Dodaj do ulubionych

Agatha Christie kolekcja kryminałów

27.06.14, 12:12
Nie wiem, czy wiecie, ale 19 czerwca wyszedł pierwszy numer w takiej kolekcji - "Morderstwo w Orient Expressie" wyd. Dolnośląskie.
Książki są dołączane do Vivy, Przyjaciółki i Party, będą wychodziły co dwa tygodnie.
Jeszcze można znaleźć pierwszy numer, ja dziś kupiłam swój, kosztuje 6,99zł. Wybrałam ten z Vivą, a tam w środku jest też reportaż o Christie - biograficzny, z dużą ilością zdjęć:)
Bardzo ładne wydanie książki, w twardej oprawie.
W następnym numerze mają być dwa tomy - "I nie było już nikogo" i "A.B.C."
Obserwuj wątek
    • bez_portek Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 29.06.14, 13:45
      www.youtube.com/watch?v=Fc4pCfKi-28
      :)
      jak komus brakuje jakiejś Agatki pozycji będzie mógł sobie tanio uzupełnić
      • patr-isha Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 05.07.14, 13:13
        a jest jeszcze szansa zeby gdzies kupic pierwsze numery? zalezy mi na tym bardzo pzdr
        • klaudiiiia Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 08.07.14, 05:18
          Możesz zamówić na stronie. www.agathachristiekolekcja.pl/
          Tylko, że cena jest już wyższa, bo z tego co mi się wydaje to już nie płacisz za wysyłkę. Ale możesz zapytać przed kupnem.
          • patr-isha Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 08.07.14, 09:33
            a no to trudno... :( przegapiłam, a jak widzialam w tv reklamy to mowilam sobie ze bede pilnowala zeby nie przegapic, no ale nic tam :(
    • ksiezna_pani1 Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 18.07.14, 22:21
      Piękna kolekcja, tylko szkoda, że kolejną kolekcję wydają w dziwnej kolejności, zamiast od pierwszej książki A.Ch. do ostatniej :/

Szkoda, że ta kolekcja nie ukazała się wcześniej, bo skompletowałam już większość powieści Agatki.
      • patr-isha Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 21.07.14, 12:50
        racja :)
      • qbin2013 Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 08.03.15, 15:25
        Ukazuje się chyba w tej samej kolejności co kolekcja Hachette. Też mnie to wkurza. Wolałbym mieć je po kolei, a nie od sasa do lasa. Raz nawet przestawiłem cała kolekcję chronologicznie. Ale ktoś pożyczył i nie oddał mi jednego tomu to nawet nie wiedziałem, że go brakuje do chwili gdy go szukałem. Teraz stoją sobie wg numerków. Ale przygotowuję sobie kolekcję elektroniczną z własnymi okładkami (no prawie, z moimi ulubionymi spolszczonymi okładkami z wydania Fontana) wg serii (osobno Poirot, Marple itd.) w kolejności chronologicznej. Powoli przechodzę na elektroniczne książki, więc te na półce stojące nie po kolei nie będą mnie irytować ;-)
    • petro.nella Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 05.08.14, 17:11
      widzę, że spore zainteresowanie, może i ja sięgnę po jej książki na wakacjach :)

www.cudnemeble.pl
      • patr-isha Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 06.08.14, 10:08
        bo i faktycznie jest po co sięgać, szczególnie jeśli nie interesują cie przewidywalne historie, a raczej coś co cie zaskoczy czego w życiu byś sie nie spodziewała, to polecam szczerze
        • klaudiiiia Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 06.08.14, 11:08
          Również polecam. Christie to moja ulubiona pisarka. Jej powiesci są zawsze nieprzewidywalne. 😊
          • patr-isha Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 07.08.14, 11:40
            Zabójstwo Rogera Ackroyda - moja ulubiona
    • weda337 Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 02.01.15, 20:20
      uwielbiam te kryminały, a mój ulubiony to "I nie było już nikogo",

polecam www.malascena.com.pl/
      • dminika Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 15.01.15, 15:48
        Kryminały Agathy Christie są ponadczasowe! Czytała je moja mama, teraz czytam ja :) Uwielbiam "Morderstwo w Orient Expressie" i "Morderstwo w Mezopotamii". Wszystkie jej książki są wciągając i czyta się jednym tchem :)
        • bernardeta4 Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 23.01.15, 21:30
          tak zgadzam się,, Morderstwo w Orient Expressie "bardzo dobre,
          teraz wciągneła mnie Camilla Lackberg ,, Księzniczka z lodu " i ,, Kamieniarz" - plecam.
          • aaneta_o Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 25.02.15, 11:52
            Agatha jest swietna ( nei rozumiem dlaczgo w polskich wydaniach pisze sie Agata)
            ja czytam po kolei, gdy skończę zacznę kryminały niemieckie.

www.buka.net.pl/Kryminaly-brytyjskie
            • nchyb Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 25.02.15, 12:37
              bo po polsku to imię brzmi (i pisze się) Agata :)
              William Szekspir też w polskich wydaniach nie występuje jako Shakespeare...
            • asiak44 Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 24.02.16, 22:14
              A jakie kryminały niemieckie będziesz czytać?
    • adiyoshi Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 26.03.15, 21:25
      Gdzie można kupić te książki?
      • wioletta_zamosc Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 10.04.15, 11:13
        chyba już po zawodach :) zawsze możesz sprawdzić czy są jakieś kolekcje na allegro.
        • alicjazkrainybezczarow33 Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 07.05.15, 12:49
          Pewnie można dostać zamawiając kolekcje bezpośrednio do wydawcy.
          • ignacka.celina Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 09.07.15, 11:33
            o jak dobrze wiedzieć.
    • obladi90 Re: Agatha Christie kolekcja kryminałów 04.02.16, 15:14
      Super książki czytało się je z wielką ciekawością i emocjami. I końcówki wbijające w fotel.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka