Ale ja z origami to tylko statek potrafie zrobic... ;)
        • wo_bi Re: to my tu posty, ja szaleni 16.09.03, 00:50
          anahella napisała:

> aankaa napisała:
          >
          > > a Ty się po kinach włóczysz ? :((((((
          > > fuj :(((
          >
          > Zeby mam chociaz troche popcornu przyniosl.... pewnie zezarl caly.
          >

Wlasnie wydlubuje za zebow... Ktos chce?? ;P
      • wo_bi Re: to my tu posty, ja szaleni 16.09.03, 00:46
        aankaa napisała:

> a Ty się po kinach włóczysz ? :((((((
        > fuj :(((

A to do 13333 chcecie dobic??? :) No ja dalem tamat do rozmowy ;)
    • p.a.d.a.l.c.o.w.a Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 16.09.03, 00:20
      a ja, niechwalący się, też byłam dzisiaj na pokazie premierowym filmu ooooooo,
      tyg Polityka mnie zaprosił oooooooooo.
      • wo_bi Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 16.09.03, 00:43
        p.a.d.a.l.c.o.w.a napisała:

> a ja, niechwalący się, też byłam dzisiaj na pokazie premierowym filmu
        ooooooo,
        > tyg Polityka mnie zaprosił oooooooooo.

A mnie rzeczpospolitaaaaaaaoooooo ;)
        • aankaa chwaaaaaaaaaaaliiiiiiiiiipięęęęęęęęęęęęętyyyyyyyyy 16.09.03, 00:49
        • anahella Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 16.09.03, 02:04
          wo_bi napisał:

> A mnie rzeczpospolitaaaaaaaoooooo ;)

Heheheheh to jak ja dostane po sasiedzku od Twojego Weekendu (jestem z tej
          samej stajni co ten periodyk) jakies zaproszenie to tez sie pochwale;)
    • malen_a Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 16.09.03, 09:07
      to bardzo sie ciesze, ze sie podobalo i w weekedn sama pedze ogladac :-)
      • wo_bi Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 16.09.03, 11:33
        malen_a napisała:

> to bardzo sie ciesze, ze sie podobalo i w weekedn sama pedze ogladac :-)

Hmm ale mam nadzieje, ze nie w sobote po 19. :)
        • malen_a Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 16.09.03, 11:37
          wo_bi napisał:

> Hmm ale mam nadzieje, ze nie w sobote po 19. :)

pewnie nie, hej wpisz sie na liste Padalcowej, pt "randka ..."i przyjezdzaj w
          sobote na spotkanie!
          • wo_bi Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 16.09.03, 11:41
            malen_a napisała:

> pewnie nie, hej wpisz sie na liste Padalcowej, pt "randka ..."i przyjezdzaj
            w sobote na spotkanie!

Juz to zrobilem :))) Ale w watku Betty.
            • malen_a Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 16.09.03, 11:42
              wo_bi napisał:

>
              > Juz to zrobilem :))) Ale w watku Betty.

a moze zarzucimy, zeby w te kilka osob na kregle pojechac? :-)
              • wo_bi Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 16.09.03, 16:22
                malen_a napisała:

> wo_bi napisał:
                >
                >
                > >
                > > Juz to zrobilem :))) Ale w watku Betty.
                >
                > a moze zarzucimy, zeby w te kilka osob na kregle pojechac? :-)

Hmmm, czemu nie :))) Czy gra sie w kregle druzynami??? Jesli tak to jestem z
                Toba :)
                • malen_a Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 16.09.03, 21:26
                  wo_bi napisał:

>
                  > Hmmm, czemu nie :))) Czy gra sie w kregle druzynami??? Jesli tak to jestem z
                  > Toba :)

chyba mozna i druzynami, wiesz na tory sie podzielic, ale ... chcesz ze mna w
                  druzynie przegrac??? :-)
                  • wo_bi Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 00:10
                    malen_a napisała:

> wo_bi napisał:
                    >
                    >
                    > >
                    > > Hmmm, czemu nie :))) Czy gra sie w kregle druzynami??? Jesli tak to jestem
                    > z
                    > > Toba :)
                    >
                    > chyba mozna i druzynami, wiesz na tory sie podzielic, ale ... chcesz ze mna
                    w druzynie przegrac??? :-)

ja to lubie przegrywac... Wrecz bylbym zly, gdybys nie dala mi przegrac... ;)))
                    • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 02:43
                      Wobi co z Toba - ja to uwielbiam wygrywać i nigdy się nie poddaje - rozwalił
                      bym Malene w kręgle choćby była mistrzem świata (znaczy takie miałbym
                      nastawienie)i jakby odpuściła to by przegrała- tego uczy koszykówka bicia się
                      do końca o ostatnią piłke :)
                      • wo_bi Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 12:12
                        koaa napisał:

> Wobi co z Toba - ja to uwielbiam wygrywać i nigdy się nie poddaje - rozwalił
                        > bym Malene w kręgle choćby była mistrzem świata (znaczy takie miałbym
                        > nastawienie)i jakby odpuściła to by przegrała- tego uczy koszykówka bicia
                        się
                        > do końca o ostatnią piłke :)
                        >
                        >
                        No wiesz, ja tez nie lubie przegrywac. No ale z Malena... To czysta
                        przyjemnosc, dostac od Niej po uszach. ;PPPP
                        • malen_a Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 20:07
                          wo_bi napisał:

> No wiesz, ja tez nie lubie przegrywac. No ale z Malena... To czysta
                          > przyjemnosc, dostac od Niej po uszach. ;PPPP
                          >

moj boze...czytam i sie czerwienie.....
                          • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 20:16
                            A to takie kwiaty:)))))))
                            PS
                            A ja Dorote ograłem w bilarda- ze mną nie ma łatwo:)))))- ale jak ktoś ze mną
                            wygra to ma dopiero radoche:))))
                            • malen_a Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 20:35
                              koaa napisał:

> A to takie kwiaty:)))))))
                              > PS
                              > A ja Dorote ograłem w bilarda- ze mną nie ma łatwo:)))))- ale jak ktoś ze
                              mną
                              > wygra to ma dopiero radoche:))))

teraz tak sie przechwalasz a jak juz grasz to zawsze przegrywasz ;-P
                              • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 20:40
                                Ale z kim przegrywam? Ja się nikomu nie podkładam taka zabawa na dłyższą mete
                                jest nudna- przyznam że nieraz nie walcze na 100% aby kogos za bardzo nie
                                zdołować ale kiedy ma wygrana jest zagrożona wtedy się sprężam- i łapie
                                nieziemską koncentracje
                                • mha1 Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 20:44
                                  > Ale z kim przegrywam? Ja się nikomu nie podkładam taka zabawa na dłyższą
                                  mete
                                  > jest nudna- przyznam że nieraz nie walcze na 100% aby kogos za bardzo nie
                                  > zdołować ale kiedy ma wygrana jest zagrożona wtedy się sprężam- i łapie
                                  > nieziemską koncentracje

no! i jeszcze niekontuzjogenny jestes ;))))
                                  • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 20:45
                                    i zimnny drań:)))
                                    • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 20:47
                                      och Ty nie ma marchewki-tak nie wolno! drugi raz nie namówie mojej głowy aby
                                      przyjeła tyle info:)
                                      • mha1 Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 20:48
                                        koaa napisał:

> och Ty nie ma marchewki-tak nie wolno! drugi raz nie namówie mojej głowy aby
                                        > przyjeła tyle info:)

nie rozumiem tego szyfru :(
                                        • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 20:53
                                          wizyje miały być !!!!!!!
                                          • mha1 Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 20:55
                                            koaa napisał:

> wizyje miały być !!!!!!!

za maila! i jak obiecasz ze bedziesz w sobote...
                                            • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:12
                                              wizje powinny być wcześniej umowa to umowa a w sobotę na 50 %:))))
                                              • mha1 Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:13
                                                > wizje powinny być wcześniej umowa to umowa a w sobotę na 50 %:))))
                                                nie rozmawiam Tobą ;-PPP więc mnie nie zagaduj ;-PPP
                                                dużo rzeczy miało być wcześniej, obiecanki cacanki...
                                                • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:15
                                                  obiecuszki cycuszki:)
                                                  • mha1 Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:16
                                                    > obiecuszki cycuszki:)

zabraniam Ci mnie rozśmieszać!!!
                                                    kici kici Jasiu ;-PPP
                                                  • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:21
                                                    a jak to teraz inaczej brzmi:)))00
                                                    Idzie Jas przez wieś worek piasku niesie..:)))))
                                                  • mha1 Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:23
                                                    > a jak to teraz inaczej brzmi:)))00
                                                    > Idzie Jas przez wieś worek piasku niesie..:)))))

hahahahahaha :)))) jeszcze sobie to wyobraź ;)))))
                                                  • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:28
                                                    a pamiętasz dalej ? pomóz bo mi sie urwało
                                                  • mha1 Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:31
                                                    > a pamiętasz dalej ? pomóz bo mi sie urwało

Jaś... urwał...
                                                    hahahaha
                                                  • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:36
                                                    jako wy7trawny kanibalista zaraz go pozre zaprosić Cie na uczte?
                                                  • mha1 Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:37
                                                    > jako wy7trawny kanibalista zaraz go pozre zaprosić Cie na uczte?

będziemy jeść wspólnie? bardzo kusząca propozycja ;) czekaj, zaraz będę ;)))
                                                  • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:39
                                                    można by sprubowac go jakos napompować bo zbyt dumnie to on teraz nie wyglada:)
                                                    Jakie proponujesz dodatki?
                                                  • mha1 Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:41
                                                    > można by sprubowac go jakos napompować bo zbyt dumnie to on teraz nie
                                                    wyglada:)
                                                    > Jakie proponujesz dodatki?

no wiesz??? teraz to już wszyscy wiedzą, o kim my tu mówimy ;)))
                                                    dodatki? idę spać, to pomyslę przed snem ;))) dobranoc :)
                                                    PS i przypomniało mi się jeszcze jedno słówko "kompatybilni" hihihi
                                                  • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:44
                                                    jak wtyczka i gniazdo wtykowe:))))
                                • malen_a Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 20:48
                                  koaa napisał:

> Ale z kim przegrywam? Ja się nikomu nie podkładam taka zabawa na dłyższą
                                  mete
                                  > jest nudna- przyznam że nieraz nie walcze na 100% aby kogos za bardzo nie
                                  > zdołować ale kiedy ma wygrana jest zagrożona wtedy się sprężam- i łapie
                                  > nieziemską koncentracje

przegrywasz z kazdym, hihi!!!
                                  • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 20:56
                                    Tratatata
                                    z Tobą bym na pewno wygrał i zauroczonym Wobim też:))))))
                                    • malen_a Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 20:57
                                      koaa napisał:

> Tratatata
                                      > z Tobą bym na pewno wygrał i zauroczonym Wobim też:))))))
                                      >

zalezy w co.... :-))
                                      • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:06
                                        we wszystko - no może poza kręglami i basenem :)))) ide Ci na ręke żebyś nie
                                        popadła w kompleksy:)))
                                        • malen_a Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:11
                                          koaa napisał:

> we wszystko - no może poza kręglami i basenem :)))) ide Ci na ręke żebyś nie
                                          > popadła w kompleksy:)))

ja??? w kompleksy??? a poza tym mysle, ze we wszystko (oprocz kosza) bym Cie
                                          ograla, nawet glowe mam pewnie "mocniejsza" :-P
                                          • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:20
                                            Oj obawiam sie ze przeceniasz swoje możliwosci- Ja raz w tygodniu biegam 15 km
                                            to mam takie porzygotowanie fizyczne że nawet jak technika nie najlepsza
                                            to fizycznier i szybkościowo rozwqalam przeciwników - piłka nozna tenis
                                            ziemny:)) -wołają na mnie na boiskach pitbull a tocoś znaczy - Ha
                                            a w brydza napewno też wymiekasz
                                            • mha1 Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:22
                                              i jest niekontuzjogenny ;)
                                          • wo_bi Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:20
                                            malen_a napisała:

>we wszystko (oprocz kosza) bym Cie
                                            > ograla, nawet glowe mam pewnie "mocniejsza" :-P

Organizujemy jakies zawody????? ;))
                                            • malen_a Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:22
                                              wo_bi napisał:

> Organizujemy jakies zawody????? ;))

jasne!!! tylko od jakiej dyscypliny zaczynamy? ;-)moze bieg na 100m przez
                                              dekameron
                                              • wo_bi Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:26
                                                malen_a napisała:

> jasne!!! tylko od jakiej dyscypliny zaczynamy? ;-)moze bieg na 100m przez
                                                > dekameron

hmm a jaki ma byc limit znakow w poscie. ;))
                                    • wo_bi Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:18
                                      koaa napisał:

> Tratatata
                                      > z Tobą bym na pewno wygrał i zauroczonym Wobim też:))))))
                                      >

zauroczonym???? Hmm moze i jestem, ale nie w Malenie ;P Malene po prostu
                                      lubie :))
                                      • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:30
                                        A czy ja mówiółem ze w Malenie - sam to dokleiłeś:)))))
                                        • wo_bi Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:34
                                          koaa napisał:

> A czy ja mówiółem ze w Malenie - sam to dokleiłeś:)))))

OK tu mnie zlapales. ;))
                                          Tak mi wyszlo z kontekstu ;)))) Hmm a to o kim myslales w takim razie ;P
                                          • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:37
                                            doklejaj dalej:))))
                                            • wo_bi Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:39
                                              koaa napisał:

> doklejaj dalej:))))

Eee daruje sobie ;PPP
                                              • koaa Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:46
                                                To ja też Ci daruje w końcu męska solidarność musi być:))
                                                • malen_a Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 21:54
                                                  koaa napisał:

> To ja też Ci daruje w końcu męska solidarność musi być:))

ale ja jestem ciekawa!! "doklejajcie" dalej:-)
                                                  • wo_bi Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 22:08
                                                    malen_a napisała:

> ale ja jestem ciekawa!! "doklejajcie" dalej:-)

Eeeeeeee nie ;)
    • mamalgosia Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 16.09.03, 13:01
      ja nie byłam w kinie nie tylko dzisiaj, ale nawet wczoraj i przedwczoraj. Co
      więcej: nie wybieram się tam również jutro
      • wo_bi Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 16.09.03, 16:23
        mamalgosia napisała:

> ja nie byłam w kinie nie tylko dzisiaj, ale nawet wczoraj i przedwczoraj. Co
        > więcej: nie wybieram się tam również jutro

Hmm no, ja codziennie tez nie jestem ;)
    • aguszak A ja pozwolę sobie... 17.09.03, 11:18
      ... polecić "Hero"... wcale nie takie kung-fu, jakiego się spodziewałam, tylko
      piękna poetycka opowieść-legenda... no, piękne mówię Wam, a jakie efekty
      wizualne (Matrix się chowa)...
      Buziorasy
      • mha1 Re: A ja pozwolę sobie... 17.09.03, 11:29
        aguszak napisała:

> ... polecić "Hero"... wcale nie takie kung-fu, jakiego się spodziewałam,
        tylko
        > piękna poetycka opowieść-legenda... no, piękne mówię Wam, a jakie efekty
        > wizualne (Matrix się chowa)...
        > Buziorasy
        >
        super!!! bo ja się wybieram :)))
        • aguszak Re: A ja pozwolę sobie... 17.09.03, 11:39
          mha1 napisała:

> super!!! bo ja się wybieram :)))

Napewno się nie rozczarujesz, jeżeli liczysz się z "niełatwością" tego filmu ;)
          Tylko kurcze tak jakoś mi brakowało wiedzy z zakresu kultury chińskiej, tej
          całej symboliki kolorów, muzyki, gestów... ale jeżeli podobało się takiemu
          laikowi, jak mi, to chyba film jest w miarę czytelny :)))
    • raszefka Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 14:10
      wo_bi napisał:

>
      Film wart obejrzenia i wydania 15 zlotych
      > (czyt. dla studentow ;P ) na bilet. >

Strasznie macie drogie kina :)))

Pozdr, czepialska

p.s. Naprawdę późno wracam i prawie nie zaglądam
      • wo_bi Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 17.09.03, 17:30
        raszefka napisała:

> Strasznie macie drogie kina :)))
        >
        > Pozdr, czepialska
        >
        Rowniez pozdrawiam Czepialska ;)

> p.s. Naprawdę późno wracam i prawie nie zaglądam

Alez ja rozumiem!!! :) Tylko tak troszke sie.... :)
      • anahella Re: Kto nie byl dzisiaj w kinie, niech zaluje :) 18.09.03, 01:19
        raszefka napisała:

> Strasznie macie drogie kina :)))
        Raszefko, 15 zlotych to jak na Warsiafke calkiem nieduzo:(
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka