Dodaj do ulubionych

Alveo - co o tym sadzicie?

08.03.04, 22:56
Osoby, ktore stosowaly ten preparat, prosze o podzielenie sie swoimi
doswiadczeniami i obserwacjami.
Slyszalam o Alveo duzo dobrego, a ze jest to preparat ziolowy, pomyslalam, ze
warto zapytac o wrazenia na tym forum.
Obserwuj wątek
    • alexander_82 Re: Alveo - co o tym sadzicie? 09.03.04, 01:13
      oprocz tego jest jeszcze intra, noni i inne. podejrzana sprawa jednak. na glownym forum zdrowie pojawilo sie kilka tandetnych reklam. ja sie zastanawielem, czy nie kupic alveo Rodzicom, ale po przeczytaniu tych reklam na pewno nie kupie. no i jeszcze to:
      forum.gazeta.pl/forum/0,46581,1540807.html;JSESSIONID_GW=ANJymDAP3RrnMerBOBrHYv1UlWUAEX2QNZBmWi4GTU5lF2CRAdfW!189771413?x=1521142
      • alexander_82 Re: Alveo - co o tym sadzicie? 09.03.04, 01:14
        ee, link sie zle skopiowal. chodzi mi o forum noni. to wyglada na same reklamy.
      • wdzielonagora Re: Alveo - co o tym sadzicie? 16.03.04, 00:15
        alexander_82 napisał:

> Rodzicom, ale po przeczytaniu tych reklam na pewno nie kupie.

To nadal ich truj tabletkami. Ale poczytaj sobie najpierw to:
        polityka.onet.pl/artykul.asp?DB=162&ITEM=1152696&M=RA&MP=1 . Współczuję
        im klapek na oczach syna
        • alexander_82 Re: Alveo - co o tym sadzicie? 16.03.04, 01:36
          to, ze moj Ojciec lyka z 5 tabletek / dzien jest dla mnie tragedia. ja wciskam im jak tylko moge rozne oczyszczenia itd. a ten link czytalem zanim pierwszy raz go dalas. po prostu ALVEO i inne byly reklamowane na forum zdrowie tak, ze ktos sie podszywal pod cudownie wyleczonych pacjenotw. a prof religa reklamuje to tylko dlatego, ze daja kase na to jego sztuczne serce. dlatego balbym sie im kupic alveo, zanim sie podowiaduje wiecej. wydalem juz ok. 200 zl na ksiazki, bo Rodzice nie chca czytac z komputera. wierz mi, ze robie wszystko, co moge, zeby uwolnic ich od Jedynie-Slusznej-tasak-i-tabletka-medycyny-objawowej i idiotek w stylu Feline, dla ktorej ziola sa fe, bo ona woli farmaceutyk z ta sama subst. aktywna i akupunktura to dla niej placebo, mimo ze Artur (ktory moze jest nawet prof., kto wie?) sam sie jej uczy. i sma mam tez juz kompletnie dosc "leczenia" mnie przez naszych nieoswieconych lekarzy, ktorzy btw. nie maja pojecia o diagnozowaniu, a narzekaja, ze naturoterapeuci nie umia.
          pozdrv
          • annamaria0 Re: Alveo - co o tym sadzicie? 18.03.04, 22:40
            Alexandrze, zalozylam ten watek, aby poznac opinie osob, ktore same stosowaly
            Alveo. Jestem po prostu ciekawa efektow. Nie chodzilo mi o wywolywanie dyskusji
            nt. kryptoreklamy itd., sugeruje zalozenie osobnego watku.
            • alexander_82 Re: Alveo - co o tym sadzicie? 19.03.04, 18:23
              eh, w sumie racja. przepraszamm, za bardzo sie ropzgadalem.
              podaje link do strony, gdzie samemu mozna poszukac opisu ziol zawartych w
              alveo, ktorego sklad jest znany.
              www.lexziel.net/wziola.htmlpozdr.
              • alexander_82 Re: Alveo - co o tym sadzicie? 19.03.04, 18:25
                www.lexziel.net/wziola.html
                pozdr. tak mialo to wygladac.
    • annarossa Re: Alveo - co o tym sadzicie? 18.03.04, 23:36
      pije od dwoch miesiecy (podobno podstawowa dawka to trzy).Zecydowanie
      pomogło na zaburzenia snu. Również na żołądek (wrzody) zdecydowanie
      mniej boli choc ja oczekiwalam ze w ogole przestanie, ale moze za
      krotko pije.
      • krzyyy Re: Alveo = to taka droga słaba herbatka 22.03.04, 01:58
        lekko uspokaja , ale za taką cene ????????????
      • gryka1 Re: Alveo - co o tym sadzicie? 10.05.04, 19:41
        Wybrałeś złą drogę . Jak się odezwiesz wyłożę Ci cały plan zniżek. Naprawdę nie
        musi dużo kosztować.Aeksandrze, jeżeli masz jakieś watpliwosci co do Aveo
        powinienieś wybrać się na jakieś spotkanie w którym uczestniczą lekarze. To
        przekonałoby Cię ostatecznie.A tak naprawdę zdrowie nie ma ceny.Alveo pomaga w
        leczeniu takich chorób, że jest warty swojej ceny.
        • astria1 Re: Alveo - co o tym sadzicie? 11.05.04, 23:25
          Jak się odezwiesz wyłożę Ci cały plan zniżek.

No wlasnie to co wczesniej w innym wątku napisałam... a gdzie w tym wszystkim
          ten schorowany człowiek ale ubogi który pragnie jak każdy z nas byc zdrowym ale
          nie wystarcza mu pieniędzy na podstawowe opłaty, prawidłowe wyzywienie, kupno
          czegoś do ubrania choc to dla niego historia ...

A tak naprawdę zdrowie nie ma ceny.

Masz rację nie ma ceny ale dla kogo dla tego co zarabia ok 2000,00 zł mc ?
          fakt ten nie odczuje za bardzo ten wydatek..
          ale dlatego który zarabia 850,00 zł/mc i utrzymuje sam 3 osobową rodzinę - co
          masz mu do zaproponowania ? że ma zaoszczędzić ? co on ma zrobić...?

Przepraszam nie chcę Cię atakowac ale wscieka mnie to,ponieważ właśnie mam
          doczynienia z tymi biedniejszymi ludzmi i wiem jak bardzo chcą byc zdrowi i
          uważam ze jest to wielka niesprawiedliwość ze budujecie sobie coś co przypomina
          każdemu to co wywiodło się "Amway-a" każdy z was przeciez musi zarobic a tak
          naprawdę powinno być bardzo prosto czyli jesli ten produkt jest tak "wspanialy"
          to powinien być osiągalny dla każdego ! bez względu na jego sytuację materialą
          bo kazdego by było stać na jego kupno...

Tak więc ja ten produkt dyskwalifikuję za jego cenę....

pzdr Anna
          • vitalia Re: Alveo - co o tym sadzicie? 12.05.04, 10:47
            Astria to nie zupełnie tak jest do końca jak myślisz.Ja nie znam Alveo na tyle
            żeby zabierać głos,jednak cena jak na soczek witaminowy jest wygórowana.Ale
            musisz pamiętać,że co kolwiek kupujesz to zawsze ktoś zarobi....Aptekarz
            kioskarz,czy ktokolwiek inny.Dlaczego piszesz że produkt nie może być osiągalny
            dla każdego??? Może tylkoże nie musi być zaraz w aptece do licha.Można
            traktować firmy marketingowe jak hurtownię,,A czasem niestety w takich firmach
            są rzeczy lepsze jak w aptekach.Czemu porównujesz zaraz do Amwaya??to nie ma
            nic wspólnego z tą ich ideologią.Czasy i układy się zmieniają,i zasady zakupów
            też.Pamiętaj jedno!!!jeśli mam coś 0 czym wiem na pewno że może uratować
            zdrowie a może nawet życie to powiem to głośno ,bo uważam że nie informując nie
            daję szansy temu co jej potrzebuje....Wejdż na moje forym i przeczytaj wątek o
            cenach i zaproszenie....Tak też można ..i wcale nie trzeba zarabiać ..na
            biednych chorych,,nikt nikogo nie wykorzystuje.Ja nie mam na przykład klapek na
            oczach i każda naturalna metoda i każdy naturalny preparat ,który ma
            udokumentowane!!!!! działanie i poparte badaniami naukowymi dopuszczam jako
            alternatywę dla chemii i dlatego mam obowiązek moralny poinformować o tym bez
            obawy,,,,
            • nuskinix Zapraszam na sympozjum.Warszawa 29 maja. 12.05.04, 13:48
              Jeśli jest tu ktoś z Warszawy serdecznie zapraszam .
              • vitalia Re: jakie znów ziółka. 12.05.04, 16:37
                Gryko
                o jakichziółkach do parzenia piszesz bo nie wiem??? ja nic nie parzę a to o
                czym pisałam to akurat grzyb... www.reishi.com to jest neutralna niezależna
                strona.......
            • gryka1 Re: Alveo - co o tym sadzicie? 12.05.04, 15:00
              Vitalio, masz dużo racji ale, Alveo nie jest soczkiem. Jest ekstraktem 26
              specjalnie wyselekcjonowanych ziół i to w taki sposób aby ich wzajemne
              oddziaływanie było zwiększone dzięki efektowi synergii. Oznacza to tyle, że
              pijąc herbatkę własnoręcznie parzoną z tych ziół nie osiągniesz takiego efektu
              jak pijąc ten preparat. Preparat ten zawiera w sobie mądrość wielu wieków
              stosowania homeopatii przez narody z bliskiego i dalekiego wschodu z nowoczesną
              technologią pozyskiwania ekstraków z ziół. Zapewniam Cię Astrio, że twórca tego
              preparatu miał oferty wielkich firm farmaceutycznych aby preparat ten był
              lekiem. A więc sprzedawanym w aptekach na receptę i dużo droższym niż wydaje
              się być teraz podkreślam w y d a j e s i ę.Znając mentalność Polaków i nie
              tylko gdyby preparat ten był reklamowany w telewizji jako cudo współczesnej
              homeopatii, ale na receptę, ludzie zabiegaliby o to aby go kupić i
              pić.Podkreślam jeszcze raz że nie jest to soczek co od razu sugeruje, że pije
              się go w dużych ilościach. Podstawowa dawka ( dla 80 kg osoby)to tylko 28 ml a
              butelka zawiera 950 ml czyli kurację na cały miesiąc. Porównując Akunę czyli
              firmę, która sprzedaje Alveo z Amwayem bardzo nobilitujesz Amwaya a myśle że na
              to nie zasługuje. Martwisz się o tych którzy mają mało pieniędzy i muszą
              utrzymywać 3 osobową rodzinę. To ładnie z Twojej strony. Co im mogę
              poradzić....nie mają pieniędzy do zainwestowania niech zainwestują swój czas i
              dołączą do grupy dystrybytorów tego preparatu. Chętnie pomogę, wytłumaczę
              nauczę jak się to robi. Efekt ich dochodów będzie zależał tylko od ich
              zaangażowania. Jeśli będą tylko marudzić nigdy do niczego nie dojdą. Zapraszam
              wszystkich do współpracy. Jeżeli kogoś to interesuje proszę pisać, popracujemy
              razem.
              • astria1 Re: Alveo - co o tym sadzicie? 12.05.04, 19:29
                dziewczyny ! przepraszam nie chodziło mi o to aby Was zaatakowac i Waszej
                działalności porownywać do A. :-) ale generalnie chodzi mi o inną rzecz a
                mianowicie tak jak mówicie zeby ten biedny osobnik sam zarobił na ten produkt-
                to prawda w końcu nie trzeba miec wszytsko za darmo ale ten człowiek nie wie że
                coś takiego istnieje, moze faktycznie lepiej by było aby ten produkt byl
                sprzedawany w aptece tak ten sposob łatwiej jest takiemu biedaczynie coś się
                dowiedzieć. Na razie dowie się ode mnie.

Dobra powiem skąd mam takie nastawienie moja była przełozona najpierw za czasów
                owego Amwaya nagminnie sprzedawała nam te produktu, potem był etap herbalife,
                potem cos podobnego do tego produktu ale z innej firmy cos z Aloesem. Potem
                cisza :-) mysmy się nawet juz cieszyly z ego etapu :-) a tu się okazuje ze
                teraz jakies kosmetyki, nagle zaraz Alveo - Matko ! dziewczyny ona juz nie jest
                moją przelozona a raczej znajomą co wpada "po drodzę" na kawkę ale do dziś
                wiecznie z czymś "odlotowym" do mnie przylatuje tylko ze to po pierwsze nie
                jest tanie i ten wieczny sposob wytlumaczenia "jak to prosto" kasę się załatwia.
                Tak więc ja właśnie przez to mam taki stosunek do tego....

Pzdr Was

Ps. jedno Wam powiem że gdyby się okazało ze Ktoś z moich najbliższych by tych
                ziół potrzebował ja jestem pierwsza która im to kupi.

• vitalia Re: Alveo - co o tym sadzicie? 12.05.04, 19:55
                  Hmmmm no to co jamam to napewno nie zioła ,chuba.że zielona herbata,Ale grzyb
                  chiński to już na pewno nie zioło/ a pozatym 50zł za miesięczną kurację
                  polifenolami to tak dużo???? kurcze antybiotyk na tydzień kosztuje 40-80zł.Albo
                  Optimum Omega tyle samo ale z dodatkiem czosnku to dużo??.Nie no jakaś
                  paranoja.Ale co tam ,kto chce to znajdzie,tak jak ja szukałam i znalazłam .A co
                  do tej znajomej Astrio to ja się odcinam ,nic nie mam z takim zachowaniem
                  wspólmego.Tym bardziej nikomu nie gadam o pieniądzach jakichś tylko i wyłącznie
                  o preparatach ,bo wiem oczym mówię////
                • maria.alveo Re: Alveo - co o tym sadzicie? 14.05.04, 19:12
                  Kochani, ależ Alveo jest sprzedawane w aptece, tylko w tej do której dotrze
                  dystrybutor i podpisze umowę dystrybucyjną z apteką. W Warszawie jest wiele
                  takich aptek.Każdy sam decyduje, gdzie kupi preparat.
                  We wszystkich krajach, gdzie dotarła Akuna budowana jest sieć konsumentów, jest
                  to sprawdzony system oparty na zaufaniu i przekazywaniu informacji.W aptece nie
                  ma czasu,by każdemu klientowi poświęcić około pół godziny i wyjaśniać co to
                  jest za preparat i na czym polega jego działanie.Odsyłam na stronę
                  <www.akuna.pl> a przede wszystkim proponuję spotkanie.
                • maria.alveo Re: Alveo - co o tym sadzicie? 14.05.04, 19:27
                  Nie zajmowałam się Amwayem, choć korzystałam z niektórych produktów, na tamte
                  czasy były doskonałe.W tej chwili sklepy pełne są doskonałych proszków do
                  prania i podobnych artykułów, jakie proponował Amway.Na Zachodzie ponad połowa
                  produktów sprzedawanych jest takim systemem.Sama wiem, że w aptece nie
                  kupiłabym Alveo, bo zastanawiałabym sie, czy jego cena odpowiada jego wartości,
                  a farmaceuta nie miałby czasu mnie tym zainteresować.Piję Alveo już od dwóch
                  lat, mam go dla siebie już za darmo.
                  Astra 1! Zaręczam, że Twoi najbliżsi potrzebuja Alveo, bo jest preparat na
                  nasze czasy.Odsdyłam na strony Akuny.Jeżeli zechcesz, wujaśnię dokładniej.
            • maria.alveo Re: Alveo - co o tym sadzicie? 14.05.04, 19:55
              Witalio, poczytaj sobie o Alveo na stronach Akuny.<www.akuna.pl>
              Preperat jest na pewno drogi na wejściu, ale zapewniam,że jest tego wart.Ludzie
              wybierając samochód mają do dyspozycji malucha i mercedesa.Pisze na wejściu, bo
              możesz mieć go po pewnym czasie dla siebie i swoich bliskich za darmo!!!! Nie
              jest to żadna herbatka, tylko ekstrakt całkowicie naturalny z 26 ziół
              regenerujący organizm, pozbawiony toksyn ( każde zioło w naturalnej postaci,
              parzone, takie toksyny zawiera)Jego nadrzędnym zadaniem jest oczyszczenie
              organizmu, wzmocnienie i pobudzenie do prawidłowych procesów życiowych.Organizm
              sam dla siebie staje się lakarzem...Już Hipokrates glosił "Pozwólcie, aby
              pożywienie było Waszym lekarstwem."
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka