Dodaj do ulubionych

Odzież robocza dla mężczyzn

23.04.13, 15:02
Odzież robocza wysokiej jakości. Gdzie kupujecie?
Obserwuj wątek
        • szwecja.hurt Re: Odzież robocza dla mężczyzn 03.11.14, 17:16
          Witam

Jestem bezpośrednim importerem używanej odzieży roboczej firmy Firstads, Berendsen
          Szwedzka rodzina której jestem częścią dystrybuuje wyżej wymienione dobra na teren Polski od 1998 roku. Odzież jest gotowa do użycia – czysta, posegregowana i poukładana w kilkunasto kilogramowych, przezroczystych workach. Zawartość stanowią spodnie biodrówki, ogrodniczki, bluzy, koszulki, jak i również odzież kuchenna oraz szpitalna. Na stronie internetowej Facebook przedstawiam aktualne zdjęcia proponowanych produktów.
          Zapraszam na oględziny oraz do współpracy.
          Oryginał - 5,50.
          Odzież robocza - 5,50
          Pościele - 4,50
          Pozdrawiam
          Piotr Langner
          Szwecja.hurt@gmail.com
          www.odziezszwedzka.pl
          www.facebook.com/odziezszwedzka
          665 829 101
          Ul. Towarowa 2
          64-100 Leszno (Wielkopolska)
      • jakub_p4 Re: Odzież robocza dla mężczyzn 29.12.14, 12:11
        Mój kuzyn do warsztatu i tartaku kupuje dosyć często (jak na moje pojęcie, z tym że z tego co zaobserwowałem, to bardziej kwestia zmienności ilości pracowników, a nie powiedzmy słabej jakości wykonania - ma on bowiem zasadę, ze buty kupuje, ale jak pracownik coś zawali i musi go zwolnić, to buty przechodzą na pracownika za częściową opłatą, czy jakoś tak. W każdym razie do tego co on potrzebuje, to moim zdaniem obuwie musi być naprawdę wysokiej jakości bo i piły łańcuchowe i tarczowe, do tego ewentualne pnie drzew... w każdym razie on to kupuje na stronie roboczy24.pl
      • maci_ej_m Re: Odzież robocza dla mężczyzn 31.01.15, 16:57
        Ja ostatnio szukałem odzieży roboczej dość długo, bo to albo jakieś buble się trafiały, albo ceny były po prostu bijące po oczach. Wiadomo, jakość się liczy i tak dalej, ale na litość, ja zatrudniam 50 pracowników i tak ziarnko do ziarnka…wiadomo. Koniec konców zainteresowała mnie ostatnio oferta firmy Natare i tak się im bliżej przyglądam. Macie jakieś opinie?
        • squirk Re: Odzież robocza dla mężczyzn 31.03.15, 23:11
          maci_ej_m napisał(a):

> Ja ostatnio szukałem odzieży roboczej

...a potem zostałem trollem spamowym i zmieniłem płeć.
          Nie męcz się już, tylko idiota tam cokolwiek kupi po tej "reklamie".
          forum.gazeta.pl/forum/w,49213,130940652,157158156,Re_odziez_robocza_koszmar_z_praniem.html
          --
          Chaotyczna neutralna.
    • petshopboys Re: Odzież robocza dla mężczyzn 27.05.15, 12:21
      Gotowa odzież robocza i ochronną wysokiej jakości kupuję www.walaszko.pl/ - na odzieży roboczej nie ma co oszczędzać lepiej kupować jeden komplet na rok iż co chwila wymieniać. Szczególnie jak zamawiam ubrania robocze z nadrukami.
    • pbrzdek Re: Odzież robocza dla mężczyzn 25.05.16, 12:13
      Polecam jeżeli jesteś z Warmii i mazur sieć hurtowni bhp-nord.pl mają oddziały w Olsztynie, Kętrzynie i Ełku mają naprawdę duży asortyment przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Możesz też sprawdzić co mają w ofercie na stronie www.bhp-nord.pl
    • marekmater Re: Odzież robocza dla mężczyzn 27.11.18, 20:41
      Naszym sprawdzonym dostawcą jest ecobhp.pl/ Zamawiamy u nich przede wszystkim szelki bezpieczeństwa i kombinezony. Wszystko zawsze zgodne z zamówieniem. Nigdy nie musieliśmy nic reklamować. Jakościowo odzież bhp jest doskonała. Ceny też na plus
    • xasia216 Re: Odzież robocza dla mężczyzn 26.03.20, 21:00
      Zachęcam do zapoznania się z nową ofertą wyposażenia BHP. Sprzęty zapewne zadbają o wasze bezpieczeństwo.
      www.maglo.com.pl/produkt/938/Przylbica_BHP_ochraniajaca_twarz
      Więcej produktów znajduje się na stronie Maglo Sp.z.o.o w zakładce Bezpieczeństwo, poniżej link do zakładki BHP
      www.maglo.com.pl/kategoria/168/Oslony_BHP?fbclid=IwAR2mWw9sJMRMhITwQ4efbu6mchUeAmCc2meGHttmuVwKowxqM5TNaqyju4I
      Pozdrawiam
      Kasia
      • ernestb Re: Odzież robocza dla mężczyzn 08.04.20, 12:42
        Polecam szukać raczej w hurtowniach internetowych zamiast w sklepach stacjonarnych. Sam mam kilka sklepów z wyposażeniem bhp w swoim mieście, rzadko w nich jednak kupuję uwagi na ograniczony asortyment. Jak również dość wysokie ceny w stosunku do sklepów internetowych. Wysokiej jakości odzież ochronną oraz roboczą dostaniecie w hurtowni internetowej Ferpol. W ofercie mają ubrania robocze dla wielu specjalistycznych stanowisk pracy. Wszystko poza tym jest zgodne z opisem. Łapcie równiez kontakt
        Ferpol Odzież robocza – BHP
        ul. M.C Skłodowskiej 98
        96-100 Skierniewice
        tel: 46 832 80 20
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka