Dodaj do ulubionych

Nocleg na weekend majowy w Kotlinie Kłodzkiej

19.03.19, 11:16
Szukam noclegu dla czwórki dorosłych na weekend majowy, najlepiej w pobliżu Lądka Zdrój
Obserwuj wątek
    • maciejdobrowolsk Re: Nocleg na weekend majowy w Kotlinie Kłodzkiej 21.03.19, 09:48
      Ja jestem zadowolony z pobytu w karczmisko.pl/. Domek położony w pobliżu Lądka Zdrój, wspaniali gospodarze, smaczne śniadania i te widoki. Tylko czy to aby nie za późno na rezerwację?
      • piotrniezgoda Re: Nocleg na weekend majowy w Kotlinie Kłodzkiej 27.03.19, 10:17
        Kurcze dzwoniłem ale rezerwacja pełna, ale obiecali dać znać gdyby coś się zwolniło. Faktycznie jak na pierwszy kontakt gospodarz to przystępny gość.
    • piotrniezgoda Re: Nocleg na weekend majowy w Kotlinie Kłodzkiej 29.03.19, 09:30
      Tak jak napisałeś, za późno było na rezerwację, a i sprawdziłem opinie na booking, kurcze żałuję,że tak późno się obudziłem. We wrześniu jednak tam się na pewno wybiorę.
    • adrewdud Re: Nocleg na weekend majowy w Kotlinie Kłodzkiej 15.04.19, 11:44
      Bardzo fajny nocleg masz w tym miejscu osrodeklissa.pl/. Byłem tam na dłuższym weekendzie ze znajomymi i bardzo byliśmy zadowoleni. Komfortowy pensjonat z dobrym jedzenie i obsługą na poziomie. Super miejsce jako baza wypadowa na zwiedzanie okolicy
    • Gość: ABJ Re: Nocleg na weekend majowy w Kotlinie Kłodzkiej IP: *.finemedia.pl 16.05.19, 21:21
      W kotlinie kłodzkiej, bardzo blisko Lądka, polecam Willę Diana, położoną dokładnie w Stroniu Śląskim. Naprawdę wyjątkowe miejsce - ma swój niepowtarzalny urok. Doskonała baza wypadowa do zwiedzenia wszystkich atrakcji tej części kotliny kłodzkiej. Niespełna 5 kilometrów do Czarnej Góry, malownicze widoki, ogromne tereny rekreacyjne dokoła willi, do tego serdeczni właściciele. Noclegi ze śniadankiem, wszystko na naprawdę wysokim poziomie - diananoclegi.pl/
      Miejsce bardzo przyjazne zarówno dla dorosłych jak i rodzin podróżujących z dziećmi. Specjalnie dla maluchów w ogrodzie znajduje się plac zabaw, z którego swobodnie mogą korzystać. Byłam już kilkukrotnie - w sezonie zimowym oraz letnim i nigdy się nie zawiodłam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka