Dodaj do ulubionych

Jakich kosmetykow używacie do kapieli i

11.12.05, 18:09
pielęgnacji yorkow?
Obserwuj wątek
    • fasol68 Re: Jakich kosmetykow używacie do kapieli i 12.12.05, 23:28
      witam
      my uzywamy lady belle olejek norkowy moim zdaniem najlepszy szampon i odżywka
      takise
      if san bernard (chyba tak to sie pisze ) olejek palmowy długo natłuszcza i
      nabłyszcz sierść tej samej firmy olejek norkowy też ok i szampon z olejkiem jest
      bardzo dobry
      petsilk płynny jedwab uważam że jest ok aczkolwiek amerykańskie przereklamowanie
      pełny syntetyk a nie naturalny produkt
      podobnie olejek norkowy w sprayu firmy bio groom mink oil jest taki se

zdecydowanie polecam lady belle olejek norkowy daje wspaniałe rezultaty
      ale mozna tez kompac w szamponie bambi z dodatkiem olejku norkowego a jako
      odżywke stosować odżywke firmy ziaja
      osobiście też używam czasami płynnego jedwabiu dodtępnego w sklepach
      fryzjerskich też jest ok

• chantal11 Re: Jakich kosmetykow używacie do kapieli i 20.12.05, 13:18
        Sorry,zapytałam innych,a sama nie odpowiedziałam.
        Od poczatku kiedy mam psinke w domu,używam kosmetykow Hery.Szamponu tej firmy
        dla psow długowłosych,takze balsamu po kapieli dla takowych i odzywkę do
        czesania miedzy kapielami w sprayu,ktora wspaniale pozwala rozczesywac
        ewentualne kołtuny.Kosmetyki te sa dosyc drogie,lecz ostatnio zamówiłam te w
        litrowych opakowaniach,ktore starcza na długo i rzecz jasna bardziej sie opłaca
        je kupic.Czytałam,ze kosmetyki I>S>Bernarda tez sa dobre,lecz jakos nie moge
        skłonic sie do zmiany.Po tych,ktore uzywam,moj pupil nie ma rzadnych
        uczulen,włosy sa okey.Czytałam duzo opini,ze kapie sie psa w szamponie dla
        dzieci jonsons,dlatego teraz gdy skoncze szapon,to kupie ten dla dzieci
        własnie.Bo jak cos dobre to po co przepłacac,prawda?Wydaje mi sie,ze balsam po
        kapieli jest wazniejszy.
      • ewa246 Re: Jakich kosmetykow używacie do kapieli i 19.01.06, 12:11
        Ja też używam Hery i niekoniecznie chciałabym to zmmieniać.
        Szampon dla dzieci - tak to prawda moja siostra kąpie w tym szamponie swojego
        wilka. Rezultaty - cudne. Ale nie sądzę aby był to dobry sposób na yorki. Poza
        tym dobrze jest używać odżywki szampony i sprayów tej samej firmy. Nie dotyczy
        to tylko psów.
        Pozdrawiam smakoszy yorków
    • kangurek1985 Re: Jakich kosmetykow używacie do kapieli i 10.03.06, 09:08
      Ja właśnie mam zamiar kupić szampon i balsam JP Hery. Tylko mam pytanie. Kiedy
      pierwszy raz kąpałyście swoje pieski? I jakim szamponem na początek? Dla
      szczeniąt czy dla dorosłych psiaków? Mój york ma 5 miesięcy i już dość długie
      włoski więc zastanawiam sie który szampon kupić. Poradźcie cos:)) Pozdrawiam!
      • chantal11 Re: Jakich kosmetykow używacie do kapieli i 12.03.06, 18:35
        Napewno juz wiesz, ale odpowiem Ci. Szczeniaki nalezy kąpac szamponami dla
        szczeniakow. Nie pamietam nazwy, w jakiej mojego wykąpałam, kupiłam go przy
        okazji kompletowania wyprawki dla naszego nowego domownika.A kąpałam go od razu
        jak wrociłam z nim od hodowcy,miał 8tygodni. Wiem ze to za wczesnie, ale ja
        musiałam, okazało sie ze miał straszny stres w drodze do nas, chorobe
        lokomocyjną, no i niestety, ze strachu zwymiotował i zrobił kupkę!
    • julcia81 Re: Jakich kosmetykow używacie do kapieli i 20.03.06, 14:20
      Ja nie mogę zdecydować się na konkretne kosmetyki. narazie testuję kilka firm
      co chyba nie jest najlepszym pomysłem. Ale zdecyduję się na Hery lub 1 All
      system. Są w przystępnych cenach a podobno dobre.
      Napewno nie powinno kąpać się psów w ludzkich kosmetykach!!!
      • wlasc.toffika Re: Jakich kosmetykow używacie do kapieli i 17.03.07, 10:52
        Na początku używałam szamponu Gottlieb dla yorków, później wyczytałam, że bardzo dobry jest Beaphar,
        więc postanowiłam go wypróbować i kupiłam szampon i odżywkę. Niestety mój yorkuś jakoś dziwnie
        reaguje na zapach tego szamponu, więc chyba będę musiała wrócić do Gottliebu - zdaje się, że jest
        równie dobry, tylko ma mniej intensywny zapach, poza tym jest dwa razy tańszy :) Natomiast odżywka
        Beapharu jest rewelacyjna:)
        • chantal11 Re: Jakich kosmetykow używacie do kapieli i 20.03.07, 11:37
          Ja dla swojego psa równiez ostatnio kupuję ten szampon Gottllieb. Jest bardzo
          fajny. Wczeniej kapałam go w szapmonie Hery, bo tez taką mam odzywkę, ale
          szampon mi się skonczył, nie chciałm zamawiac nastepnego, bo odzywke mam,
          kupiłam w litrowej butli. Jednakze konczy mi isę spray do rozczesywania miedzy
          kapielami. Jest on niestety drogi. Czym pryskacie swojego yorka miedzy
          kąpielami? Czy moze czeszecie tak na sucho?
                • amberhouse Re: Jakich kosmetykow używacie do kapieli i 15.04.07, 11:58
                  magnolianka13m napisała:

> Mam takie pytanko.Czy w normalnych sklepach zoologicznych można kupić dobre
                  > kosmetyki? A czy bezpiecznie jest kupować w internecie? Gdzie wy kupujecie
                  > szampony itd.?

W sklepach zoologicznych takich w marketach, raczej nie ma kosmetyków z wyższej
                  półki. Jeśli nie chcesz kupować w internecie (my dużo kupujemy w internecie i
                  się nie zawiedliśmy) to poszukaj w salonach fryzjerskich (oczywiście dla psów).

Jeśli chodzi o główne pytanie. My używaliśmy Hery, potem przeszliśmy na 1#all
                  systems, potem Iv San Bernard, a potem Bio-groom i raczej zostaniemy przy tej
                  firmie na dłużej. Z Bio-grooma używamy szamponu Protein Lanolin z odżywką Super
                  Cream, natłuszczamy Iv San Bernard Olejem palmowym K100 lub Bio-groom Vita Oil.
                  Do rozczesywania używamy Biogroom Coat Polish.

Pozdrawiam.
                  • chantal11 Re: Jakich kosmetykow używacie do kapieli i 16.04.07, 09:43
                    Amberhouse, napisz proszę jaki ten preparat do rozczesywania ma zapach, jak
                    reaguje na niego pies. Chodzi mi o Biogroom Coat Polish.
                    Ja od poczatku do rozczesywania używam Demelant eclat firmy Hery, zauwazyłam
                    jednakze ze pies bardziej intensywnie po nim smierdzi. I ja i on nie znosimy
                    tego zapachu wody kolonskiej, ktora kiedys bywała. Jak oni mogli taki zapach
                    stworzyc dla psa???
                    Pozdrawiam
                    • amberhouse Re: Jakich kosmetykow używacie do kapieli i 02.05.07, 22:58
                      Witam chantal11

O ile to co słyszałem jest prawdą, że preparat hery zawiera alkohol (nie
                      sprawdzone, bo nie mam opakowania, żeby sprawdzić, proponuje sprawdzić na swoim
                      preparacie), to rzeczywiście może mieć nieprzyjemny zapach. My stosowaliśmy
                      różne preparaty (1# All systems, Bephara, i chyba właśnie hery) ale ten nam
                      najbardziej odpowiada, a niektóre z poprzednich miały właśnie nieprzyjemne
                      zapachy. Psy na Coat Polish właściwie nie reagują (o ile już się przyzwyczają
                      do samego psikania), pies nie ma jakiegoś mocno intensywnego zapachu (rodzaju
                      zapachu nie potrafie określić, ale jak dla mnie przyjemny). Jakoś nam nie
                      utkwił w pamięci zapach piesków od preparatu, a nasze pieski przeważnie mają
                      zapach olejku, którym je natłuszczamy.

Pozdrawiam.
      • azaheca Re: Jakich kosmetykow używacie do kapieli i 07.09.07, 12:41
        Z olejkiem norkowym nie należy przesadzać,nadmiar powoduje,że piesek
        wygląda jak tłusty mop,właściwie należałoby go używać wyłącznie do
        papilotowania.Polecam natomiast odżywkę Silk firmy Bio-Groom,można
        ją stosować też w połączeniu z wodą (w spryskiwaczu)jako preparat do
        rozczesywania,a nigdy nie rozczesujemy pieska na sucho.W pracy
        używam teraz wyłącznie preparatów jednej firmy,to chyba
        najwłaściwsze postępowanie.
    • wika009 Re: Jakich kosmetykow używacie do kapieli i 16.10.17, 15:44
      Lubię kupować przez serwis nocanka.pl. Szybka wysyłka, urozmaicony wybór kosmetyków, dobry kontakt online z obsługą, można zawsze o preparaty podpytać. Często wrzucają kody rabatowe na swojego facebooka także można dodatkowo na zamówieniu zaoszczędzić. Najbardziej to się opłaca jak ktoś kupuje detalicznie zamówić z koleżanką, siostrą, czy mamą, tak jak ja robię, to od razy koszt dostawy obniża wyraźnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka