Dodaj do ulubionych

Serdeczne wyrazy współczucia.......

12.05.07, 16:13

Finowie wygrali z Rosjanami półfinałowy mecz o Mistrzostwo Świata w hokeju na
lodzie. Serdeczne wyrazy współczucia dla wszystkich kibiców Sbornej.
Niestety marzenia o finale z Kanadą prysły jak bańka mydlana.
Znowu pewność siebie i buta dały znać o sobie.
Obserwuj wątek
    • anastazja73 Re: Serdeczne wyrazy współczucia....... 12.05.07, 18:17
      Słuchaj серов najlepiej, byłoby dla czytelników forum, gdybyś się wyniósł i nie
      smęcił swoich wyjątkowo niemądrych "przemyśleń", albo cierpisz na notoryczną
      obstrukcję, albo jesteś seksualnie niewyżyty. Weź jakieś leki na uspokojenie i
      daj innym żyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • cepob Re: Serdeczne wyrazy współczucia....... 12.05.07, 19:13

Nastja.... Ty się na sporcie nie znasz. Ty nie wiesz co to znaczy dla ruskich
        niedostać się do finału mistrzostw odbywających się w Moskwie. Ty nie wiesz w
        jakm Sborna była rozpędzie... Zawód i tyle.
        Jeśli zaś chodzi o mój stan zdrowia to:
        Stolec w normie, mocz słomkowy, zaburzeń seksualnych nie ma.... Próbki mogę Ci
        wysłać.W dowolnych ilościach.... Nastju.
        • yigor Re: Serdeczne wyrazy współczucia....... 12.05.07, 19:23
          cepob napisał:

> ... co to znaczy dla ruskich
          > niedostać się do finału mistrzostw odbywających się w Moskwie. Ty nie wiesz w
          > jakm Sborna była rozpędzie... Zawód i tyle.
          To prawda. Hokej to jakby sport narodowy. Wielka porazka nie dostac zlota.
          Ale jak rok w rok bili wszystkich na glowe, to tez bylo nudno. Sport jest dobry, jak jest z kim powalczyc.

> Stolec w normie, mocz słomkowy, zaburzeń seksualnych nie ma.... Próbki mogę Ci
          > wysłać.W dowolnych ilościach...
          Nikt nie watpie, ze masz tego duze zapasy. Zbieraj nadal. Nie trac tego nawet na swoje posty, zeby ci nie zabraklo.
          • cepob Re: Serdeczne wyrazy współczucia....... 12.05.07, 19:32

Tracisz rycerzu styl i stajesz się wulgarnysmile)
            Stoisz już w Medyce do zmiany kółek w pojezdjesmile)??
            Jak chcesz taniej to rób tak. Stopem do Przemyśla, potem busem do Lwowa,jak ci
            tam Chachły łba nie utną to tam w plackartnyj i na Maskwu. Z jakieś 50 dolców
            ukręcisz na tym. No taniej już nie będzie, nie wiem jak ci jeszcze pomócsmile)
    • znaika Re: Serdeczne wyrazy współczucia....... 12.05.07, 21:12
      Cepob,powiedz mi po co to robisz?Po co macisz,po co wprowadzasz wroga atmosfere
      na tym forum?Dlaczego tak bardzo zalezy Ci na tym,zeby pokazac jak bardzo Rosja
      i Rosjanie sa dla Ciebie be i najgorsi??
      To jest forum dla ludzi,dla ktorych to wszystko,z czego Ty sie nasmiewasz jest
      bardzo wazne i bliskie!Jest tu wielu Rosjan lub ludzi rosyjskiego
      pochodzenia.Nie uwazasz,ze to jest najzwyczajniej w swiecie niekulturalne!Kazdy
      twoj post jest nafaszerowany jadem i ironia...
      I nie pisz mi,ze chodzi Ci o dyskusje,wymiane pogladow itd.Bo Twoj ton nie ma
      nic wspolnego z zaproszeniem do rozmowy!Daj zyc innym,nie psuj atmosfery tego
      forum!Prosze...
      • hajota Re: Serdeczne wyrazy współczucia....... 12.05.07, 21:23
        Znaiko, Anastazjo, cierpliwości (choć rozumiem, że niełatwo ją zachować). Cepob
        vel janeczka1000 vel giga-sruu vel jemiela, a pierwotnie mpieczara co jakiś czas
        przypomina sobie, że ma misję polegającą na próbach "ożywienia" dyskusji na
        forum. Ostatni raz taka akcja była w styczniu - polecam lekturę przyszpilonego
        wątku o kłótniach na forum. Po jakimś czasie mu przechodzi.
        • yigor Re: Serdeczne wyrazy współczucia....... 12.05.07, 21:57
          Swoja droga bez tego aktywisty atmosfera przyjaznosci do rosyjskosci zbyt przypominala by izolatke.
          Ten gosc przypomina nam, ze realia stosunku medialnego do rosjan sa w tym kraju inne i ze za rzadow ONR moze byc jeszcze gorzej niz za LPR.
          Szkoda tylko, ze jego sprawnosc intelektualna nie pozwala mu unikac powtarzalnosci w argumentacji i zyczeniach. Z drugiej strony nadrabia iloscia wcielen i zapozyczeniem pomyslow na tematy w sieci.
          W sumie jest smieszny o ile nie blazenuje na grobach.
          • demka Re: Serdeczne wyrazy współczucia....... 13.05.07, 18:49
            > realia stosunku medialnego do rosjan sa w tym kraju
            inne

Dla mnie ten stosunek jest przekomiczny. Swego czasu dopadała mnie głęboka
            irytacja. Teraz jest to tylko pusty śmiech, bo na głupotę nie ma mocnych.
            Podam przyklad:
            Nie wiem czy wszyscy widzieli i czy mają w swoich kablówkach nową stację pt.
            SUPERSTACJA. Migając ostatnio któregoś dnia po kanałach trafiłam na to
            zjawisko. Zatrzymałam się na chwilę z ciekawości, bo akurat była gadka o
            obchodach 9 maja. Osoby: zaangażowany dziennikarzyna + spec od tematu. Przed
            rozmową krótki materiał filmowy. Mniej więcej coś takiego:

www.youtube.com/watch?v=wh1N2-CKxxg
            I w ten oto materiał były zgrabnie wplecione (wklejone), niemal na zasadzie
            efektu podprogowegosmile), zdjęcia z jakiejś innej parady-demonstracji, gdzie
            niesiono ogromne tablice z portretami Lenina i Stalina. Tak się uśmiałam, że
            spadłam z fotela...
            Nie muszę chyba dodawać, ze na tym zakończyłam oglądanie tego programu.

• cepob Re: Serdeczne wyrazy współczucia....... 14.05.07, 18:04

Już ci bratku pisałem że specjalistami od profanowania zmarłych i ich
            produkowaniu Rosjanie są mistrzami więc po co poraz kolejny piszesz o tych mogiłach.
            Po drugie dalej pytam. Czy skorzystałeś z mojej pomocy? Dla mnie ty jesteś
            skończonym nacjonalistą srającym przy tym w swoje obecne gniazdo.

• otkin Re: Serdeczne wyrazy współczucia....... 13.05.07, 00:17
          hajota napisała:
          > Znaiko, Anastazjo, cierpliwości (choć rozumiem, że niełatwo ją zachować).
          >Cepob vel janeczka1000 vel giga-sruu vel jemiela, a pierwotnie mpieczara co
          >jakiś czas przypomina sobie, że ma misję polegającą na próbach "ożywienia"
          >dyskusji na forum. Ostatni raz taka akcja była w styczniu - polecam lekturę
          >przyszpilonego wątku o kłótniach na forum. Po jakimś czasie mu przechodzi.

No cóż, jest, jak jest, jak w życiusmile wszyscy zajęci pracą/-ami, to i udzielają
          się mniej; możliwe też,że miejscami z innych powodów niż obłożenie pracą. Kol.
          P. dzielnie działa, choć przez jakiś czas tylko obserwowałsmile - trza dziegciu
          dorzucić do muzy i filmów smile Hokeju trochę, trochę Estonii, trochę 9 maja i już
          jest swojsko smile Służba nie drużba. Za to mu pewnie płacą ci sponsorzy, których
          tak poszukiwał dla innychsmile
          Grunt to spokój, dobre samopoczucie i duch przepełniony ideą wolności&równości&
          braterstwa smile jak to w kraju kwitnącej lipysmile
          A co do tematu/wątku o pewnym gubernatorze / wsławił się w czasie puczu / -
          raczej będzie bez moich 3 kopiejeksmile

Pozdrawiam wszystkie osoby nastawione konstruktywnie ze zdrową dozą krytyki
          t-k

"13.05 -Яков
          Теплый вечер и звездная ночь на Якова - к теплому лету"
          так что смотрите smile
          • cepob Re: Serdeczne wyrazy współczucia....... 14.05.07, 18:16

I po co mnie znów zaczepiasz?

Kiedyś była taka reklama w TV "siedzi przed kompem grubas obleśny, z do połowy
            dupą obnażoną i na GG wypisuje obleśne teksty typu: CZEŚĆ, JA TEŻ MAM 13 LAT I
            MAM NA IMIĘ GOSIA".

Robisz podobnie.Sam wiesz że ładujesz się na privy ludziom obecnym na tym forum
            wypisując obleśne teksty. Po co ci to? Wiesz że to molestowanie w sieci i jest
            zakazane prawem. Paragraf KK poda ci twój kumpel Kubrak.
            Fuj Tuliaksmile)
            Po co mnie zaczepiasz mając taką przeszłośći mogąc równocześnie podejrzewać że
            coś wiemsmile))?
            Fuj tuliaksmile)
          • otkin prognoza pogody na lato 14.05.07, 22:58
            otkin napisał:
            > "13.05 -Яков. Теплый вечер и звездная ночь на Якова - к теплому лету"
            > так что смотрите smile

tak więc lato będziemy mieć cieeepłe tego rokusmile

miłego tygodnia smile owocnej pracy, w duchu braterstwa narodów, że nie będę
            powtarzać wcześniej przytaczanych hasełsmile
            t-k
            ps. oczywiście na spotkanie jak zwykle nie dotrę, ale może kiedyś,
            najpiękniejszą porą roku; przepraszam miłe organizatorki - chroniczny brak
            czasu sad(

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka