Dodaj do ulubionych

Brenna - Savana - noclegi - Odradzam!

17.08.14, 19:54
Szczerze odradzam korzystanie z usług Ośrodka Wypoczynkowego Savana. Szkoda nerwów i pieniędzy.
Jeśli chodzi o domki (typu brda) to panuje w nich po prostu brud! Po domku biegają myszy i zostawiają wszędzie swoje odchody - WSZĘDZIE! Lodówki są tak stare i nieszczelne, że muchy bez problemu dostają się do środka, co jest całkowicie niehigieniczne i obrzydliwe. Oczywiste, że nikt z Państwa nie chciałby znaleźć w Swoim jedzeniu wstrętnej i ogromnej muchy oraz jej larw.

Co do obsługi to pozostawia ona naprawdę wiele do życzenia. Pani kierowniczka zadziera nosa i ignoruje wczasowiczów, natomiast kelnerki/barmanki ( w szczególności jedna, darzoną przez Panią kierowniczkę ogromną sympatią) są nieuprzejme, wręcz gburowate.
Pani barmanka, imieniem Renata, o której wspomniałam wyżej obsługuje z ogromną łaską i niezadowoloną miną, bo dlaczego ktoś w ogóle miał czelność zakłócać jej spokój.

Pani kierowniczka wpadła również na genialny pomysł założenia w domkach liczników wody, które naliczają ilość zużytej wody, następnie trzeba zapłacić (i to nie mało) za energię elektryczną. To, że pod prysznicem leci na przemian lodowata i wrząca woda również wynika z tego faktu. Mogę tylko podziękować tej Pani
Obserwuj wątek
    • basiaa74 Re: Brenna - Savana - noclegi - Odradzam! 28.03.15, 12:57
      OŚRODEK SAVANA BRENNA witam . Co roku jestem w tym Ośrodku na wakacjach z dziećmi i domek typu brda jest tani do wynajęcia ,ale trzeba sie liczyć ,że osobno się płaci za zużycie prądu.Co po niektórzy na brde 5 osobową przyjeżdżają w 10 osób i myślą ,że woda im będzie cudownie lecieć a przecież o 5 osób wiecej to robi różnice.Jeżeli chodzi o myszy to sie zamyka drzwi bo wchodza do domu, tak na wsiach jest od zawsze a lodówki są nowe malutkie i energo- oszczędne.Kierowniczka jest ok nie miłam z nią zatargu.Z jednym się zgodze Pani Renata sprawia wrażenie że pracuje tam za kare.Przede wszystkim to jest wypoczynek w górach ,miejscu turystycznym ,ale proszę nie zapominać o tym że to jest wieś i ten Ośrodek to nie luksusowy drogi apartamentowiec tylko gospoda z przyzwoitymi cenami za nocleg i obiady .pozdrawiam basia z katowic
      • mazda25 Re: Brenna - Savana - noclegi - Odradzam! 29.03.15, 13:01
        Ciekawie piszesz o tym osrodku.
        Z licznikami na wode i energia elektryczna spotkalam sie juz w Belgii przy wynajmowaniu wakacyjnego mieszkania i w niektorych wypadkach uwazam to nawet za sluszne.
        Szokuje tylko,ze akceptujesz brud , towarzystwo myszy i niemila obsluge ,bo masz niska cene.
        Zenujace jest ,ze tylko luksus kojarzy nam sie z czystoscia.
        Nie wiem czy Sanepid tez by sie zgodzil z taka opinia?
        • basiaa74 Re: Brenna - Savana - noclegi - Odradzam! 29.03.15, 18:49
          Ja nie trafiłam jeszcze na brudny pokój czy domek.Napisałam swoje zdanie, ale nie mam zamiaru się kłócić przykro mi ze was tak potraktowali pewnie zaslozyliscie na to bo zapłacić nie było komu. Współczuję kierownicze trudny zawód sobie wybrała są osoby zadowolone i znajdzie się taki co o wszystko będzie się czepiał
          • mazda25 Re: Brenna - Savana - noclegi - Odradzam! 31.03.15, 09:01
            Kobieto o czym ty piszesz. Ludzie przyjezdzaja na urlop nie po to aby sie czepiac.Chca poprostu odpoczywac w milym ,czystym otoczeniu i w przyjaznej atmosferze,gdzie gosc jest mile widziany.
            Pani kierowniczka jest od tego aby stworzyc wypoczywajacemu takie warunki. Za to jej placa.
            A moze problem lezal w zlej informacji.Jezeli nikt ich nie uprzedzil,ze beda obciazeni dodatkowymi kosztami za zuzycie wody i pradu,to mogli sie poczuc dotknieci,bo to uderzylo ich niespodziewanie po kieszeni?
              • Gość: Ewela Re: Brenna - Savana - noclegi - Odradzam! IP: *.dynamic.chello.pl 15.08.16, 21:41
                Nocowałam z rodziną i dziećmi w Ośrodku Savana niestety jestem bardzo niezadowolona z tego Ośrodka Pani Kierownik bardzo niemiła osoba wcale nie dba o swoich przyjezdnych klientów atmosfera nerwowa,opryskliwa niestety musieliśmy z rodziną opuścić ośrodek po 6 noclegach mieliśmy mieć siedem w ostatnim momencie musieliśmy szukać noclegu gdzie indziej ponieważ pani kierownik żle zapisała termin. Pani kierownik twierdzi , że jest osobą nieomylną zawsze ma rację.Przez telefon wydawała się bardzo miłą osobą w rzeczywistości wszystko odwrotnie nie miła i opryskliwa traktująca przyjezdnych jak przedmiot. Zamiast odpocząć człowiek wraca do domu bardziej zmęczony.Jedzenie w restauracji nie dobre . Nie polecam pierwszy i ostatni raz byłam z rodziną i dziećmi w tym ośrodku.
                Ewelina

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka