Dodaj do ulubionych

Nieuczciwy Komis Sukien Ślubnych"Izet"!Uwaga!

12.11.07, 21:30
Hej!Chciałabym przestrzec wszystkie koiety przed nieuzciwym salnem
sukien slubnych w Kołobrzegu "Izet".Właścicielka jest mistrzynia
kłamstwa.Oddałam tam suknie w komis i niedość, że jej nie sprzedała
przez ponad rok to w dodatku utrudniła mi jej sprzedanie.
Przestrzegam bo nie chciałabym by ta kobieta dorabiała sie na
oszustwach młodych kobiet.Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • heradil Re: Nieuczciwy Komis Sukien Ślubnych"Izet"!Uwaga! 08.01.08, 23:45
      I ja zdecydowanie odradzam wizyte u tej kobiety. Na swoje nieszczescie szylam u niej swoja suknie slubna. Po wielu problemach, nerwach i pielgrzymkach do owej "pani" suknia zostala uszyta - odebralam ja dzien przed slubem. Jesli tylko macie taka mozliwosc kontaktujcie sie bezposrednio z krawcowa ktora szyje dla tego salony - nie zawiedziecie sie.
      • heradil Re: Nieuczciwy Komis Sukien Ślubnych"Izet"!Uwaga! 10.01.08, 21:13
        Jesli chodzi o makijaz to polecam Anie, ktora pracuje w zakladzie fryzjerskim "Fryzjernia" na ulicy zaplecznej. Z makijazu bylam naprawde bardzo zadowolona. Natomiast jesli chodzi o kwiaty, to ja zamawialam u Żulickiego na Jed.Narodowej i bylam zadowolona. A ceny nizsze niz np. w Wiezy Cisnien.
          • heradil Re: Nieuczciwy Komis Sukien Ślubnych"Izet"!Uwaga! 13.01.08, 19:26
            Za makijaż zapłaciłam 60 zł, wcześniej już malowałam się u tej kosmetyczki, więc nie potrzebowalam makijazu probnego. Kamerzysty nie mielismy, z wczesniejszych doswiadczen na innych weselach widzialam, ze kamerzysta raczej przeszkadza. A to, ile pieniedzy dasz ksiedzu to juz sprawa indywidualna.
            • anoosia2 Re: Nieuczciwy Komis Sukien Ślubnych"Izet"!Uwaga! 14.01.08, 12:54
              Co do zdjęć to w KOłobrzegu nie ma dobrego fotografa, no może nie ma
              kreatywnego fotografa, choć może ja się z nikim takim nie spotkałam.
              BArdzo śliczne zdjęcia robi Edyta KIELIAŃSKA, niestety mieszka w
              Koszalinie, ale bez problemu można się umawiać polecam
              www.studio_ek.republika.pl/mojegalerie.htm
              Zdjęcia sa robione z różnych perspektyw, w różnym rozmiarze, piękna
              pamiątka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka