urodziny

29.08.10, 20:24
Hej, tak sobie pomyslalam,ze zapytam was o opinie. Mam dzis urodziny, pamietal oczywiscie maz, znajomi tez pamietali ale moja rodzina nie, nie moge uwierzyc, az sie poplakalam, to sie nigdy nie zdazylo.. jeszcze nie ma knca dnia, ale i tak troche pozno, by skladac bliskiej osobie urodzinowe zyczenia, aj tam.. mam ochote sie upic
    • anikka_33 Re: urodziny 29.08.10, 21:01
      Hej, przede wszystkim wszystkiego najlepszego w dniu Twojego Święta.
      Marne to pocieszenie i kiepska rada- ale nic innego nie pozostało: OLEJ TO.
      Jeśli chcesz się upić- pewnie! Zrób to, ale nie na smutno. Zadzwoń do znajomych,
      zrób kanapeczki i wyślij męża po winko.
      Nie wiem, jakie masz stosunki w rodzinie...z jednej strony zastanawiający jest
      ten brak życzeń, który sugerowałby kiepskie klimaty-z drugiej strony-
      przejmujesz sie i zależy Ci- czyli jakieś więzi są. Tak, czy inaczej, nie warto
      się przejmować czymś, na co nie masz żadnego wpływu. (wiem, wiem, łatwo
      powiedzieć :) ) Jest też grono osób, które o Tobie pamiętało i które dobrze Ci
      życzy. Pomyśl o nich.Nie psuj sobie tego dnia. Pozdrawiam.
    • caysee Re: urodziny 06.09.10, 19:47
      Eeee, moze przesadzasz? Dzisiaj urodziny ma tesciu, jest 19:46, a my nie zlozylismy mu jeszcze zyczen, bo maz wrocil z pracy o 18:30, dzwonil ale nikt nie odbiera. Dzwonilismy tez o 19:30 i znowu nic. Mam nadzieje, ze mu nie przyjdzie do glowy sie obrazic z tego powodu, ze tak pozno dzwonimy, ale innego wyjscia nie widze, skoro ledwo wracamy z pracy.
    • aneta-skarpeta Re: urodziny 06.09.10, 22:31
      moja mama notorycznie zapomina o moich urodzinach- czasem udaje jej sie urtafic, ale najczęściej przypomina sobie nazajutrz

      raz , gdy mialam imienimy wszyscy zapomnieli włącznie ze mną


      a w domu nauczona doswiadczeniem sama przypominam męzowi i synowi odpowiednio wczesniej, ze sie zblizaja urodziny- po co ma mi byc smutno, że zapomnieli?;)
Pełna wersja