Dodaj do ulubionych

rekonwalescencja po zabiegu

14.01.20, 22:17
Hej,

Zostałam zakwalifikowana do zabiegu u dr Johann (pierwszy zabieg w życiu, mam 33 lata) i nadszedł mój termin. Mam ustalony zabieg na marzec, ale teraz wypadła mi jedna rzecz. Mianowicie jestem doktorantką i ustaliłam sobie termin na taki okres, gdzie nie będę mieć żadnych obowiązków, ale dzisiaj zadzwonili że mam prowadzić obowiązkowo zajęcia cały semestr i to pierwsze zajęcia w życiu (stres). Martwię się, że skoro oko goi się do miesiąca, to będę musiała na miesiąc wyłączyć się z tej pracy, a to jest jednak dość dużo nieobecności i dodatkowo nie będę w stanie przewidzieć jak się goi, więc nie będę też w stanie zaplanować. Nie chciałabym uczyć z czerwonym okiem i opuchlizną. Pojawił się więc pomysł przeniesienia zabiegu na wakacje, ale po pierwsze chciałabym mieć jak najszybciej za sobą, po drugie możliwe, że wtedy będę znowu musiała pracować nad artykułem, czyli dużo czytać i pisać. Czy będę mogła to robić po zabiegu? Jak to jest z tym gojeniem?
Z tego, co dr mówiła, mam mieć chyba robione dwoje oczu na raz i na każdym z nich jeden mięsień, dopiero potem drugi kiedy zez wróci (mówiła, że duża szansa, że wróci).
Obserwuj wątek
    • karola68 Re: rekonwalescencja po zabiegu 18.01.20, 11:34
      Witam
      Przy rekonwalescencji sobie trzeba odpuścić pracę, jak najmniej męczyć oczy... , żeby się ładnie wygoiło. Ja jestem prawie 2,5 roku po zabiegu.. U mnie był tylko jeden zabieg na trzech mięśniach... Z tym , że ja byłam operowana u innej Pani doktor.. fantastycznej zresztą, efekt jest rewelacyjny. Dużo czytałam o dr Johan... mnie zniechęciło jej rozkładanie zabiegu na etapy... bądź co bądź to kolejna narkoza... Próbowała Pani konsultować się jeszcze z inną lekarką?
      Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka