Dodaj do ulubionych

york a ludzka odżywka do włosów

26.03.06, 22:30
Czytałam na jakimś forum że ktoś polecał odżywkę ludzką ,chyba z sansilka o
ile dobrze pamiętam ,czy wy próbowaliście jakichś ludzkich odżywek ? może
macie w tym względzi jakieś doświadczenia ? Ja przyznam że mam odżywkę z ISB
zielone jabłuszko ale owszem próbowałam odżywki z garniera do suchych włosów
i pies wyglądał całkiem przyzwoicie ,nie miał łupieżu ani się nie drapał.
Obserwuj wątek
    • molly101 Re: york a ludzka odżywka do włosów 29.03.06, 22:44
      Moim zdaniem całe te psie kosmetyki to duże naciąganie. Nawet te drogie, lepszej
      firmy są bardzo mocno perfumowane, a kiedy przeczytałam skład surowcowy
      zorientowałam się, że zawierają dużo składników, które mogą powodować alergie,
      zarówno u psa jak i człowieka. Myślę, że bezpieczniejsze są te które trzeba
      spłukać, bo skracamy kontakt preparatu ze skórą. Ja kiedyś nasmarowałam
      prawdopodobnie tą samą odżywką co ty moją sunię. Było ok. Nie stosuję tego na
      codzień, ale z braku laku można się poratować. Dobre były by też preparaty dla
      alergików. Nie przesadzajmy. Pies może być uczulony na wszystko, więc równie
      dobrze może dostać wysypki od proszku, w którym wypierzemy mu posłanko. Albo
      alergii pokarmowej. Pozdrowionka
      • wiolettadg Re: york a ludzka odżywka do włosów 11.05.06, 20:39
        Uważam że psie kosmetyki są dla psów , a ludzkie dla ludzi. Tak samo z jedzeniem.
        Moim zdaniem bardzo dobre są szampony i odżywki z tej samej firmy ale nie ISB
        lub JPH bo one są drogie i reklamowane a efekty dość marne na dłuższą mete.
        Wiem co pisze bo strzygę psy i kąpie w dużych ilościach Jorki. Polecam szampony
        i odżywki z olejem lisim, migdałowym,rycynowym, z jedwabiem w zależności od
        włosa jego jakości i kondycji. Polecam firme Vulpes , której nie znajdziecie w
        sklepach. Produkt tylko do użytku w salonach fryzjerskich dla psów.
    • iza601 Re: york a ludzka odżywka do włosów 26.07.06, 14:27
      Ja swojemu psiakowi podkradam jeden kosmetyk.Olejek norkowy firmy San
      Bernard.Ludzkie odżywki wysiadają przy tym kosmetyku.PO kąpieli dziele się z
      moim Majorem swoja odżywką.Moj mały ma 4mc.i długi mocny włos.I tak sie wspomagamy
      • ken-ya Re: york a ludzka odżywka do włosów 29.09.20, 02:24
        Od lat czytam ksiazki Huldy Clark .Ona zrobila doswiadczenie ,posmarowala meszczyznie ktorego badala wczesniej na cukrzyce. Cukrzycy nie mial . Potem posmarowala mu reke woda z cukrem. i ponownie zbadala, cukier mial we krwi . Najleprza i najzdrowsza odzywka do wlosow to zoltko z kilka lyzkami soku z cytryny ,dla czlowieka i dla psa. Odzywka organizmu[ tym razem nie na skure a do zoladka. tez zoltko z cytryna -bardzo pomaga tez na muzg-latwiej myslec i latwiej rozwiazac swoje problemy. lecytyna zawarta w zoltku to jest jeden wazny skladnik, Juz dawno ludzie wiedzieli . Slynny kogiel- mogiel.Ludzie byli naprawde madrzejsi.Teraz mimo internetu nie za bardzo madrzeja.. Nie dozywiony muzg. Do zoltka dodac szczypte mielonych gozdzikow . Gozdziki tez bronia przed pasozytami.w calym organizmie. Uwaga gozdziki tylko po szczypcie sa tak mocne ze zniszcza plastik. Gozdziki zniszcza otoczke robala wtedy nasz wlasny kwas solny go zabije.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka