Dodaj do ulubionych

zmusza mnie do spania nago

08.11.06, 13:22
Dziewczyny, co o tym sadzicie, moj chlopak zmusza mnie, zebym zawsze spala
nago, nawet bez bielizny, a ja nie zawsze mam na to ochote. Czasem jest mi po
prostu zimno. Ale on tego nie rozumie, mowi, ze nie po to sobie kobiete bral,
zeby sie teraz w łózku do szmat przytulac. Próbowalam mu to jakos
wyperswadowac, ale on sie upiera przy swoim. Co zrobic z takim facetem? CZy
moje uczucia sie nie licza?
Obserwuj wątek
      • dr_kaczusia Re: zmusza mnie do spania nago 08.11.06, 14:05
        powiedz, ze jak sie przytulacie w trakcie snu, to spiac nago jest Ci goraco i
        sie pocisz, a rano sie czujesz niekomfortowo ;)

a w ogole, to kolezanka ma racje... chyba czeka Was powazna rozmowa, "chyba nie
        po to bralas sobie chlopa, zeby Ci mowil co masz robic!"
      • cytrynka123 Re: zmusza mnie do spania nago 08.11.06, 14:09
        Moj tez lubi jak spimy nago. Ja nienawidze spac nago. Pizamka, koszulka daje mi
        miekkosc i takie dzieciece poczucie bezpieczenstwa. Szybciej zasypiam i nie
        budze sie w nocy. On natomiast spi nago.. jego biznes. Po seksie zawsze wrzucam
        na siebie koszulke i momentalnie zasypiam. W ciagu dnia przytulamy sie i
        zaczepiamy wystarczajaco duzo bym po nocnym bzyk-bzyk mogla spokojnie zasnac.
        Nie ma prawa Cie zmuszac do spania nago. Nie lubisz i juz. A na jego argument,
        ze nie po to kobiete sobie bral.. odpowiedz, ze gdybys wiedziala, ze on taki
        dominant i wladca, to nigdy bys z nim nie zaczynala. Ale jest juz pozno i
        powinniscie wypracowac wspolne ustepstwa.
      • justyna87k Re: zmusza mnie do spania nago 09.11.06, 00:36
        Zgadzam się z Tobą bo przecież to Twój wybór w czym będziesz spała a przecież
        Ty najlepiej wiesz w czym Ci wygodnie. Ja bym tak niemogła mieć narzucone w
        czym spać. Nieobrażając chłopaka ale jest dziwny a to określenie że nie po to
        brał kobietę to już wogóle bez komentarza pozostawię.
      • chlina1 Re: zmusza mnie do spania nago 17.11.06, 20:22
        wytrwala napisała:

> on jest z deka nienormalny - moze lubic zebys tak spala, ale to jak on sie
        > zachowuje, yy ... despota jakis.... ,,nie po to sobie kobiete BRAL??"
        rany...moim zdaniem sprawa jest do uzgodnienia tak aby obie osoby były zadowolone
      • wielorak Re: zmusza mnie do spania nago 03.01.07, 16:16
        z tymi szmatami to pojechałaś..

###
        Już za chwilkę będziesz miał uśmiech od ucha do ucha
        i będzie Cię przepełniać pozytywna energia.

Mam dla Ciebie coś specjalnego na koniec
        roku.
        Ja już doskonale wiem, co mnie czeka w 2007 roku. A Ty,
        nawet, jeśli nie jesteś do końca świadoma potęgi
        pozytywnego myślenia, gdy zajrzysz na stronę, którą
        przygotowaliśmy dla naszych Czytelników, na pewno
        uśmiechniesz się, czytając co też to Cię czeka w 2007
        roku :)

Roku, który dla nas wszystkich na pewno okaże się
        rokiem wyjątkowym. Dlaczego? Zobacz:

zyczenia.zlotemysli.pl/zrobto.php

Po przeczytaniu tych życzeń, możesz otrzymać specjalne
        upominki, dzięki którym zmotywujesz się na cały rok :-)
    • martynagrz Re: zmusza mnie do spania nago 08.11.06, 14:36
      a jak masz okres to co? tez nago i z tamponem i ze sznureczkiem powabnie
      dyndającym?? czy z podpaskami przyczepionymi do ud?? sorki za dosłownosc, ale
      to głupie jakies! niech sam spi nago, ale skoro ty nie chcesz, to nie musisz
      chyba, no nie??
    • caysee Re: zmusza mnie do spania nago 08.11.06, 18:18
      Despotyczne zachowanie chlopaka i jego teksty typu "nie po to sobie kobiete
      bralem.." nie wroza dobrze na przyszlosc. Nie dawaj soba tak rzadzic, to ze ty
      nie lubisz tak spac jest wazniejsze niz jego zyczenia. Akurat dobrze cie
      rozumiem, bo sama jestem zmazluch i w ogole spanie nago uwazam za niekomfortowe.

Nastepnym razem, jak ci wyskoczy z takim tekstem to powiedz mu, ze nie po to
      sobie faceta bralas, zeby ci rozkazy wydawal i zebys dla jego przyjemnosci
      marzla cala noc.
    • pilotpiotr Re: zmusza mnie do spania nago 09.11.06, 14:00
      Oj, kobitki!
      Wszedłem chyba przez pomyłkę na to forum. Co seksistowskie teksty!! I nie chdzi
      tu o treść, a raczej o formę lub tezraczej o dawkę negatywnych emocji, które
      wkładacie z swoje posty.
      Załóżcie raczej, Maleństwa miłe, internetowe koło feministek. No i zmieńcie
      hasło forum - nie: "młodziutkie mężatki i ..." tylko "wykastrować wszystkich
      samców!!". Miłych dywagacji na temat spania w majtach lub bez ;)
    • snatcher Re: zmusza mnie do spania nago 11.11.06, 19:58
      ada_bush napisała:

> Dziewczyny, co o tym sadzicie, moj chlopak zmusza mnie, zebym zawsze spala
      > nago, nawet bez bielizny, a ja nie zawsze mam na to ochote. Czasem jest mi po
      > prostu zimno. Ale on tego nie rozumie, mowi, ze nie po to sobie kobiete bral,
      > zeby sie teraz w łózku do szmat przytulac. Próbowalam mu to jakos
      > wyperswadowac, ale on sie upiera przy swoim. Co zrobic z takim facetem? CZy
      > moje uczucia sie nie licza?

Czy to jest kolejna tutaj prowokacja czy ty naprawde jestes tak glupia?
      Nie ma czym sie chwalic.
        • ada_bush Re: zmusza mnie do spania nago 13.11.06, 17:47
          Moj Krzysio na pewno nie przestanie sie myc, on jest bardzo czysty, bo ma
          kontakt z miesem. Musi dbac o higiene, zeby sie sanepid nie mial do czego
          przyczepic, bo oni tak lubia znalezc na kupca jakiegos haka, a potem
          szantazowac, ze jak nie dostana za darmo najladniejszego szpondru czy schabu,
          to każą zamknąć sklep. Dlatego Krzysio jest bardzo czysty.
            • martynagrz Re: zmusza mnie do spania nago 14.11.06, 10:58
              Ale skoro facet Ady jest taki higieniczny, to moze dałaby nam namiary na jego
              sklep, żebyśmy mogli wszyscy tam kupować, przynajmniej mielibysmy zaufanie do
              czlowieka, wiedzac że jest czysty...;)))) A i Ada by skorzystała bo sklep
              miałby wiecej klientów, Krzys przynosiłby wiecej kasy do domu...;)
                                • ada_bush Re: zmusza mnie do spania nago 14.11.06, 22:32
                                  jestescie zalosne. na pewno stare, brzydkie i nie macie chlopaka. a wiadomo, ze
                                  kobueta bez faceta jest bezwartosciowa, bo to znaczy, ze nikt jej nie chce. na
                                  pewno mi zazdroscicie, ze to ja jestem wybraanka tak wspanialego mezczyzny,
                                  doskonalego, przystojnego, dobrze zbudowanego kupca miesnego.
                                  • rosa_de_vratislavia Re: zmusza mnie do spania nago 14.11.06, 22:37
                                    ada_bush napisała:

> jestescie zalosne. na pewno stare, brzydkie i nie macie chlopaka. a wiadomo,
                                    ze
                                    >
                                    > kobueta bez faceta jest bezwartosciowa, bo to znaczy, ze nikt jej nie chce.
                                    na
                                    > pewno mi zazdroscicie, ze to ja jestem wybraanka tak wspanialego mezczyzny,
                                    > doskonalego, przystojnego, dobrze zbudowanego kupca miesnego.

Ada, gratuluję.
                                    Dobrze się bawisz, naprawdę inteligentnie prowokujesz, czego dowodem jest
                                    długasny wątek.
                                    Życzę powodzenia w pozyciu z kupcem mięsnym Krzysiem.
                                    Tylko spij w piżamce :)
                                    • ada_bush Re: zmusza mnie do spania nago 14.11.06, 22:46
                                      wiem, ze czasem prowokuje, nawet krzysio mi mowil, ze mam prowokujace usta.
                                      Aha, i jeszcze mowil, ze jestem wyzywająca, ale to juz nieprawda, bo jestem
                                      kulturalna i nikogo nie wyzywam. Dzisiaj moze mi sie uda spac w pizamie, bo
                                      krzysio pojechal do grojca po zywiec i nie wiadomo, czy zdąży wrócic przed noca
                                      do domu, bo chłopstwo sie teraz strasznie cwane zrobilo i za byle wieprzka
                                      straszne pieniadze by chcieli, wiec trzeba sie targowac - tak mowi Krzysio.
                                    • martynagrz Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 10:46
                                      no, skoro tak mowi bratowa to na pewno ma racje. A może brat i bratowa
                                      też "robią" w mięsie? Może to taki familijny biznesik, co? Ach jak uroczo..Cała
                                      kochająca familia przy jednym wieprzku... tzn. przy jednej ladzie,
                                      oczywiscie...;)
                                      Bratowa to prorok jakis chyba, faktycznie kobieta bez meżczyzny jest
                                      niczym..niczym...niczym ;) Tylko nieudacznice nei mają męża, a takie jak ty (i
                                      ona) wolą mieć męża niż znajomych i przyjaciół. Bo mężem , zwlaszcza kupcem
                                      mięsnym, można sie chwalic na forum, prawda..;) To takie urocze, doprawdy...
                                      Szczęsciara z ciebie, że masz swojego Krzysia, że dzięki niemu czujesz si
                                      epotzrebna, bidulko....;) Gdyby nie on ...to na pewno do dzisiaj siedziałabyś
                                      samiutka w domu i gapiłabyś sie w sufit. ;) Zazdroszcze ci Ado, bo masz juz
                                      wszystko czego potrzeba "prawdziwej" kobiecie, buahahahahaha;)
                                      • ada_bush Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 10:52
                                        Ciesze sie, ze sie ze mna zgadzasz i przynajmniej nie ukrywasz, ze jestes
                                        zazdrosna. Lubie szczerych ludzi, morze i Ciebie polubie, jak sie troche
                                        postarasz, bo na razie jestes troche zbyt wulgarna, a Krzysio mowi, ze musimy
                                        trzymac poziom i nie zawierac znajomosci z nieciekawym toważystwem, bo my
                                        jestesmy elita tego kraju.
                                        Bratowa nie robi w miesie, ale i tak jest wazna osoba w ogromnej firmie,
                                        pracuje na kierowniczym stanowisku w dziale etykietowania sloików z keczupem:
                                        jest odpowiedzialna za to, zeby wszystkie byly równo naklejone. Tak wiec
                                        uwarzam ją za madrą, odpowiedzialna i zyciowo doswiadczona kobiete. W koncu
                                        jest przeciez manadrzerem!
                                        • kasiszcz Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 14:01
                                          Ponieważ na forum o imionach wytykałaś innym, że robią błędy ortograficzne a tu
                                          uważasz się za kobietę na poziomie, elitę tego kraju zwracam ci uwagę, abyś
                                          spojrzała na Ciebie. Robisz kupę błędów, tak rażących że aż oczy bolą. Do tego
                                          musi być ciężko z twoją inteligencją, jeżeli nie rozumiesz znaczenia niektórych
                                          słów.
                                          Postudiuj trochę słownik ortograficzny zanim napiszesz "toważystwo", "uwarzam",
                                          "menadrzerem"
                                          A kobieta wyzywająca to nie taka, która kogoś wyzywa.
                                          • ada_bush Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 14:12
                                            To chyba ty nie rozumiesz znaczenia słow. Wyzywajacy to znaczy taki, który
                                            wyzywa. Uwarzam, ze jestes smieszna. A wogule to dlaczego sie czepiasz
                                            slowa "menadrzer", ja chyba lepiej wiem, jak to sie pisze, bo to moja bratowa
                                            nim jest, a nie twoja. Ha ha ha alez niekturzy ludzie sa niedouczeni i jeszcze
                                            sie kompromituja na forum.
                                            • kasiszcz Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 15:11
                                              Ty zamiast pytać się o pisownię swojej niedouczonej bratowej od przyklejania
                                              etykiet na słoiki weź do ręki słownik ortograficzny!!!!!!!! A jeśli nie masz, to
                                              niech Krzysio kupi ci na urodziny - może coś w tej pustej główce zostanie. A
                                              póki ci nie kupi korzystaj ze strony ttp://portalwiedzy.onet.pl/polszczyzna.html
                                              Podaję kolejne błędy: "uwarzam", "wogule" "niekturzy" . Koszmar!!!!
                                              Bardzo dobrze rozumiem znaczenie słowa "wyzywający" w przeciwieństwie do ciebie.
                                              Podaję źródło: "Słownik języka polskiego - wyzywający - przymiotnik -
                                              ‘prowokujący kogoś, wyrażający zuchwałość; zaczepny, hardy, butny’
                                              (portalwiedzy.onet.pl/szukaj.html?S=wyzywaj%B1cy&pw=1&x=8&y=4)

Jeśli ktoś się kompromituje na tym forum to na pewno ty!

• ada_bush Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 15:53
                                                  ha ha ha popatrz jakie ty robisz koszmarne błedy! Napisalas "spradzac",
                                                  ciekawe, co to za wyraz i w jakim slowniku go znalazlas. A ja bylam mistrzynia
                                                  ortografiki w szkole, nawet teraz jestem w tym najlepsza ze wszystkich
                                                  pracownikow sklepu i dlatego Krzysio daje mi do przepisywania raporty do
                                                  Urzendu Skarbowego, bo ja nigdy nie robie bledow.
                                                  • kasiszcz Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 16:32
                                                    Ja zgubiłam literkę. Miało być "sprawdzać", tylko że to nie jest błąd
                                                    ortograficzny ale zwykła literówka. Koszmarne błędy to ty robisz. Wręcz
                                                    makabryczne!!! Nie wiem co to jest ortografika, bo takiego słowa w języku
                                                    polskim nie ma. Natomiast wiem, że z ortografii jesteś głąbem. Na pewno jesteś
                                                    mistrzynią w robieniu błędów.
                                                    Kolejny błąd: "urzendu" buhahahahaha
                                                    Może wśród pracowników sklepu mięsnego się wyróżniasz. Jeśli inni pracownicy są
                                                    jeszcze poniżej twojego poziomu to żałosna jest obsługa tego sklepu. Klienci
                                                    muszą mieć ubaw widząć etykiety typu "paruwka" (od razu dodam, że prawidłowa
                                                    pisownia to parówka).
                                                  • ada_bush Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 16:44
                                                    nie badz taka madra bo cie pajaki za obraz wciagnom, i pozatym to słowniki
                                                    czasami kłamiom, tak samo jak inne ksiązki (lub czasopisma). A wogule to ty
                                                    chyba jestes zazdrosna, ze jestem przy Krzysiu ustawiona do konca zycia i nigdy
                                                    mi schabu ani szynki nie zabraknie,a ty pewnie nie masz nikogo albo jakiegos
                                                    golodupca zlapalas i dlatego jestes taka zgorzkniala.
                                                  • kasiszcz Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 16:51
                                                    Jestem od 3 miesięcy szczęśliwą mężatką i niczego mi nie brakuje. Oboje z mężem
                                                    świetnie zarabiamy i do wszystkiego doszliśmy sami. Nie musiałam uwieszać się na
                                                    ramieniu kogoś, aby poczuć się ważną. Natomiast ty jedyne co osiągnęłaś to
                                                    złowiłaś Krzysia handlarza mięsem, który teraz całe życie będzie musiał
                                                    utrzymywać takiego nieroba jak ty.

Kolejne błędy: "wciagnom" "pozatym" "kłamiom" "wogule" MAKABRA!!!!!!!
                                                  • ada_bush Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 16:58
                                                    Ha ha ha - juz ci wieze! jezeli doszliscie do wszystkiego 2 3 miesiace, to
                                                    musicie byc jakimis afezystami, bo moj Krzysio pracowal na wszystko cale zycie,
                                                    i jego tatuś też. Nawet jak byl chory na grype, musial jezdzic po skupach
                                                    zywca, zeby najlepsze tuczniki wybierac, nie mysl sobie. A ja nie jestem
                                                    nierobem, bo wspieram Krzysia, robie raporty do urzendow, czasem siedze na
                                                    kasie,a wogule to Krzysio mowi, ze jestesm za ładna i za madra, zeby sie
                                                    marnowac w sklepie i powinnam byc derektorem jakiejs firmy zagranicznej! A twoj
                                                    maz pewnie nie istnieje i dlatego jestes taka wsciekla!
                                                • kasiszcz Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 16:35
                                                  Twój Krzysio to powiedział, cytuję "Aha, i jeszcze mowil, ze jestem wyzywająca,
                                                  ale to juz nieprawda, bo jestem kulturalna i nikogo nie wyzywam." Ponieważ nie
                                                  rozumiesz słów własnego mężczyzny ktoś inny na forum musi ci to uświadomić.
                                                  • ada_bush Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 16:49
                                                    Ja nie rozumiem Krzysia??? ja go rozumiem najlepiej na swiecie, z nikim mu nie
                                                    bedzie tak dobrze, jak ze mna. Cos mi sie wydaje, ze chcialabym mi go odebrac,
                                                    ale to ci sie nigdy nie uda, juz ja tego dopilnuje. Pewnie, przeczytalas, ze
                                                    jest bogaty i ma sklep miesny i od razu zweszylas dobry interes! Odczep sie od
                                                    mojego ukochanego, dobrze ci radze!
                                                  • kasiszcz Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 16:56
                                                    Ale kretynka z ciebie. Ja mam ukochanego męża i nie szukam innego faceta,
                                                    zwłaszcza jakiegoś handlarza mięsem. Zresztą w życiu bym nie poleciała na kasę.
                                                    Natomiast z twoich postów wnioskuję, że dla ciebie facet może być tłusty byleby
                                                    miał kasę.
                                                  • ada_bush Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 17:03
                                                    Taaa, karzda z was tak mowi, a potem przylazicie do sklepu i "panie Krzysiuniu,
                                                    szponderku poprosze", "panie Krzysieczku, szyneczki ladnej i taniej" i tylko
                                                    tymi zazdrosnymi oczami lypiecie, zeby go uwiesc... Ale nic z tego!
                                                  • kasiszcz Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 17:11
                                                    Stare grubasy nie są w moim typie.
                                                    Ale ty głupia jesteś!!!!
                                                    Totalny brak samokrytyki. Jesteś idealnym przykładem głupiej blondynki z kawałów
                                                    (mentalnie, bo nie wiem jaki masz kolor włosów.
                                                    I dobrze radzę: poproś Krzysia o słownik, bo to co wypisujesz to totalna żenada
                                                  • ada_bush Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 17:19
                                                    Krzysio wcale nie jest stary, tylko dojrzaly. A wszystko, co dojrzale, jest
                                                    lepsze, np. owoce, ser. I co ty sie wogule tak mojego Krzysia uczepilas, mialam
                                                    racje, ze na niego lecisz! Owszem jestem blondynka o tycjanowskich wlosach, ale
                                                    wcale nie jestem glupia, tylko wrecz naprzeciwko, jestem wykrztalcona,
                                                    skonczylam wyzsza szkole stenografii i stenotypii, specjalnosc: stnotypia
                                                    sądowa, wiec jestem prawie prawnikiem. moge zrobic studia uzupelniajace i
                                                    pracowac w sądzie!
                                                  • kasiszcz Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 17:35
                                                    A kto ci takich bzdur naopowiadał? Po takiej szkółce, w której dali ci dyplom
                                                    pomimo totalnych braków wiedzy z zakresu polszczyzny ty uważasz się za "prawie"
                                                    prawnika? Czytając twoje głupawe wywody sądzę, że to jakaś prywatna szkółka,
                                                    która daje dyplomy tylko za to, że się płaci czesne. Zwłaszcza, że w zawodzie,
                                                    którego podobno się nauczyłaś (w co wątpię) nie wolno popełniać błędów
                                                    ortograficznych. Aby być prawnikiem trzeba ukończyć 5 -letnie studia
                                                    magistersie na uniwersytecie z zakresu prawa. Jestem prawnikiem i doskonale znam
                                                    drogę kształcenia w tym zawodzie
                                                  • fufcia Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 18:36
                                                    To prawnicy po "5-letnich studiach magisterskich na uniwersytecie z zakresu
                                                    prawa" wdaja sie w tak zenujace przepychanki slowne na forum? Hmmm... ładnie to
                                                    świadczy o naszych sądach ;-))) A moze studiowalas na jakims bazarze, co?
                                                    przyznaj się, to zaden wstyd ;)
                                                  • ada_bush Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 18:42
                                                    Kłamiesz, to nie zadna prywatna szkółka, tylko ekskluzywna szkoła wyższa,
                                                    ciebie by tam na pewno nie przyjęli z rórznych powodów. Jezeli jestes
                                                    prawnikiem, jak piszesz, to dlaczego jestes taka niekulturalna i wulgarna?
                                                    Widac niekoniecznie wykształcenie idzie w parze z inteligencją i kultura
                                                    osobistą...
                                          • ada_bush Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 14:18
                                            I jeszcze chcialam ci powiedziec, ze ja i krzysio elita tego kraju jestesmy, bo
                                            ciezko pracujemy i placimy podatki, ktore sa bardzo duze. Tak mowi Krzysio i ja
                                            mu wieze, bo on jest madry i ma siec sklepow.
                                            Kocham mojego Krzysia-Hiacusia!!!
                                                • romano35 Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 19:15
                                                  Ale się ubawiłem!!! Tylko oczy mnie bolą od błędów ortograficznych,zagadzam się
                                                  z "kasiszcz", że słownik ortograficzny powinien być TWOJĄ LEKTURĄ CODZIENNĄ, bo
                                                  takich błędów nawet moja dwunastoletnia córka nie robi!!! Jesteś totalnym głąbem
                                                  z ortografii, a także i chyba z języka polskiego, bo znaczenie słowa
                                                  "wyzywająca" które wynika z kontekstu tego co powiedział do Ciebie Twój Krzysio
                                                  wcale nie odnosi się do wyzywania kogoś. Doucz się NIEUKU i nie rób obciachu.
                                                  • ada_bush Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 20:58
                                                    A wogule to chcialam ci powiedziec, romku35, ze jestes bardzo wyzywający i jak
                                                    juz zostane prawnikiem, to cie za te wyzwiska wsadze do wiezienia. Wiec sobie
                                                    to lepiej przemysl, bo twoja córka moze bez ojca zostac, jak cie posadza na 5
                                                    lat za oszczerstwa.
                                                  • romano35 Re: zmusza mnie do spania nago 16.11.06, 00:39
                                                    Ludzie tu rzeczywiście mają racje, że albo jesteś TOTALNYM GŁĄBEM, albo jest to
                                                    "przeinteligentna prowokacja - kabaretowa", bo dawno się tak nie ubawiłem, jak
                                                    przy czytaniu Twoich odpowiedzi. Piszesz tu na forum, o studiach, wykształceniu
                                                    (WYKSZTAłCENIE NISZEMY PRZEZ "SZ"),a Twoje błędy ortograficzne aż bolą w oczy,a
                                                    poziom intelektualny jest żenujący. Ale Krzysio musi być szczęśliwy, bo znalazł
                                                    sobie głupią, NIEDOUCZONĄ "Barbie", która, o nic nie będzie pytać i będzie
                                                    zachwycona swym "wielkim biznesmenem", bo największym autorytetem jest
                                                    "kierowniczka" od naklejania napisów na słoikach. Weź się za naukę - ale podstaw
                                                    ortografii i języka polskiego. jak chcesz to moja córak pouczy Cię, bo nie
                                                    sięgasz jej do pięt w poprawnej pisowni. A więziem to możesz straszyć te
                                                    prosiaki, które kupi Twój Krzysio, bo im możesz takie idiotyzmy wciskać, ale
                                                    uważaj, bo jak poznają jak płytka intelektualnie jesteś, to Cię pogryzą hahahaha
                                                  • ada_bush Re: zmusza mnie do spania nago 16.11.06, 08:09
                                                    Romanie, Wielki Edukatorze! (mam nadzieje, ze nie jestes TYM Wielkim
                                                    Edukatorem) ;-). Masz racje, ze Krzysio jest szczesliwy, bo znalazł sobie
                                                    prawdziwom kobiete, a nie takom, co tylko glupotami sie zajmuje i o
                                                    femininizmie (czy jak to sie tam pisze)krzyczy, zamiast sie zajac tym, czym
                                                    powinna. Tak mowi Krzysio i moja bratowa, a to sa ludzie na wysokich
                                                    stanowiskach, bo on jest wlascicielem wielkiego sklepu, a ona manadrzerem w
                                                    ogromnej firmie, wiec ja im musze wierzyc, bo to znaczy, ze są mądrzy. A wogule
                                                    to ty sam jestes nieinteligętny, bo piszesz, ze wiezieniem moge straszyc
                                                    prosiaki, a przeciez wszyscy wiedza, ze prosiaka nie mozna pozwac do sądu, bo
                                                    on nie rozumie ludzkiej mowy i nie moglby sie bronic. Wiem to na pewno, bo
                                                    probowalam rozmawiac z prosiakami w wigilie i one mi nic nie odpowiedzialy.
                                                    Wiec to ty jstes niemadry, a nie ja! I sam robisz bledy, bo
                                                    napisales "córak",a pisze sie "córka"! Ha ha ha, ale sie skompromitowales! A
                                                    ja naprawde bylam w szkole mistrzynia ortografiki!

Kocham mojego Krzysia-Hiacusia!!!
    • fr-edza Re: zmusza mnie do spania nago 15.11.06, 16:20
      To dziwne jak dla mnie , po pierwsze żaden facet nie bedzie mi mówił jak i w
      czym mam spać , kiedy mam ochote spac w samej bieliźnie to spie , kiedy w
      piżamie to tez śpię , a nawet jak mi zimno i ubiore dres to tez moja sprawa!

Jak mozesz sobie pozwolić na takie zachowanie Twojego faceta , no i jeszcze
      mówisz ze on śpi w piżamie , to skoro Ty masz marznąć to on też!