Dodaj do ulubionych

Kotlina Kłodzka - wycieczka objazdowa

21.03.19, 11:35
Czy jest możliwa taka wyprawa bez wcześniejszych rezerwacji noclegów ? Dwójka dorosłych i 2 dzieci 5 i 10 lat. Nie chcę rezerwować ze względu na niepewność co do pogody - średnio łazi się po górkach w deszczu, a zależy mi na fajnej wyprawie z możliwością przenocowania tam gdzie w danym momencie będziemy. Jest na forum ktoś kto tak podróżuje?
Obserwuj wątek
    • niki_85 Re: Kotlina Kłodzka - wycieczka objazdowa 20.11.20, 16:55
      Sprawdzone w tym roku miejsce w kotlinie kłodzkiej to Willa Diana w Stroniu Śląskim, z rezerwacją z dnia na dzień nie było żadnego problemu.
      Zdecydowanie polecam wszystkim - bardzo dobra lokalizacja, blisko do wszystkich najważniejszych atrakcji regionu. Bardzo czysto, komfortowe pokoje, noclegi ze śniadaniami w dobrych cenach. Duży teren rekreacyjny, boiska, hamaki, altany, grill i miejsce na ognisko - naprawdę jest co robić. Właściciele pełni pasji, także mam nadzieję, że i zimą tam wrócimy, bo od stoku i ośrodka Czarna Góra Resort to jakieś 10 min drogi. Także jak najbardziej polecam - Tekst linku
    • romek11 Re: Kotlina Kłodzka - wycieczka objazdowa 11.03.22, 19:09
      Hej. Ja zazwyczaj wypatruję noclegów w agroturystyce i gdy już na miejscu jestem to kontaktuje się telefonicznie i to się sprawdza, a w ekstremalnych warunkach nocuję pod namiotem, ale w Twoim przypadku to odpada.
      Jeśli lubisz trekking to trafiłem na ciekawy blog o tematyce turystycznej :)
      centrumkolarskie.pl/trekking-co-to-jest-i-jak-zaczac/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka