Dodaj do ulubionych

Sznaucer ki miniaturki – pilnie sprzedam

02.03.11, 19:39
Szczeniaczki ur.10.01.2011r. ,2 pieski i 2 suczki,pieprz i sól, pięknie, proporcjonalnie zbudowane, czyste w rasie – rodzice na miejscu (to nasi pupile - nie hodowla).
Zbadane – zdrowiutkie i zaszczepione oraz 2 x odrobaczone co udokumentowane jest w książeczkach zdrowia. Wesołe i figlarne, nie gubiące włosa,słodkie małe diabełki.
Cena- 240 zł. za sztukę Do odbioru od zaraz. Polecamy!
A pilne – ponieważ bardzo rozrabiają – a mieć cztery takie małe łobuziaki w domu to naprawdę jest wesoło ;)
Tel: 516155856 GG 7953349 e-mail: anag1@o2.pl.
Obserwuj wątek
    • majenkir Re: 03.03.11, 04:48
      nkagoz napisała:
      > A pilne – ponieważ bardzo rozrabiają – a mieć cztery takie małe łobuziaki w domu to naprawdę jest wesoło ;)

No, ale czego sie nie robi dla kasy....?
      Chociaz... zaraz, zaraz - 240 x 4? Gowno nie pieniadze :/.
      Wykastruj te swoje "pupile" i nie mnoz wiecej kundli, ktorych jest na kopy w kazdym schronisku.
      WSTYDZ SIE !!!!
    • seidhee Re: Sznaucer ki miniaturki – pilnie sprzeda 03.03.11, 09:54
      Po co rozmnożyłaś swoje pieski? Mało ich jest na świecie? A na czterech sztukach niekoniecznie się skończy, bo nowi właściciele piesków również mogą wpaść na pomysł, żeby rozmnożyć swoje "słodkie diabełki".
      Też bym doradzała kastrację, w marcu wiele lecznic ma promocję na ten zabieg.
      • ewelsia Re: Sznaucer ki miniaturki – pilnie sprzeda 03.03.11, 11:58
        No , ja też się zastanawiam, czemu służyło to powiększenie stada, bo bezwzględnie nie dla pieniędzy. Podejrzewam, że właścicielka jedzie nawet na stracie, bo poszczepić i odrobaczyć to towarzystwo to trochę kosztuje. Mam szczeniaka i jestem na bieżąco z kosztami.
        Widocznie to pierwszy miot i przeliczyła się i z kosztami i z obowiązkami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka