Dodaj do ulubionych

Gdzie w Kolobrzegu???!!!

IP: *.proxy.aol.com 12.06.03, 00:12
Gdzie w Kolobrzegu jest jakas super knajpa gdzie mozna spokojnie
posiedziec ,zjesc cos dobrego i napic sie dobrego piwka??,bede tam w lipcu po
raz pierwszy,i chcialbym cos niecos sie dowiedziec?!,z gory dziekuje za
informacje i pozdrawiam...Remi ,Canada.
Obserwuj wątek
    • Gość: widzew Re: Gdzie w Kolobrzegu???!!! IP: 217.153.154.* 12.06.03, 15:16
      w Kołobrzegu raczej nie ma czegoś takiego jak "superknajpy" w potocznym
      rozumieniu tego słowa. Są za to naprawdę niezłe smażalnie - szczególnie polecam
      te "U Rybickiego" i "U Rywińskiego" - obie łatwo znaleźć na bulwarze za
      latarnią morską..w tej samej okolicy jest też lokal "Chata Rybaka" oraz niezły
      pub z dobrym jedzeniem w Klubie Biznesmena. Możesz poszukać też czegoś na
      Starówce - np. przyjemna restauracja Tawerna u Jensa przemianowana ostatnio na
      Quo Vadis. W ostateczności w hotelu Skanpol znajduje sie restauracja
      Skandinavia...jednak na wielkie uniesienia się nie nastawiaj - tawern z owocami
      morza prowadzonymi przez Hiszpanów czy francuskich oryginalnych specjałów w
      Kołobrzegu nie znajdziesz..jednakże dobrą i świeżą rybę, jak najbardziej..a
      piwo jest wszędzie: w ogródkach i w smażalniach..
      powodzenia
          • Gość: widzew Re: Gdzie w Kolobrzegu???!!! IP: *.to / 172.28.177.* 30.06.03, 15:55
            Gość portalu: Bartoo napisał(a):

> Co prawda nie mieszkam w Kołobrzegu ale uważam że JEDYNYM względnie
            > cywilizowanym i kilimatycznym pubem w tym mieście jest "Tawerna" koło ulicy
            > Gierczak(?). Reszta to smażalnie, restauracje i bary o przegiętych cenach.

Tawerna jest klimatyczna, ale i ceny raczej też tam przegięte = szklanka
            Kilkenny za kilkanaście złotych o ile pamiętam..kuchnia przeciętna, ale
            faktycznie klimatycznie...w stylu brytyjskiego pubu

• Gość: Bartoo Re: Gdzie w Kolobrzegu???!!! IP: *.gorzow.mm.pl 30.06.03, 20:35
              I o to właśnie chodzi:) Jeśli ktoś lubi tandetę, plastikowe kwiatki i styl z
              lat 80tych, zawsze może wpaść do "Szpaka" czy "Pod Papugi", a nawet
              do "Undergroundu". Jak na mój gust - koszmar! Wolę zapłacić 6 zł za piwo (to
              nie tak wiele) ale mogę normalnie się bawić. Niedługo wpadę do Kołobrzegu!!!
                • Gość: Remi Re: Gdzie w Kolobrzegu???!!! IP: 64.187.48.* 03.08.03, 00:59
                  Bylem tam w lipcu,w tych smazalniach tlok jak cholera,ludzie po prostu poluja
                  na stoliki,jeden drugiemu z pod nosa wydziera siedzenie,haha,ryby dobre owszem
                  ale przechwalone,no i jak na miejscowa kase duzo zawyzone,jedno mi sie nasunelo
                  ze jak nie ma pogody to tam wlasciwie nie ma co robic,no i rzeczywiscie po 22-
                  drugiej zycie prawie zamiera,ale mnie to nie przszkadzalo,bawilem sie swietnie
                  i wesolo,mile bede wspominal ten Kolobrzeg,papa,Remi.
                  • Gość: widzew Re: Gdzie w Kolobrzegu???!!! IP: *.toya.net.pl 04.08.03, 21:09
                    Gość portalu: Remi napisał(a):

> Bylem tam w lipcu,w tych smazalniach tlok jak cholera,ludzie po prostu poluja
                    > na stoliki,jeden drugiemu z pod nosa wydziera siedzenie,haha,ryby dobre
                    owszem
                    > ale przechwalone,no i jak na miejscowa kase duzo zawyzone,jedno mi sie
                    nasunelo
                    >
                    > ze jak nie ma pogody to tam wlasciwie nie ma co robic,no i rzeczywiscie po 22-
                    > drugiej zycie prawie zamiera,ale mnie to nie przszkadzalo,bawilem sie
                    swietnie
                    > i wesolo,mile bede wspominal ten Kolobrzeg,papa,Remi.

na tłok, drożyznę i podobne "atrakcje" jest jedna prosta rada - jeździć poza
                    sezonem - w czerwcu, końcu sierpnia a nawet przełomie kwietnia i maja pogoda
                    bywa całkiem ładna, na plażach pusto, w smażalniach również

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka