Dodaj do ulubionych

Menśćizna doskonały czyli jak go zmienić

07.01.04, 13:20
albo pogodzić się z tym co niezmienialne.
Co w facetach jest reformowalne, a co nie?
Moim zdaniem niereformowalny facet jest głównie w dzedzinach (kolejność
nieistotna):
a) nastawienia do sprzątania
b) przekonań politycznych
c) obyczajów godowych
Co na to sami zainteresowani?
Obserwuj wątek
                  • babik Re: Menśćizna doskonały czyli jak go zmienić 08.01.04, 14:48
                    A skąd wzięłaś ten relatywizm.
                    Tzn. kobieta , która waży 100 kilosów ma większy mózg od faceta , który waży
                    100 kilosów ???
                    Chyba coś pomerdałaś maleńka :))))
                    Jasne , mamy "puściejsze" mózgownice. Yhy
                    No to dlaczego w szachach o mistrzostwo świata grają Gari Kasparow z Anatolijem
                    Karpowem ??? O ile mnie pamięć nie myli to są faceci.
                    No wymień chociaż jedną dziedzinę intelektualną , gdzie byście się bardziej
                    sprawdzały od nas. Nie wymieniaj mi tylko robótek na drutach , okey ? :)))))

I tak Was lubię.
                    • leeshy Re: Menśćizna doskonały czyli jak go zmienić 09.01.04, 09:15
                      babik napisał:

> No to dlaczego w szachach o mistrzostwo świata grają Gari Kasparow z
                      Anatolijem
                      >
                      > Karpowem ??? O ile mnie pamięć nie myli to są faceci.

Nieprawda! Kasparow byla kobieta!

> No wymień chociaż jedną dziedzinę intelektualną , gdzie byście się bardziej
                      > sprawdzały od nas. Nie wymieniaj mi tylko robótek na drutach , okey ? :)))))

1. Intrygowanie za plecami na 100, 200 i 500 m oraz sztafeta 2000 m (tzw bieg
                      przez plotki).
                      2. Nadinterpretacja faktow, przewidywanie cudzych mysli i intencji (przecietna
                      kobieta przeprowadza teraflopowe operacje, wynajdujac biliony rzeczy, ktore jej
                      facet tak naprawde pomyslal i powiedzial w prostym zdaniu " A moze dzisiaj
                      obejrzelibysmy "Terminatora 3"?).

> I tak Was lubię.

Ach, ten ped ku samozagladzie ;)
                      • sasha_m Re: Menśćizna doskonały czyli jak go zmienić 09.01.04, 09:38
                        leeshy napisał:

> 1. Intrygowanie za plecami na 100, 200 i 500 m oraz sztafeta 2000 m (tzw bieg
                        > przez plotki).
                        > 2. Nadinterpretacja faktow, przewidywanie cudzych mysli i intencji
                        (przecietna
                        > kobieta przeprowadza teraflopowe operacje, wynajdujac biliony rzeczy, ktore
                        jej
                        >
                        > facet tak naprawde pomyslal i powiedzial w prostym zdaniu " A moze dzisiaj
                        > obejrzelibysmy "Terminatora 3"

Wolę tak, bo to bardziej urozmaicone od ciągłego myslenia o seksie. Co z tego,
                        że mózg większy, jak w 3/4 połączony z pewnym narządem? ;-)))
                      • agas71 Długie, ale pouczające 09.01.04, 13:49
                        a) Kasparow (nota bene kobieta) i Karpow (też kobieta) są starymi pannami i się
                        nudzą, przez co nie pozostaje im nic innego jak gra w szachy.
                        b) Jesli intrygowanie stylem grzbietowym i bieg przez plotki są dziedzinami
                        intelektualnymi, to inaczej pojmujemy intelekt ;) To samo odnosi się do robótek
                        na drutach.
                        c) Mężczyźni sami określają się jako istoty proste, zresztą sami sformułowali
                        poniższy manifest, który pozwalam sobie zacytować:
                        MY JESTEŚMY NAPRAWDĘ PROŚCI.
                        PROSZĘ ROZESŁAĆ TEN MANIFEST DO JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI KOBIET, ŻEBY W KOŃCU
                        ZROZUMIAŁY MĘŻCZYZN RAZ NA ZAWSZE.

1. Jesteśmy prości.
                        2. Nie rozumiemy żadnych subtelnych, pośrednich próśb. Pośrednie
                        bezpośrednie prośby nie działają. Te pośrednie postawione bezpośrednio przed
                        naszym nosem tez nie działają. Po prostu powiedz czego chcesz.
                        3. Jeżeli zadajesz pytanie, na które nie oczekujesz odpowiedzi, nie zdziw
                        się, ze otrzymasz odpowiedz, której raczej nie chciałaś usłyszeć.
                        4. My jesteśmy PROŚCI. Jeżeli proszę o podanie mi chleba, to nie mam na
                        myśli nic innego. Nie mam do ciebie pretensji, ze nie ma na stole chleba. Nie
                        ma tu żadnych niedomówień czy żalu. My jesteśmy naprawdę prości.
                        5. My jesteśmy PROŚCI. Nie ma sensu pytać mnie o czym myślę, bo przez
                        96.5% czasu myślę o seksie. I nie, nie jesteśmy opętani. To po prostu nam się
                        najbardziej podoba. Jesteśmy PROŚCI.
                        6. Czasem nie myślę o tobie. Nie szkodzi. Proszę przywyknij do tego. Nie
                        pytaj o czym myślę, jeżeli nie jesteś przygotowana do rozmowy na temat
                        polityki, ekonomii, filozofii, piłki nożnej, picia, piersi, nóg czy fajnych
                        samochodów.
                        7. Piątek / sobota / niedziela = żarcie = kumple = latanie i piwo =
                        tragiczne maniery. To cos takiego jak księżyc w pełni. Nie do uniknięcia.
                        8. Zakupy nam się nie podobają, i ja nigdy nie będę ich lubić.
                        9. Gdy gdzieś idziemy, cokolwiek włożysz, będziesz w tym wyglądać
                        doskonale. Przysięgam.
                        10. Masz wystarczająco dużo ciuchów. Masz wystarczająco dużo butów. Płacz
                        to szantaż. Bankrutowanie mnie nie jest okazywaniem uczucia z twojej strony.
                        11. Większość mężczyzn posiada 3 pary butów. Powtarzam raz jeszcze,
                        jesteśmy rości. Skąd ci przychodzi do głowy pomysł, ze pomogę ci wybrać z
                        twoich 30 par, te która najlepiej pasują.
                        12. Proste odpowiedzi jak TAK i NIE SA doskonale akceptowane, bez znaczenia
                        na jakie pytanie.
                        13. Jeżeli masz jakiś problem, przychodź do mnie tylko po pomoc w jego
                        rozwiązaniu. Nie przychodź się użalać jakbym był jakąś twoją przyjaciółką.
                        14. Ból głowy, który trwa 17 miesięcy, to nie ból głowy. Idź do lekarza.
                        15. Jeżeli powiem cos, co może być zrozumiane w dwojaki sposób i jeden z
                        nich spowoduje, ze będziesz nieszczęśliwa czy zmartwiona, wiedz ze mam na myśli
                        to drugie.
                        16. Wszyscy mężczyźni znają tylko 16 kolorów. Śliwka to owoc a nie kolor!!!
                        17. I co to za pieprzony kolor ta fuksja? I poza tym jak się to pisze?
                        18. Lubimy piwo tak samo jak wy lubicie torebki. Wy tego nie rozumiecie, my
                        również.
                        19. Jeżeli cię pytam co się stało a ty odpowiadasz „Nic”, wtedy ci wierze i
                        jestem przekonany ze wszystko jest w porządku.
                        20. Nie pytaj mnie „Kochasz mnie?” Możesz być pewna, ze gdybym cię nie
                        kochał, nie byłbym z tobą.
                        21. Reguła podstawowa w przypadku najmniejszej wątpliwości dotyczącej
                        czegokolwiek: Weź to co najprostsze.
                        MY JESTEŚMY NAPRAWDĘ PROŚCI. PROSZĘ ROZESŁAĆ TEN MANIFEST DO JAK NAJWIĘKSZEJ
                        ILOŚCI KOBIET, ŻEBY W KOŃCU ZROZUMIAŁY MĘŻCZYZN RAZ NA ZAWSZE PROSZĘ RÓWNIEŻ
                        ROZESŁAĆ GO DO JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI MĘŻCZYZN TAK ŻEBY WIEDZIELI ZE NIE SA
                        SAMOTNI W SWEJ WALCE

(To na poparcie tezy Leeshy, że kobiety starają się, nie zawsze z powodzeniem,
                        odnaleźć nie tylko głębszy sens życia, ale i głębszy sens wypowiedzi osobników
                        rodzaju męskiego.)

ALE I TAK WAS LUBIĘ :)
                        ----------------------------------
                        Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?
                        • sasha_m Re: Długie, ale pouczające 09.01.04, 14:11
                          Szkoda tylko, że proste urządzenia łatwo się obsługuje, prostego faceta
                          niekoniecznie.
                          A w ogóle to dlaczego nie ma manifestu do mężczyzn? Tacy niby rozwinięci
                          intelektualnie, a kobiety zrozumieć nie potrafią, ba, nawet się nie starają.
                          Dlatego, że są za prości? To jak to w końcu jest, panowie?
                          • babik Re: Długie, ale pouczające 09.01.04, 14:22
                            A dlaczego słońce świeci , a dlaczego wiatr wieje.
                            Czy Ty też starasz się analizować siły natury . Pewne rzeczy przyjmuje się
                            takimi jakie są.
                            Kurde, będę starał się zrozumieć kobietę. Eeee tam ja prosty chłop jestem :))))
                            • agas71 Re: Długie, ale pouczające 09.01.04, 14:27
                              babik napisał:

> A dlaczego słońce świeci , a dlaczego wiatr wieje.
                              > Czy Ty też starasz się analizować siły natury . Pewne rzeczy przyjmuje się
                              > takimi jakie są.
                              > Kurde, będę starał się zrozumieć kobietę. Eeee tam ja prosty chłop
                              jestem :))))--> To skąd te aspiracje do przynależności do, jakoby bardziej
                              rozwiniętego intelektualnie gatunku, hę?
                              • sasha_m Re: Długie, ale pouczające 09.01.04, 14:58
                                Bo to, rozumisz moja kochana, czyste wygodnictwo. Puszą się swoją mądrością, a
                                jak przychodzi co do czego, to "czego ty ode mnie chcesz, kobito, ja przecież
                                prosty chłop jestem". A zapytani odpowiadają, że to kobitki pokręcone są i
                                dlatego trudno je zrozumieć. Widziała pani kiedyś taki fenomen, pani Malinowska?
                                ;-)))
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka