Dodaj do ulubionych

Beda male tak bardzo sie martwie o Tine

10.11.06, 17:20

Dawno tu nie bylam a to z powodu ze zostalam mama i brak mi najzwyczajniej
czasu. Dwa dni temu dowiedzialam sie ze moja 8-letnia Tinka lada dzien bedzie
miala male (mieszka z moimi rodzicami). Rodzice jeszcze zaadoptowali
sznaucera miniaturke bialego -psa. Prosilam zeby pilnowali Tine, ja
chcialabym szczeniaki po ukochoanej suni ale nie teraz to po piersze a po
drugi chcialam aby ojcem byl takze ratlerek. A tu masz. Boje sie bo jest
troche od niej wiekszy a lekarz mowil mi ze ratlerki maja czasami problem z
urodzeniem i lepiej zeby ojciec byl nieduzy w porownaniu z suczka. Do tego
jak szczeniaki beda odchowane to ja wracam do pracy wiec nie mam jak wziac
szczeniaczka. Serce mi sie kroi - lek o zdrowie Tiny i pozniej o szceniaki,
czy ktos zechce taka kombinacje. Byc moze beda sliczne, Chojtrak - przyszly
ojciec jest super psem sliczny i kochany ale co wyjdzie zobaczymy wkrotce. No
na pewno bedzie w krotkim czasie to Tinka juz ledwo chodzi. Poza tym jak
bylam u mamy na im. 15.10 to wszyscy krytykowali tate ze tak spasl sunie a
ona juz byla w ciazy. Strasznie sie przytulala i byla ciekawa mojej corci,
zagladala z becik, pilnowala jej. A jak weszla mi na kolana to nie moglam jej
zdjac tak kurczowo sie pilnowalal.I ja nie moge z nia byc w takiej chwili.
Okropne uczucie. Niestety moja corcia ma dopiero 7 tyg i nie jestem tak
dyspozycyjna jak wczesniej
Obserwuj wątek
        • piedor Re: Beda male tak bardzo sie martwie o Tine 24.11.06, 16:17
          Nie, nadal czekamy. Ostatnio bylam u rodzicow, brzuszek ogromny, maluchy sie
          ruszaja, jestem jedyna osoba ktorej daje sie poglaskac po brzuszku. To
          niesamowite uczucie czuc jak psiaczki sie ruszaja. Najbardziej zaluje ze nie
          bede przy narodzinach. Lezala przy mojej corci i nie pozwalala podejsc
          Chojrakowi(sznaucerowi). Moj kochany skarb. Tak bardzo ja kocham.
            • piedor Re: Urodzily sie !!!!! 27.11.06, 09:13

Czesc wszystkim, dzisiaj w nocy urodzily sie pieski przez cesarsie ciecie
              Wczoraj przez caly dzien ciezko oddychala i nie mogla znalesc sobie miesjca.
              Najpierw urodzila pieska niestety martwego potem dlugo nic. Wiec mama
              zadecydowala zeby jechac do lekarza Pojechali na ostry dyzur, i tam pod narkoza
              urodzily sie dwa maluchy: suczka i piesek. Mama robila malaz maluchom, podono
              tak jak sie robi kluski kopytka, lekarz turlal nimi az mama bala sie zeby ich
              nie uszkodzil. Oba sa czarne, jednemu robi sie latka biala. Na razie Tina jest
              obolala i nie bardzo dopuszcza maluchy. Piesek jest silny, sunia nie chce
              ciagnac wiec brat pojechal kupic mleko i beda ja karmic. Oby nabrala sil. Mam
              nadzieje ze pojade w weekend do nich. Trzymajcie kciuki.
                  • grzybnia Re: Urodzily sie !!!!! 28.11.06, 07:52
                    Gratuluję! Szkoda tylko tego jednego szczeniaczka co nie przeżył:-( No ale mam
                    nadzieję, że pozostałe będą sie dobrze chować. Pisz co nowego u piesków i
                    koniecznie zrób fotki.
                    • piedor Re: Urodzily sie !!!!! 28.11.06, 15:28

Dzisiaj rozmawialam z bratem wiec sunia zaczela ssac i ma wilczy apetyt. Mam
                      nadzieje ze uda mi sie w sobote pojechac to przysle Wam zdjecia. Zapytalam sie
                      czy spia wszystcy w jedym lozku (skoro przez osiem lat spala z rodzicami w
                      jednym) ale nie, sunia ma poscielona kanape w drugim pokoju i tam pod kolderka
                      spi z maluchami. Tylko musza uwazac bo jak zaczna chodzic to moga spasc ale
                      sadze ze jakos to rozwiaza.
                      • deodyma Re: Urodzily sie !!!!! 28.11.06, 15:41
                        super! najwazniejsze, ze wszystko dobrze sie skonczylo. jak bedziesz mogla, to
                        przesylaj nam zdjecia. jestem bardzo ciekawa maluszkow. pozdrawiam:) ucaluj ode
                        mnie i od Figusi Tinke i malenstwa!
                      • iranda Re: Urodzily sie !!!!! 28.11.06, 21:28
                        Czekam z niecierpliwością na jakieś fotki maluchów i suni. Mam nadzieję, że będą
                        się chowały zdrowo i znajdą szczęśliwe domki i takie kochające pańcie jak my:)))
                        Powodzenia:)
                        • piedor Re: Urodzily sie !!!!! 30.11.06, 11:44
                          czesc, bylam wczoraj i zakochalam sie. Ale gwoli wyjasnienia. Po pierwsze
                          lekarz powiedzial ze przyjechali w ostatniej chwili. Do rana nie przezylaby ani
                          suczka ani szczeniaki. Byly ulozone w poprzek wiec nie miala szans na
                          urodzenie. Poza tym wycial jej macice zeby wiecej nie miala szczeniakow.
                          Najpierw nie chciala sie nimi zajmowac sadze ze to przez cesarke, ale
                          przystawiali na sile maluchy i teraz nie odstepuje ich na krok. A tatus caly
                          czas siedzi przy nich. Ponizej link do albumu maluchow.
                          Tinke widac tylko troche a nie wiem gdzie maz zgral zdjecia Tinki bo nie mam w
                          komputerze zadnych wiec ,usicie troche poczekac.

piedor.fotosik.pl/albumy/92068.html
                          • piedor Re: Piesek juz ma dom, sunia szuka 30.11.06, 12:22
                            Jak widac oba sa czarne jak wegielki, jedynie piesek poki co ma male latki na
                            tylnych nozkach dokladnie na palcach. Zobaczymy czy jeszcze pokaza sie latki
                            czy juz nie. Z futerka na razie wyglada ze beda gladkie wiec poszlyby w
                            mamusie.
                            • myszula7 Re: Piesek juz ma dom, sunia szuka 30.11.06, 14:03
                              Wspaniałe szczeniaki, ale wyglądają na "czarne charaktery". Niech się
                              zdrowiutko chowają i dają Tobie i ewentualnym przyszłym właścicielom dużo, dużo
                              radości. A co do łatek: znam jednego ratlerka, który ma ich całkiem sporo, że
                              niektórzy mówią o nim wprost, że jest kundelkiem. Ale serdzucho ma ratlercze i
                              charakter też. No i jest najbardziej ukochanym psiakiem pod słońcem.
                          • iranda Re: Urodzily sie !!!!! 01.12.06, 20:43
                            Maluchy przeurocze:)))))))))))))))))))))))
                            Mam nadzieję,że będą zdrowe i znajdą kochających ludzi, którzy ich przygarną:)
                            Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia:))
                            Pozdrawiam i całuję maluchy:)))))))
                            • hermal Re: Urodzily sie !!!!! 02.12.06, 19:26
                              Cudo! No i poryczałam sie oglądając te maleństwa! To dlatego nie chciałam by
                              moja psinka miała małe-ja nie oddałabym żadnego NIKOMU!I musiałabym chować całe
                              to towarzystwo razem co raczejpo miejcu zamieszkania-blok nie byłoby chyba
                              najłatwiejsze! Ale moja sunia chyba wyczuła moje intencje bo raczej nie
                              dopuszcza do siebie żadnego samczyka!A dzieci Tinki sa przecudne-oby się zdrowo
                              chowały!
                                • piedor Re: Ciesze sie ze sie podobaja 02.12.06, 22:07
                                  Ciesze sie ze sie podobaja. Ja je uwielbiam. Piesek trafi do domu znajomych. Juz
                                  nie moga sie doczekac. Tylko dlatego je oddaje. Sunie tez oddamy tylko jak
                                  bedziemy pewni ze trafi do ludzi ktorzy beda ja kochac nad zycie.
                                  Iranda moja sunia tez nie chciala zadnego samczyka, pamietam jak tata umawial
                                  sie z facetem na specerki i kursowali z sunia i nic. Az do teraz. Zle sie stalo
                                  ale nie bylam w stanie wytlumaczyc swojemu tacie ze moze zrobic jej krzywde, tym
                                  bardziej ze miala operowana nozke i lekarz mowil ze ciaza moze obciazyc za
                                  bardzo staw i tak sie stalo. Bardzo leci jej na bok wiec nie wykluczone ze
                                  bedzie powtorka. Ale na razie poobserwujemy do przyszlego roku moze sie cos
                                  poprawi Teraz jest taka szczuplutka bo lekarz troche wycial tluszczyku przy
                                  okazji. Deodyma moze chcesz pare fotek na priv?
                              • deodyma Re: Urodzily sie !!!!! 03.12.06, 10:55
                                a my z kolei chcielismy by nasza Figa miala male. ale ona nie chce. nie dopusci
                                do siebie zadnego psa. a teraz to juz troche za pozno. zreszta bysmy sie bali,
                                ze ona nie przezyje porodu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka