Dodaj do ulubionych

Wypoczynek w Górach Świętokrzyskich

02.03.05, 14:43
Może znacie jakieś ciekawe i sprawdzone kwatery w Górach Świętokrzyskich. Np
w takich wioskach jak Cisów, Borków, Widełki czy Łagów, Daleszyce. Mile
widziane udogodnienia dla małych dzieci (1,5 roku)
Obserwuj wątek
    • Gość: ? Re: Wypoczynek w Górach Świętokrzyskich IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.05, 14:11
      moze tam?
      www.swietokrzyskie.agrowczasy.com/atrakcje/index.htm#miejscowosci
      • detroit Re: Wypoczynek w Górach Świętokrzyskich 07.03.05, 14:52
        Czyżby nikt nie wypoczywał w okolicach Kielc? A linki typu agrowczasy już
        dawno przejrzałem i nic z nich nie wynika bo nie ma tam opinii, a na takie
        liczyłem. Licze na Ciekawe i SPRAWDZONE oferty!Hilfe
    • Gość: Marcin Re: Wypoczynek w Górach Świętokrzyskich IP: *.acn.waw.pl 09.03.05, 23:23
      www.agrowypoczynek.pl
      • detroit Re: Wypoczynek w Górach Świętokrzyskich 10.03.05, 08:44
        Czuje sie jak w filmie Barei.
        Niech ktoś napisze, byłem tam i podobało mi się i polecam lub odradzam bo....
        I dajcie sobie spokój z linkami agrowczasy, agrowypoczynek
        LICZE NA WASZE OPINIE, NAWET JAK KTOŚ CHCIAŁBY SIE ZAREKLAMOWAĆ!!!
        • ree-j-bie Re: Wypoczynek w Górach Świętokrzyskich 11.03.05, 11:46
          nie ma lekko w kieleckim, ale skoro przejrzałeś linki to co ci szkodzi
          objeździć i zobaczyć?
          Ja zawsze ryzykuję i żyję.
          • detroit Re: Wypoczynek w Górach Świętokrzyskich 11.03.05, 13:09
            Można ryzykować jak sie jedzie samemu, z dzieckiem w ciemno nie pojade i
            dlatego zacząłem ten wątek.
            • Gość: ree-j-bie Re: Wypoczynek w Górach Świętokrzyskich IP: 192.168.1.* / *.internetdsl.tpnet.pl 11.03.05, 18:07
              a co moze grozic Twojemu dziecku?
              Najwyżej przekimasz jedną noc i jak dziecku nie będzie się coś podobać
              wskoczysz gdzieś indziej (będąc na miejscu łatwo połapiesz adresy - n.p. od
              napotkanych turystów))
    • emerson Re: Wypoczynek w Górach Świętokrzyskich 12.03.05, 10:06
      Ja byłem rok temu w Celinach koło Bodzentyna. Tu jest link:
      www.czarownice.agrowczasy.com/celiny55a
      Gospodarze to bardzo mili ludzie. Oczywiście polecam :-)
      • Gość: Misia Re: Wypoczynek w Górach Świętokrzyskich IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.05, 19:55
        My byliśmy kiedyś w Cisowie .Gospodarze mieli wtedy dwie małe córki , a trzecie
        dzieciątko było w drodze.........posesja ogrodzona,pieski za ogrodzeniem,nie
        biegały nigdy w samopas po podwórku.
        Gospodarz jest rzeźnikiem - także pierwszorzędne wędlinki na śniadanko
        gwarantowane:)
        Domek ładnie przygotowany , piętrowy,można samemu przygotowywać jedzonko,albo
        wyręczy w tym gospodyni, miła pani Edytka.
        Dom jest położony przy drodze asfaltowej, to jedynie może ktoś uważać za
        minus,ale samochody żadko zakłócały nam spokój,raczej to nie przeszkadzało, w
        końcu to boczna krajowa droga.
        Ceny według mnie były bardzo ciekawe: 15 zł nocleg, śniadanie i kolacja po 8 zł
        teraz trzeba zapytać, bo mogło się trochę zmienić.
        Podaję kontakt:
        Edyta i Zbigniew Zemsta
        Cisów 115 a
        tel. 0 604 751 450
        maJą ofertę internetową na świętokrzyskiej stronie o agroturystyce , pewnie
        łatwo namierzysz.

misia@street.pl
        • detroit Bardzo ci dziękuje 14.03.05, 09:24
          No nareszcie jakieś konkrety. Dzięki ci Misia za wyczerpującą odpowiedź,
          zorientuje sie w ich ofercie i rezerwuje.
          • Gość: Misia Re: Bardzo ci dziękuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 22:14
            Proszę bardzo:)
            w razie co : misia@steer.pl
            misia.m@poczta.fm
            • Gość: Misia Re: Bardzo ci dziękuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.03.05, 22:15
              kto sie śpieszy.....
              misia@street.pl
              • ree-j-bie Re: Bardzo ci dziękuje 15.03.05, 00:22
                Strasznie tanio!
                No ale profesja gospodarza wszystko tłumaqczy.
                Bo niby z czego robi te "smaczne" wędliny?
                Z turystów...
                • Gość: Misia Żart nie na miejscu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.05, 22:36
                  Wiele osób nie ma pojęcia jak żyją właściciele gospodarstw agro, często ledwo
                  wiążą koniec z końcem, a dla swoich gości często są bardzo przyjacielscy i
                  naprawdę życzliwi i serdeczni.Ceny wynikają z położenia kwatery, im bardziej
                  turystyczny rejon to często wyższe są.
                  Mam okazję obserwować to środowisko od ponad 7 lat i widzę ogromną różnicę
                  pomiędzy właścicielami Prawdziwych agro miejsc , a właścicielami pensjonatów
                  lub wręcz apartamentów tylko dopisanych do jakiegoś stowarzyszenia
                  agro ,często "na siłę'-bo gdzieś się trzeba zrzeszyć.
    • janekwodnik Re: Wypoczynek w Górach Świętokrzyskich 17.03.22, 09:54
      Hej. Co do miejscowości o których piszesz, to akurat ie znam tam adresów miejsc gdzie można by noclegi ogarnąć. Ale.. Obok Bliżyna jest mała wioska nazywa się wołów. Znajomi spędzili tam kilka nocy i są zadowoleni. Nie wiem czy się ogłaszają, moim znajomym polecił z kolei ich też jakiś znajomy który tam spędził święta Bożego Narodzenia i Sylwestra. ich strona to Świętokrzyskie Zacisze To miejsce ich oczarowało. Niedaleko do szlaków turystycznych, na terenie tego obiektu sauna i jakaś balia ( zadowoleni z tego jak tralala). Widziałem zdjęcia. Wygląda luks.czysto i schludnie. Możesz obejrzeć w sieci i znaleźć w "mapach gugla".

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka