Dodaj do ulubionych

Mały penis

13.01.19, 21:08
Witam wszystkich. Otóż moim problemem jest mały penis ok. 11 cm we wzwodzie i ok. 10 cm w obwodzie. Mam 18 lat i rozmiary mojego penisa mnie nie zadowalają. Nigdy jeszcze nie uprawianiem seksu choć było do tego mnóstwo okazji. Zawsze bałem się że dziewczyna mnie wyśmieje lub nie dam rady jej zaspokoić. Teraz mam dziewczynę którą bardzo kocham i niedługo chcemy rozpocząć życie seksualne,ale boję się że nie dam rady sprawić jej przyjemności i przypuszczam że mnie zostawi. Pytanie brzmi czy da radę coś zdziałać tak małym penisem? I jeszcze jakie prezerwatywy pasowały by na mój rozmiar?
Obserwuj wątek
  • menubis25 Re: Mały penis 04.05.20, 17:35
   są specjalne tabletki dzieki którym możesz dołożyć sobie parę centymetrów na długości jak Maxorman
  • yeremmy Re: Mały penis 23.05.20, 10:25
   u mnie gnomy na siłce łykają te tabletki Maxorman nie sądziłem że to na powiększanie penisa jest ale jaja
  • totomen Re: Mały penis 30.05.20, 12:34
   Po półtora roku Twoje pytanie jest pewnie nieaktualne :-) ale odpowiem bo nie jesteś jeden z takimi dylematami. Po 30 latach małżeńskiego pożycia z jedyną żoną mamy m .in. bardzo udany (także zdaniem Żony :-) i częsty seks (teraz średnio ze 2 razy w tygodniu ale nie mamy już po 25 lat :-). Piszę to dlatego żeby zasygnalizować że mam już pewne życiowe doświadczenie własne i sporo obserwacji wielu innych związków. Wierz mi: o seks-satysfakcji kobiet nie decydują wymiary penisa, bo największa strefa erogenna kobiety znajduje się w jej głowie. Niektórzy twierdzą (i ja się z nimi zgadzam) że można doprowadzić kobietę do orgazmu nawet bez jej dotykania. Jak dobrze zrealizujesz grę wstępną (skupiając się na stymulacji jej mózgu bardziej niż łechtaczki) to kobieta będzie mieć nawet (jak ja to nazywam) "przedwczesny" orgazm. Ba, może go mieć zanim w nią wejdziesz :-). Odrób gruntownie lekcje z teorii przedmiotu. Dużo czytaj, oglądaj mądre wykłady, nie czerp wiedzy z porno. Jeśli pytasz/piszesz na forum, to pytaj kobiety a nie facetów. Statystycznie faceci mają małą wiedzę jak sprawić przyjemność kobiecie (bo są nakierowani na własne seks-doznania). Nie myśl o swoim penisie bo nabawisz się kompleksów i (w skrajnym wypadku) unieszczęśliwisz zarówno siebie jak i swoją najważniejszą partnerkę. Jeżeli zaczniesz zbyt wcześnie, tzn. bez wiedzy jak wysyła się kobiety "w kosmos", jeżeli twoja (nierozbudzona) partnerka okaże się na domiar niedojrzała i zrobi głupie uwagi na temat twojego penisa - to utrwali Twoje kompleksy i skrzywi cię psychicznie nie tym punkcie.
  • kerballs Re: Mały penis 28.08.20, 11:19
   polecam te tabletki maxorman z USA o których ktoś pisał wcześniej właśnie zakończyłem pełny cykl brania trwający prawie 2 miesiące (przyśpieszony po 2 tabsy dziennie bo normalnie trzeba przez 3 miesiące po jednej) i powiem wam szczerze że członek naprawdę urusł. Jak mierze linijką zwykłą szkolną to obojętnie czy stoi czy leży penis pogrubiał na szerokości jakieś 1,7cm a na długości jakieś 2,4 cm do 2,8 cm jak stoi. Wcześniej stosowałem taki krem z allegro ale kompletnie nic nie podziałał.
  • feliks86 Re: Mały penis 04.10.21, 09:21
   Ja bym nie faszerował się jakimiś tabletkami na powiększenie penisa... Postaw na naturalność i nie wstydź się tego. Jak Cię kocha, to Twoją osobę, a nie rozmiar siurka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka