Dodaj do ulubionych

medota leczenia i zioła dr. Marka Skoczylasa

16.06.13, 16:55
czy ktoś zna skład mieszanki ziół dr. Skoczylasa w leczeniu chorób autoimmunologicznych? będę wdzięczny za informacje na temat ziół czy tez metody jaką radzi.
Obserwuj wątek
    • katr-in33 Re: medota leczenia i zioła dr. Marka Skoczylasa 18.06.13, 12:21
      Prawdziwego składu możesz dowiedzieć się tylko u źródła czyli tutaj www.immunoagresja.pl/ uważaj na inne strony niż ta co proponują tą metodę znikają po pół roku czasu. Sama skorzystałam z takiej oferty bo myślałem, takie strony co podawała się za ofertę doktora i jego metodę. Jak się później okazało kilka stron żerowało na naiwności. Jakie masz schorzenie jeśli można zapytać?
    • szajszaj Re: medota leczenia i zioła dr. Marka Skoczylasa 07.03.17, 20:25
      Szkoda że sam pan Skoczylas ze strony www.immunoagresja.pl/ jest fikcją. W rzeczywistym świecie znalazłem tylko jednego lekarza o ty nazwisku i to we Wrocławiu. Pan doktor bardzo ubolewał że jego nazwisko jest w jakikolwiek sposób połączone z takim przedsięwzięciem jakie odbywa się na stronie. I sam jako wieloletni praktykujący lekarz powiedział że należy wierzyć tylko w medycynę. Dla mnie też jest to zawód ale nie narazi nie widzę innej nadziei. Jak toś mam potwierdzoną propozycje leczenia RZS która w jaki kol wiek sposób jest potwierdzona medycznie to proszę o info.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka