Dodaj do ulubionych

Drugi Dom Twojego Najlepszego Przyjaciela

02.06.14, 16:56
Domowa opieka „Happy-Pet” we Wrocławiu, czyli drugi dom Twojego najlepszego Przyjaciela.

Zwierzęta zawsze były moją pasją, co sprawiło, że ukończyłam studia kierunkowe biologii, ze specjalizacją z zoologii. W czasie wolnym od nauki wyprowadzałam psy, coraz bardziej przekonując się, że kontakt ze zwierzętami jest tym, co chcę w życiu robić. Uzyskałam certyfikat profesjonalnego opiekuna zwierząt Amichien, dzięki któremu zaczęło się do mnie zgłaszać więcej właścicieli.

Dziś po ponad 5 latach profesjonalnej opieki, spośród ras moich podopiecznych mogę wymienić:

berneńskiego psa pasterskiego, charty polskie, west highland terriery, cocker spaniele, polskie psy gończe, alaskan malamuty, ogary polskie, posokowce bawarskie, jamniki krótkowłose, labradory, american retrievery, wyżły węgierskie,wyżły niemieckie, owczarki niemieckie, buldogi francuskie, beagle, amstaffy, sznaucery olbrzymie, owczarki kaukaskie, czarne teriery rosyjskie, psa z majorki (ca de bou), flat coatted retriever'y, jack russel terrier'y, hawańczyki, maltańczyki, yorkshire terriery. Warto też wspomnieć o wielu kundelkach, jak i kotach, gryzoniach czy ptakach.

Gwarantuję najlepsze, domowe warunki opieki. Na pierwszym miejscu stawiam komfort psychiczny i fizyczny moich podopiecznych, pamiętając o ich potrzebach. Podczas mojej opieki żadnemu zwierzakowi nie zabraknie odpowiedniej ilości zabawy, drapania za uchem czy ciepła i poczucia bezpieczeństwa, jakie może dać tylko kontakt z człowiekiem.

Prócz opieki w swoim domu, jak i domu właściciela, oferuję zabiegi pielęgnacyjne. Będąc zakochanym w swojej pracy opiekunem zwierząt, wykazuję się cierpliwością, lojalnością i odpowiedzialnością, o czym mogą poświadczyć liczne referencje (udostępniane na życzenie).

Większość moich klientów, to „stali bywalcy”, co nie tylko zmniejsza stres czworonoga, ale i właściciela. Mimo wszystko opieka jednorazowa jest również możliwa.

Warunkiem rezerwacji jest wpłata bezzwrotnej (w przypadku rezygnacji ze strony właściciela zwierzęcia) zaliczki w wysokości 40% pełnej kwoty za opiekę. Pozostała część kwoty opłacana jest w dniu oddania zwierzęcia pod opiekę. Podpisujemy umowę.

happy-pet.pl
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka