Dodaj do ulubionych

UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób

08.01.04, 18:54
Kochani, nasza wieczerinka coraz bliżej!
Spotykamy się 16 stycznia (piątek) w knajpce Przy Radiu
z postu White.Falcon: Adres: ul. Modzelewskiego 77 (jest to knajpka w tzw.
piwniczce przy dużym spożywczym sklepie "Mokpol" - naprzeciwko Polskiego
Radia). Dojazd autobusami: 122, 174, 504, 182, metro Racławicka (trzeba
kawałek przejść).
Spotkanie rozpoczyna się o godz. 19.00, potrwa do tej godziny, do której
chcemy. Impreza jest zamknięta, więc... HURRA! bedzie muza rosyjska, można
tańczyć, śpiewać i hulać do woli! Proszę o przynoszenie ulubionych płyt,
żebyśmy mieli przy czym potańczyć i ponucić.

Teraz sprawy organizacyjne: czy chcecie, żeby
1)zamówić żarełko wcześniej (sałatka, kanapki, koreczki, napitki ciepłe i
zimne, alkohol), wtedy od osoby zapłacimy po ok. 25-30 zł, wszystko będzie
przygotowane na g. 19.00 - wchodzimy, siadamy i jemy,
2) czy też każdy zamawia sobie coś indywidualnie, wtedy nie ma składki.

Czekam na posty i sugestie co do organizacji imprezy!
Obserwuj wątek
    • ukryta Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 08.01.04, 19:14
      !!! witam !!!
      zaklepuje dwa miejsca /jeśli można oszszywiście/

ja -ukryta i przyczyna tego wszystkiego czyli moje rusofilne Szczęście

oba warianty organizacyjne mają swoje plusy dodatnie i ujemne wink
      jestem za --1--

pozdrawiam gorąco i do zobaczonka. ależ sie ciesze!!!!
      • fanta-girl Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 08.01.04, 19:30
        ja
        mysle ze Demka tez- niech potwierdzi, ale we wtorek twierdzila, ze ДА

Skladka - moze byc
        Jak nie bedzie tez moze byc
      • mala-muu Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 08.01.04, 20:39
        Oczywiście, że można! A może Szczęście napisze coś na forum?
        • ukryta Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 09.01.04, 18:00
          powinno sie wreszcie ujawnić, bo doprawdy ileż można wink
          no, ale ma swojego przedstawiciela, regularnego czytacza i zdawacza raportów więc sie czuje usprawiedliwiony... ech, ci leniwi mężczyźni....

ale na wieść o spotkaniu wydał z siebie nieśmiały głosik -...a czy ja też bym mógł?...

Szanowna Adminka go zdecydowanie ośmieliła smile))

DoZoBa
    • rapan Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 08.01.04, 20:00
      Ja tez! Bylam na pierwszym spotkaniu i chce na nastepne! Ze mna bedzie jeszcze
      jedna osoba. Mysle, ze pomysl z zamowieniem zakasek i napojow jest dobry i
      chyba tanszy.
      • yigor Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 08.01.04, 21:35
        Teraz to juz jestem zrozpaczony! Tak chcialem znow zobaczyc Cie z kolezanka! Z
        drugiej strony swieta w Odessie w tym roku sa magicznie biale i ladne!
        pozdrawiam
        • mala-muu Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 09.01.04, 22:58
          Yigor, teraz to i ja jestem zrozpaczona! A poza tym - jak ja wrócę do domu?!
          • yigor Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 10.01.04, 10:07
            Sproboj karnowalowo przebrac sie za Dime i napewno bedziesz miala z kims po
            drodze!
            Milej imprezki!
        • rapan Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 13.01.04, 11:28
          to pozdrow ode mnie Odesse. Poza tym bede z kolega smile
    • stary.prochazka Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 08.01.04, 20:00
      ja bym wolał indywidualnie bo jak znajomi w Egipcie dostali lunch packet to tam
      była kromka chleba, plasterek szynki(sztuk 1), sera(sztuk 1) i pomidor o
      wielkości śliwki.
      Chociaż drugiej opcji też nie wykluczam, zobaczę jak zagłosują innismile
      • mala-muu Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 08.01.04, 20:19
        to nie jest lunch packet! Tu zamawiam określoną ilość jedzonka, i w zależności
        od tego co zamówimy, tyle będzie tego żarełka. Dania na ciepło, typu de
        volaille, kosztują tam ok. 15 zł, więc jeśli chcecie możemy zamówić też coś
        konkretnego, nie tylko przekąski.
    • demka Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 08.01.04, 20:07
      Ja toże!!!!A co do menu to mnie wsio rawno czy składka czy indywidualnie.A
      jeżeli zamówić wspólnie to co?Jakie jest menu?
      • stary.prochazka Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 08.01.04, 20:27
        toże i mnie wsie rawno.Szto stoit w meniu?
      • mala-muu Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 08.01.04, 20:28
        Byłam dziś w tej knajpce, zaproponowano mi takie menu: sałatka jarzynowa (każdy
        nakłada sobie tyle, ile chce), kanapki, koreczki, paluszki i chipsy, napoje
        (cola czy sok - do wyboru), herbata, alkohol - jaki wybierzecie (rozumiem, że
        rosyjski bóg?). Jeśli dodamy do tego jakieś danie na ciepło, koszt imprezy
        zamknie się w kwocie ok. 40 zł, jeśli bez ciepłego dania - ok. 25
        • mala-muu Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 08.01.04, 20:31
          Menu w knajpie jest grube, ciężko mi tu wszystko przytoczyć... A co byście
          chcieli do szamanka?
          • fanta-girl Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 08.01.04, 21:57
            ja powiem , ze takie konkretne jedzenie typu de volai, to raczej nie.
            jesli juz to jakies salatki, ewentualnie sledzia
            Herbate dla mnie napewno tez.
            Ale tj. wyzej sie dostosuje i wybrzydzac nie bede.
            • white.falcon Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 08.01.04, 22:07
              Haa - mamy bardzo operatywną Adminkę.smile Sadzę, że warto wykupić menu i - jako
              rezerwę - mieć możliwość zamówienia czegoś dodatkowo (dla głodomorów wink). Ja
              się piszę - sztuk 1.smile

Na jakie hasło wchodzimy do knajpki? smile
              • mala-muu Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 08.01.04, 22:51
                Hasło zostanie wymyślone w bardzo sterylnych i tajnych warunkach dnia 15
                stycznia i rozesłane do wszystkich forumowiczów, którzy zgłoszą chęć przybycia
                na imprezę (na skrzynki gazeta.pl, ew. na inne adresy internetowe).
                Teoretycznie, bo w praktyce to będę miała listę osób i nawet jeśli ktoś nie
                będzie znał hasła (bo zapomni, albo pies zje karteczkę z hasłem, albo padnie mu
                komp), to wpuścimy na nicka, co wy na to?
                • white.falcon Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 08.01.04, 23:15
                  Przez tę pocztę to chyba tracę. Ja nie znam hasła, bo... nie mam w skrzynce.
                  Muu - zrób lepiej listę z nickami, bo jeszcze kogoś uznają za intruza i wywalą
                  na "zbity pysk". Tak będzie lepiej, by zabezpieczyć się jakoś.smile
            • hajota Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 08.01.04, 22:10
              Ja jestem człowiek elastyczny i się dostosuję do któregokolwiek wariantu. W
              końcu najważniejsze jest spotkanie, no nie?
              A czy wariant 1 wyklucza wariant 2? Tj. jak ktoś będzie głodny po sałatkach i
              zakąskach, to czy może sobie już indywidualnie zamówić jeszcze coś?
              • mala-muu Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 08.01.04, 22:59
                właśnie, słuszna uwaga, towarzyszko, wariant 1 nie wyklucza wariantu 2!
                wszystkie głodomory będą mogły zapolować na grubszego zwierza, jeśli chodzi o
                takie jedzonko to nie będziemy robić urawniłowki i zamawiać dla wszystkich tego
                samego dewolaja ( czy kotlet po kijowsku i dewolaj to to samo?)
        • color Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 09.01.04, 00:47
          heh.. skoro rosyjska muza, balety i atmosfera to przydalaby sie najbardziej
          tradycyjna strawa w postaci "szampana z kawiorem" smile
          oczywiscie zartuje, ale:
          - sugestia z mojej strony jest taka zeby jednak nie zamawiac na godzine
          przyjscia gotowych dan, bo przeciez spotykamy sie zeby pogadac, powspominac,
          posmiac sie, a niektorzy zapoznac innych forumowiczow - a tak to przyjdziemy i
          bedziemy musieli zaczac od jadla, bo inaczej ostygnie.
          - fajnie gdyby bylo cos takiego jak szwedzki stol (z boku), czyli kazdy kiedy
          chce i co chce naklada sobie na talezyk *warian 1) - oczywiscie powinna byc
          wystarczajaca i zaplanowana ilosc "normatywnych" porcji smile jestem poza tym za
          daniami typu "przekaski", a nie typu "obiad na goraco", ale jak ktos slusznie
          zauwazyl "wariant 1" nie wyklucza "wariatu 2" i vice-versa

Jednoczesnie potwierdzam swoje przybycie
          Do zobaczonka !

P/S wejscie na haslo do dobry pomysl bo pod nicka mozna sie podszyc... tylu
          terrorystow sie teraz wloczy po swiecie smile
    • edeka5 Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 09.01.04, 00:03
      Zgłaszam swój akces - sztuk raz.
      Jeżeli chodzi o inne szczegóły - dostosuję się, a głosuję za wariantem 1.
    • gospodinrasputin Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 09.01.04, 08:50
      Jesli ktos jedzie metrem to nie wiem czy nie lepiej wysiasc na stacji Wierzbno,
      wychodzi sie praktycznie pod samym radiem.
      • jr1000 Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 09.01.04, 13:33
        Chyba już gdzieś figuruję, ale na wszelki wypadek jeszcze raz potwierdzam
        przybycie!
        Ja uchodze raczej za głodomora, ale dla wygodniejszego obcowania z PT
        forumowiczami wybieram opcję żywnościową nr 1. Najeść się można w domu, a tu
        wolę zażywać strawy duchowej, co najwyżej przegryzając ją koreczkami.
      • mala-muu Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 10.01.04, 11:38
        Masz rację, metro Wierzbno, właśnie tę stacjęmiałam na myśli, ale jakoś się
        ostatnio kręciłam w okolicy Racławickiej i mi się wryło w mózg...
    • macinak Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 09.01.04, 14:40
      To i ja się piszę smile. Mam tylko małą prośbę o składkę raczej w granicach 25 zł
      bo te 40 to mnie przeraziło sad Obecnie mój budżet domowy zieje przeraźliwą
      dziurą w związku z tym mój osobisty Hausner nakazał ostre cięcia w zarkesie
      personal expeces sad. Za to może na spotkanie za jakieś pół roku będę mogła
      zaprosić do swojego nowego domu smile)
      pozdrawiam Gośka
    • kontrkultura chleba i wina :))) 09.01.04, 15:43
      Prosze wpisac mnie na liste.
      Ze swojej strony proponuje hmm...
      a wlasciwie zapytac sie, czy w tej
      restauracji gotuja dania poza menu?

Watpie, ze niektore rzeczy sa tam
      spotykane, a chcialem zaproponowac
      torcik po Karelsku z jagodami,
      jadlem kiedys taki na (Wyspie)
      Solowkach - Morze Biale. Oraz...
      No nie wiem, czy nie przesadzam,
      ale tak dawno nie jadlem stare
      dobre pelmieni, pelmieszki... smile
      Jest tez taki typ pielmieni chinkali,
      popularny szczegolnie w Krasnodarze.
      • natalia_sankowska1 Re: chleba i wina :))) 12.01.04, 09:25
        kontrkultura napisał:

> Jest tez taki typ pielmieni chinkali,
        > popularny szczegolnie w Krasnodarze.
        Chinkali - to nie są pielmieni. Jak sama nazwa wskazuje, jest to danie
        gruzińskie, owszem, w rodzaju torebko-pierożków (przypomina raczej azjatyckie
        manty). Oj, chyba w tej kjnajpce, gdzie się spotyka gruzińska diaspora w Wa-wie
        czasem mozna chinkali uświadczyć. A Krasnodar - to takie przedpole Kaukazu,
        gdzie się je i op gruzińsku, i po ormiańsku (najczęściej), i po grecku.
        Smacznego.
        Natalia.
    • demka Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 09.01.04, 16:31
      Ten szwedzki stół to niezły pomysł.Kotleta faktycznie zawsze można dokupić.A
      napoje wyskokowe to też gromadnie czy też jako indywidua?Fanta to zawsze te
      śledzie smile)Niech już będzie szybciej ten 16 stycznia!!!
    • ukryta Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 09.01.04, 17:51

!!witam!!

przezacna imresska sie szykuje smile))
      ja z takim wnioskiem racjonalizatorskim
      /sprawdzony z innych imprez, kiedy to internauci w realu sie spotykali/

-ażeby poznać sie łatwo szybko pewnie i bezbłędnie, może jakieś plakietki z nickiem?? no, zawszeć to może być karteluszka+szpilka, nie popadajmy w przesadną przesade wink

więc jak tak być może, to ja opracuje jakieś widoczne papierki i skuteczny system mocowania. coby jeszcze niedrogo było.

brak sprzeciwu traktuje jako akceptację smile))

papatki
      ---
      ukryta
      -------
      nie jestem stąd
      nie z tego świata...
      • color Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 09.01.04, 20:19
        na ten temat to moze niech mala-muu sie wypowie, jako organizatorka
        ze swojej strony mysle ze za bardzo oficjalnie z tymi karteczkami... bez nich
        byloby bardziej spontanicznie smile
        • stary.prochazka Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 09.01.04, 20:41
          poprzednio ubieraliśmy się na czerwono, rewolucyjnie więc po tym można było
          poznać.Stara gwardia z Czułego pewnie się pozna ale jak ktoś nowy będzie chciał
          przyjść może mieć kłopot.Dobra rada:kierujcie się na dużą i hałaśliwą grupęsmile

a skoro to będzie w zamkniętym lokalu to czy potrzebne bedą znaki rozpoznawcze?
          kto wchodzi, ten do nas i koniecsmile
        • hajota Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 09.01.04, 21:13
          Moim zdaniem to wcale nie przydaje oficjalności, a ułatwia poznawanie się,
          zwłaszcza jak osób jest więcej. Byłam niedawno na bardzo fajnym zlocie grupy
          dyskusyjnej tłumaczy. Jedna z koleżanek przygotowała takie karteczki i naprawdę
          się przydały. Ale ostatnie słowo oczywiście należy do muu.
          • fanta-girl Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 09.01.04, 21:37
            Ja tez uwazam, ze karteczki to nie jest zly pomysl.
            Zreszta latwiej zapamietamy imiona wlasne.
            Bo nika to zapamietuje sie od razu, ale potem myslisz- imie, imie, jakie bylo
            to imie?
            niewiem czy wbijac, bo nie wiem co to za stroj zalosuje na wtedy i czy w klape
            da sie wbic wink , ale neich kazdy moze ma kartke ze soba- to sie pusci po
            zebranych/udekoruje salatke czy cos.
            Ja moge przygotowac jakas wersje mojej forumowej wizytowki- sztuk kilka i jak
            ktos bedzie chcial to wrecze i juz sie mnie bedzie pamietac wink

Ale to tez jak juz chceta- jak dla mnie moga byc, bo mnie pewne rzeczy uciekaja
            czasami.
      • mala-muu Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 09.01.04, 23:05
        Uzbiera się nas naprawdę sporo i wydaje mi się, że do chwili lepszego poznania
        się karteczki mogą być. Bo np. może nam pamięć szwankować po pierwszym
        śledziku wink
        No i unikniemy sytuacji typu "eeee, ta w zielonym dobrze gada" , cziż nie? Tak
        więc jestem za plakietkami, a później w ferworze zabawy coś się wymyśli. No i
        będziemy mieli pamiątki namacalne po zlocie!
        • color Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 09.01.04, 23:53
          > No i unikniemy sytuacji typu "eeee, ta w zielonym dobrze gada" , cziż nie?

Rozumiem, ze to wlasnie Ty bedziesz "w zielonym" ? smile
          • mala-muu Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 10.01.04, 00:01
            i tu poruszyłeś podstawowy problem, który spędza mi sen z powiek: co ja mam na
            siebie włożyć!?
        • ukryta Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 09.01.04, 23:56
          gwoli wyjaśnienia - bywając na podobnych imprezach /chociaż jedyne podobieństwo to to, że ludkowie sie w sieci poznali smile były to zloty virtualnych motocyklistów //oj, narażam się wink// z całej zgoła Polski/
          więc tam sie sprawdziło i przydało.
          żanej "oficjalności" imprezom nie przydało a mocno ułatwiło życie:
          -już istniejecie w mojej świadomości ale teraz trzeba będzie przyporządkować nicka osobie. będzie nas sporo, zatem dla ułatwienia...
          -nadchodzi taka chwila na miłych impresskach, że człowiek nie może do końca ufać swojej pamięci i percepcji. zatem dla ułatwienia....

a proponuje ze to zrobie, bo jestem ostatnio osobą posiadającą mnóstwo wolnego czasu. tak jakoś wyszło... prosze zaufać odrobinę moim talentom manualnym i zmysłowi artystycznamu -gwarantuję -zero nicków w sałatkach smile))
          więc? eeetam, zrobie siurpryze i zrobie

no zgoodzcie siem .....

smile))
          • mala-muu Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 10.01.04, 00:05
            ja jestem wszystkimi kopytkami za!
            • color Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 10.01.04, 00:11
              do adminki malej-muu nalezalo ostatnie zdanie, a wiec skoro byla "za" to i
              pozostali beda z nia zgodni...

bedzie jak na konferencji (albo zjezdzie) i przy wejsciu kazdy poda nick i
              dostanie plakietke ?
              • hajota Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 10.01.04, 00:32
                He, he, a teczki z materiałami będą? smile
                • mala-muu Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 10.01.04, 00:54
                  jasne, przecież ostatnio omawialiśmy temat: Puszkin i Mickiewicz - dwa
                  bratanki, czy jakoś tak smile
                  Na pamiątkę wszyscy dostaną też zdcjęcie Putina ze wstążeczką smile
                  • hajota Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 10.01.04, 01:00
                    smile A propos, nie pamiętam, czy już było: vladimir.vladimirovich.ru/
    • white.falcon OCZEŃ "SIERJOZNOJE" PREDŁOŻENIJE:) 10.01.04, 00:32
      Pomyslałam, że miałoby sens, byśmy przyszli w kreacjach sylwestrowych.
      Wyglądałoby to jak Staryj-Nowyj God. Przecież to jest impreza karnawałowa, więc
      jak karnawał, to sądzę, że byłoby fajnie, gdyby miłe Panie przyszły ubrane "na
      wyjściowo". Od Panów chyba nie będziemy wymagać garniturów, ale skoro mają być
      tańce, to miałoby sens, gdybyśmy wyglądali jakoś uroczyście - noworocznie. W
      końcu knajpka jest tylko dla nas, więc jak bal, to bal. Odrazu zaistnieje
      świąteczna atmosfera zabawy.smile

Co o tym sądzicie?smile
      • mala-muu Re: OCZEŃ "SIERJOZNOJE" PREDŁOŻENIJE:) 10.01.04, 00:37
        je je je! No to będzie super - sylwestrowo, szampańsko (jejeje) i już się nie
        mogem doczekać!
        • fanta-girl Re: OCZEŃ "SIERJOZNOJE" PREDŁOŻENIJE:) 10.01.04, 17:56
          Jak dla mnie wersja "full opcja New Year gold party" jak najbardziej moze byc.
          Ale moze nierobmy z tego wymogu, jak ktos sie lepiej czuje w wersji
          nieoficjalnej niech tak tez sie stawi.
          Coby ktos wykonal wspolnego bloku wizytowki (bedziemy niczym stomatolodzy na
          sympozjum w Rio) nie widze problemu, ale proponuje uwzglednic na nich i nika i
          imie wlasne, a takze przygotowac ze 2 puste- tak na wszelki wypadek.
          • mala-muu Re: OCZEŃ "SIERJOZNOJE" PREDŁOŻENIJE:) 10.01.04, 18:43
            Nie ma absolutnie żadnego przymusu, każdy zakłada to, co lubi i w czym będzie
            się najlepiej czuł!
            • white.falcon Re: OCZEŃ "SIERJOZNOJE" PREDŁOŻENIJE:) 10.01.04, 21:54
              Oczywiście, że niech każdy zakłada to, co lubi. Jednakże sądzę, że fajnie
              byłoby, gdyby jakieś akcenty sylwestrowe były. W ukochanych powyciąganych
              swetrach i dżinsach możemy spotkać się przy innej okazji, a tak to można by
              było jakoś tak "uświetnić się". Kto ma ochotę i możliwość, to niech przyjdzie w
              wydaniu "sylwestrowym". A kto woli wystapić w codziennym "wydaniu" - też nie ma
              sprawy. Nie to bowiem, jak sądzę, jest istotne. Istotne jest wspólne spotkanie
              i zabawa.smile

Ja przyjdę ubrana na "sylwestrowo". Ktoś jeszcze, bo nie chcę być samotna w tym
              wydaniu?smile
              • fanta-girl stroj 12.01.04, 13:27
                No wiec ja pewnie cos ze strojem tez w takim razie pomysle.
                Raczej nie bedzie to karnawalowa kreacja, bo z tym u mnie kruchawo, ale chetnie
                ubiore sie/przebiore sie i wystapie jako np.Helena Vondrackova.
                Inne stroje w jakie sie na ogol przebieram to sa raczej regionalne- z roznych
                miejsc swiata i Europu- wiec mysle , ze retro a'la lata 70, bedzie bardziej na
                miejscu.
                Demka zna ten stroj.

Na pewno nie bedzie standardowo wink

Demka, jak nic nie wymyslisz, to tez sie moze przebierz tradycyjnie: za wloska
                wdowe mafinijna co to wymachuje bronia i kajdankami?

• ukryta Re: OCZEŃ "SIERJOZNOJE" PREDŁOŻENIJE:) 10.01.04, 12:03

hyhyhy to może kotyliony??? biało-niebiesko-cerwone wink
    • mala-muu ZAPRASZAM! 10.01.04, 11:41
      Kochani niezdecydowani Forumowicze! Przybywajcie na imprezę! Na razie uzbierało
      się 17 osób, a im nas więcej, tym lepiej! Zapraszam!
      • demka Re: ZAPRASZAM! 11.01.04, 00:21
        Plakietki z nickami to naprawdę niezła myśl.Ja poproszę o jakąś taką
        gustowną.Karnawałowe gadżety też wezmę pod uwagę.
    • natalia_sankowska1 Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 12.01.04, 09:41
      Muu,
      mam pytanko: jeżeli impra jest wyznaczona na g.19, czy będzie późno, jezeli ja
      sie zjawię ok.21? Mam uczennicę do g.20, no i musiałabym dojechać spoza miasta
      (do 1 godz., w zależności od pogody). Nie wiem, czy będę pasować do waszej
      młodzieżowej paczki, przekroczyłam już czterdziestkę, lecz chciałabym Was też
      zobaczyć żywcem. Jeżeli opóźniona godzina przybycia nie będzie poważnym
      przeciwwskazaniem, piszę się - sztuk1.
      Proszę o odpowiedź mailem.
      Pozdrawiam.
      Natalia.
      Natalia.
      • hajota Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 12.01.04, 10:33
        Natalio, ja też przekroczyłam czterdziestkę i to dawno. Zawsze możemy utworzyć
        frakcję w ramach grupy smile
        Pozdrawiam i mam nadzieję, że Cię zobaczymy.
        Hanka
        • edeka5 Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 12.01.04, 10:44
          Zgłaszam się do frakcji 40+. I cieszę się z tego bardzo, bo miałam te same
          obawy co Natalia.
          • rapan zdecydowanie wole czterdzistolatki/ow!!! 13.01.04, 11:24
            I choc mi jeszcze troche brakuje, zglaszam sie do faszej frakcji!!! A z tym
            przebierankiem toniezla zabawa, tylko zeby nie bylo zbyt paniusiowo...
            Pozdr.
    • nisztjak Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 12.01.04, 19:17
      Привет!

A co ze swiezo zarejestrowanymi albo nie grzeszavymi aktywnoscia uzytkownikami?
      Czy sa szanse przekupienia "fejskontrolera" stosikiem rosyjskich plytek?
      pozdrawiam
      --------------------------------------------------

Снайперам в подарок пальцы и курки
    • color Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 13.01.04, 01:33
      czy moge na slowko ? (na priva)
      • mala-muu Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 13.01.04, 11:19
        oczywiście! mala-muu@gazeta.pl
    • mala-muu Postanowienia końcowe 13.01.04, 15:03
      Spotykamy się w wiadomym miejscu o znanej wszystkim porze. Większością głosów
      ustaliliśmy, że impreza jest składkowa, składka wynosi 26 PLN, menu: zimne
      zakąski, sałatki, alkohol smile, napoje. Dania grubszego kalibru (na ciepło) można
      zamówić indywidualnie. Stroje dowolne, można być po cywilnemu, można na
      sylwestrowo. Wchodzimy na nicka forumowego (uwaga, będę stała na bramce z
      listą!!). Przynosimy płytki, kasety i dobry humor. Howgh. Powiedziałam. Miesto
      wstrieczi izmienit' nielzya.

Książka skarg i zażaleń w sprawie organizacji i przebiegu imprezy dostępna 18
      stycznia w godzinach 04.35-05.00, po wcześniejszym uiszczeniu opłaty
      zryczałtowanej na konto... eee... podam później!
      • gospodinrasputin Re: Postanowienia końcowe 14.01.04, 08:35
        Jesli jeszcze mozna sie wprosic to ja na 90 procent jestem.
        • demka Re: Postanowienia końcowe 14.01.04, 14:43
          A czy Rasputin przyjdzie śmierdzący i pijany?Czy będzie obmacywał niewinne
          kobiety?
          • fanta-girl Re: Postanowienia końcowe 14.01.04, 15:37
            Niewinne dziewice?
          • gospodinrasputin Re: Postanowienia końcowe 15.01.04, 08:43
            demka napisała:

> A czy Rasputin przyjdzie śmierdzący i pijany?Czy będzie obmacywał niewinne
            > kobiety?

Bedzie obmacywal pękate ksztalty .... kieliszków?
      • mala-muu Re: Postanowienia końcowe 14.01.04, 22:48
        Kochani, proszę o wysyłanie potwierdzeń przyjścia na imprezę na mój adres
        mala-muu@gazeta.pl , żeby już na 100% dopiąć całą imprezę.

Panie Rasputin, i co, namyślił się pan, że tak powiem?
        • gospodinrasputin Re: Postanowienia końcowe 15.01.04, 08:41
          Melduje sie na setke (a najlepiej na dwie albo trzy wink)
    • mala-muu Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 15.01.04, 13:51
      Kochani, mam przykrą wiadomość...
      Po podliczeniu wszystkich wydatków na żarełko i napitki wyszło mi, że tego
      picia może zabraknąć w pewnym momencie, i spragnieni będą musieli zakupić
      ewentualne nadprogramowe płyny we własnym zakresie... Żeby nie było jak w
      wiadomej piosence Bajmu (la la lalala, suszy suszy suszy), radzę, żeby na
      wszelki słuczaj wziąć ze sobą jeszcze kilka złociszy na dodatkowe picie!!
      Szklanka soku tudzież butelka coli tudzież małe piwo w przybytku radiowym
      kosztuje 4 zł.

Wasza adminka-mgr wyższej matematyki
      • gospodinrasputin Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 15.01.04, 14:43
        mala-muu napisała:

> Kochani, mam przykrą wiadomość...
        > Po podliczeniu wszystkich wydatków na żarełko i napitki wyszło mi, że tego
        > picia może zabraknąć w pewnym momencie,

Zabraknie na pewno smile))
        • gospodinrasputin Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 16.01.04, 08:55
          Dzis rocznica "Krwawej Niedzieli". Są jacyś Kozacy wsrod nas? wink
          • white.falcon Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 16.01.04, 17:55
            Już w drodze? Ja też zaraz wyruszam.smile Gotowi do spotkania? smile)))
            • stary.prochazka Re: UWAGA!!! IMPRA - informacje i lista osób 16.01.04, 18:31
              O, to ja się chyba spóźnię gdyż albowiem jestem na Nowym Świecie jeszczesmile
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka