Dodaj do ulubionych

Podsikiwanie w domu. Pomocy!

11.05.17, 09:46
Witam. Mam 5 letniego yorka (choć spory jak na yorka)- ale do rzeczy. Od około roku mamy problem z nim, ponieważ zdarza mu się podsikiwac różne rzeczy w domu (np. drzwi, nogi od stołu, kafelki w łazience itd.). Nie robi tego jednak przy nas tylko (chyba) w nocy lub wczesnym rankiem. Co drugi, trzeci dzień odkrywam nowe podsikiwania (często już 1-2 dniowe). Jeśli uda mi się odnalezc świeże siuśki to oczywiście go wołam i krzyczę (wydaje mi się, że wie o co chodzi), ale przy starszych grzeszkach nie mam jak on już pewnie nie pamięta. I teraz przejdę do sedna. Problem się zaczął w momencie gdy rozpoczęłam pracę na cały etat i nie było nas przez około 10 godzin w domu (KAŻDEGO DNIA W POŁUDNIE PRZYCHODZIŁA DO NIEGO PEWNA OSOBA BY GO WYPUŚCIĆ NA PODWÓRKO ZA POTRZEBĄ). Wtedy tez odkryłam, że podsikuje- pierwsze kilka razy pomyślałam, że może nie wytrzymał (chociaż nigdy nie musiał trzymać dłużej niż 6 godz.) albo też z tęsknoty... było mi go czasami nawet szkoda, że sam siedzi przez większość dnia. Oczywiście za każdym razem krzyczałam na niego gdy TO ZROBIŁ. Teraz kiedy dziecko za chwile pojawi się na świecie jestem cały czas w domu i przez najbliższy rok tak będzie. Pomyślałam, że super bo problem się skończy (w końcu nie będzie już sam itd.). Tylko, że problem nadal jest;/ 3-4 razy w tygodniu odkrywamy nowe podsikiwania;/ Nie wiem o co chodzi, bo pies potrafi wychodzić z domu po 10-15 razy dziennie (mamy podwórko). Pomyślicie, że może ma problem z pęcherzem? Otóż nie. Wystarczy, że pada lub pogoda nie jest zbyt korzystna i nasz kochany piesek ogranicza się do 3 wyjść na podwórze. Wyciągnąć go nie można. Co mam robić? Ja już tego nie wytrzymam. PS. Pies nie był kastrowany.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka