Dodaj do ulubionych

Niania w Warszawie (u siebie w domu, nie u nas)

10.10.13, 17:49
Wiecie może o kimś w Warszawie-Śródmieściu (idealnie blisko Nowego Światu), kto zgodziłby się opiekować w własnym mieszkaniu naszą córką (10 miesięcy) + może jeszcze jednym innym dzieckiem?

Uważamy, że córka jest jeszcze za młoda na żłobek i nie chcemy aby była sama tylko z nianią w naszym mieszkaniu. Szukamy więc takiej niani, która ma własne mieszkanie, do którego byśmy dziecko nosili. Byłoby tak wygodniej dla samej niani (u siebie w domu, dwa dzieciaki/dwie umowy).... Dlaczego nie ma w Warszawie takich ofert??

Obserwuj wątek
  • przytulaski Re: Niania w Warszawie (u siebie w domu, nie u na 12.11.13, 11:28
   Witam,

   no i widzi Pani, ja oferuję takie usługi na Ursynowie i nie mam chętnych. Mam wolne 60m mieszkanie, 3 pokoje, które są dostosowane do dzieci i nikt się nie zgłasza.

   Chciałam zająć się 2 maluszków, ponieważ mieszkanie stoi puste i zero odzewu. Mam doświadczenie i referencje, ale rodzice wolą chyba jednak żłobki :(

   Pozostaje mi wynająć mieszkanie i zrezygnować z planów :(

   Pozdrawiam

   Danka
   • t_m_s_z Re: Niania w Warszawie (u siebie w domu, nie u na 12.11.13, 12:12
    Witam Pani Danko,

    Szczerze mówiąc tego też nie rozumiem. Żłobek domowy ma następujące wygody:
    - dziecko jest z innym dzieckiem (lepiej niż samo + lepiej niż od razu z 10 dzieckami)
    - opiekuje się doświadczona osoba (w żłobkach bywa 1 opiekunka na 3-4 małuchy przy tych samych lub wyższych kosztach)
    - nie trzeba zmuszać nianie (faktycznie obcego człowieka) aby siedziała przez cały dzień w
    obcym (naszym) mieszkaniu. We własnym mieszkaniu się może zająć dziećmi lepiej.

    Szkoda, ze Śródmieścia na Ursynów za daleko.

    Zaproponowałem Niania.pl dać możliwość wyszukiwania osób prowadzące takie żłobki domowe, ale nic konkretnego nie byli w stanie powiedzieć. Jeżeli to kiedyś zrobią, Pani będzie miała pracę.

    • przytulaski Re: Niania w Warszawie (u siebie w domu, nie u na 12.11.13, 12:28
     Witam,

     myślę tak samo jak Pani :) dziwi mnie też fakt, że ja oferuje naprawdę przystępne ceny, jak na Ursynów, prywatny żłobek to koszt prawie 1500 złotych, a opiekunka jeszcze więcej. Czasami mamy oddają prawie cała pensję, aby nie wypaść z życia zawodowego. Ja oferowałam opiekę u siebie za 800 zł i tak chętnych nie było :( Nie wiem już co napisać w ogłoszeniu, aby ktoś był chętny :) Najgorsze jest to, że nie jest to dla mnie przymus, ponieważ nie mam pracy :) Mam pracę na pół etatu, ale pracuję tylko w weekendy i cały tydzień siedzę w domu. Poza tym mieszkanie mogę wynająć i spokojnie mogę się utrzymać, no ale zachciało mi się zorganizować coś fajnego dla dzieci, łącznie z moim, a tu taki klops :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka