Dodaj do ulubionych

Dobry gin - endo z okolic Katowic - POSZUKIWANY!!!

13.04.05, 08:38
Pilnie potrezbuję dobrego gin - endo.
Poradźcie dziewczyny.
Jestem z Chorzowa.

Ania
Obserwuj wątek
    • mojakarolinka Re: Dobry gin - endo z okolic Katowic - POSZUKIWA 14.04.05, 15:28
      niestety sama szukam, na razie polecono mi Panią Doktor Jochemczyk-Banek, która
      przyjmuje w centralnym szpitalu klinicznym w katowicach na ul. medyków - ale
      jeszcze nie byłam, więc nie wiem czy jest godna polecenia ;)

i niestety nie polecam Ci Pani doktor Skrzypulec-Ciszek z Mikołowa :(
      Jeździłam do niej wiele lat - a miałam 50 km pociągiem do niej -i jedyną rzeczą
      jaką mi proponowała to było diane35 i androcur, nawet nie skierowała mnie na
      badanie poziomu hormonów- co jest podstawą. Raz wysłała mnie na usg jajników do
      Tychów do kliniki, do swojego kolegi, który zrobił mi badanie na państwowym
      sprzęcie i zarządał odemnie wtedy 70 zł!!!!!!!!!!!!!(jakieś 10 lat temu)
      a czeka się do niej godzinami i płaci słono, jak dla mnie- beznadzieja pomimo
      kilku specjalizacji, doktoratów i dyplomów które miała porozwieszane w
      poczekalni

Mojej przyjaciółce źle wyliczyła wiek płodu na usg i wysłała ją do kliniki w
      Tychach na poród (obiecywała, że będzie rodzić w wodzie- jak to usłyszeli w
      szpitalu to ją wyśmiali), dziewczyna poleżała parę dni- nic, zaczęli wywoływać
      poród sztucznie (żaden lekarz w tej klinice nie zauważył, że za wcześnie!), w
      końcu zrobili cesarkę i okazało się, że dzieciak powinien jeszcze poleżakować u
      mamusi w brzuszku. Pani Doktor na obchodach udawała, że mojej przyjaciółki w
      ogóle nie zna.

Pozdrawiam :)
    • annalalik Wprawdzie narazie 20.04.05, 13:14
      zadna z Was nie wspomniała o tym lekarzu ale ja do niego sie wybiore w piatek.
      Dr Madej z Bytomia - przyjmuje na Sikorskiego 8/1
      Kilka znajomych mi go poleciło i jest w miare przystępny cenowo (80 zł wizyta).
      Napewno napiszę Wam czy warto do niego chodzić i co mi powiedział.
      Dziękuję wszystkim, które się wpisały.

Ania

P.S. Joisano - bardzo mi przykro
      • annalalik POLECAM DR MADEJA!!!! 22.04.05, 21:05

Trafiłam bezbłędnie w gina - okazało się że on się w klinice ginekologii i
        endokrynologii zajmuje diagnozowaniem i leczeniem niepłodności a przede
        wszystkim PCO!!
        W każdym razie powiedział ze co jak co ale ani moje wyniki ani USG robione
        prywatnie nie potwierdza PCO. Powiedział, że za takie rzeczy które są napisane
        na wyniku usg to lekarz powinien isc siedziec!! (on nawet zna tego doktorka i
        stwierdził: "taki miły człowiek a takie głupoty pisze). No ale mniejsza z tym.

Co do PCO - Mam na jednym jajniczku 4 maluśkie 2 mm pęcherzyki które mogą być
        pozostałością po antykoncepcji lub po ostatniej owulacji. Przy PCO takie
        pęcherzyki są "tylko" 2 x większe są na obu jajnikach i to w ilości po 12 na każdym.
        I TU MI TEN KAMIEŃ SPADAŁ Z SERCA. Zrobił mi też pan doktor cytologię - choć
        stwierdził że napewno bedzie ok bo jestem w środku czyściutka jak mało kto.
        Powiedział ze macica jest piękna i aż zal ze pusta.
        CLO mam nie brac no chyba ze bardzo chce bliźniaki :)) - taki jego żarcik.

W środę mam przyjść do niego by zobaczyć co z moimi pęcherzykami - pooglądamy
        sobie i stwierdzimy co jest grane :)) Ale podejrzewa ze wszystko ok.

W kolejnym cyklu jeśli się w tym nie uda zaproponował żebym przyniosła nasionka
        i on mi wymaz zrobi i test na zgodność nasienia i śluzu - bo może cos tu jest
        nie tak - to badanie mikroskopowe i mieści się w cenie wizyty.
        Ogólnie wg niego jestem okazem zdrowia. Pocieszył mnie bardzo i jestem normalnie
        szczęśliwa.

Wogóle wypytał mnie tak o wszystko jak jeszcze nikt nigdy. AAA!!! Śluzikiem się
        zainteresował no i zrobił mi USG piersi - pierwszy raz w życiu ktoś mi zrobił to
        USG!!!
        Ogólnie zabuliłam 110 zł (80 zł wizyta +30 cyto) ale warto było.

A co do samego doktorka - przemiły i wogole bardzo fajny starszy pan :))
        REWELACJA
          • libra72 Re: POLECAM DR MADEJA!!!! 10.05.05, 12:34
            mam troche wizyt od krakowa po slask na koncie Bytom faktycznie zajmoje sie
            tym ale roznie z lekarzmi napewno dr,Stanislaw Horak ordynator endo w Bytomiu
            dr. Tomanek niezly glownie zajmoja sie rozrodem wspomaganym kobiet co maja
            problemy min. z pco Tychy bardzo dobry Dr. Piotr Buchacz przyjmuje
            nieodplatnie w przychodni leczenia nieplodnosci katowice ul.Powstancow
            Slaskich prywatnie katowice ul. Moniuszki naprawde doswiadczony lekarz spec.
            od nieplodnosci!
            • happys czy ktoś leczył PCOS u prof. Kos-Kudła z Zabrza??? 27.05.05, 19:17
              bo ja właśnie u niej zaczęłam leczenie, tzn. od czterech miesięcy biore
              bromocorn, i ide na kontrole w czerwcu, na razie tylko to. Lecze się
              jednocześnie u jej męża (dr Marek Kudła). Mam trądzik i stwierdziła że
              prawdopodobnie mam za wysoki wolny testosteron a tym zajmnie się jak wyreguluje
              prl.
              Napiszcie jeśli się u niej leczyłyście/leczycie.
              pozdro:)
              happys
        • maryna76 Re: POLECAM DR MADEJA!!!! 04.07.05, 17:01
          Hej

Zgadzam się z tobą na 100% bo też do niego chodzę.
          Jest wspaniały dla kobiet które łatwo panikują- zawsze wynajduje pozytywy
          sytuacji.
          Ja prawie nie miesiaczkuję, więc jestem stymulowana a we zeszłym tygodniu
          Doktor zobaczył u mnie po cztery niepęknięte pechęrzyki w jajnikach. Czyżby PCO?

Na szczęście mówi że po stymulacji mam szansę zajść w ciąży a niejtóre kobiety
          nawet nie wiedzą że mają PCO ( okazuje się to dopiero np. z trakcie cesarki) i
          zachodzą, rodzą itd.

Annalalik może pogadamy trochę na gg albo mailowo i wymienimy sie
          doświadczeniami.Daj znać pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka