Dodaj do ulubionych

ogląda ktos mecz??

09.06.11, 22:43
Jak nie to niewiele tracicie , gra Szczęsny i to by było tyle-zresztąSzpakowski sam mowi "nikogo nie ma na boisku" big_grin
Obserwuj wątek
      • samysliciel mecz obejrzałem 09.06.11, 23:15
        i mimo porażki jestem w miarę usatysfakcjonowany. Graliśmy z wymagającym przeciwnikiem, który podszedł do meczu poważnie - mimo iż był to tylko mecz towarzyski i jest już po sezonie ligowym. Polacy zagrali poprawnie, na tyle na ile w tym momencie ich stać, gdyby nie nasz bramkarz przegralibyśmy o 2-3 gole wyżej. Widać mały progres w grze biało-czerwonych, jest jeszcze rok do EURO i trzeba wierzyć, że będzie lepiej... choć troszkę wink
      • samysliciel Re: ogląda ktos mecz?? 09.06.11, 23:06
        W wykonaniu Dańca nawet z porażek naszych orłów-nielotów śmiać się można big_grin Skecz do którego link przesłałaś jest jednym z jego najlepszych. Mecze piłkarskie lubię czasem obejrzeć, Pusi żadnej na szczęście nie mam co by mi przeszkadzała w przeżywaniu sportowych emocji wink
    • puch_atek Re: ogląda ktos mecz?? 10.06.11, 11:32
      za sluchanie Szpakowskiego powinni rente przyznawac big_grin
      ja czuje sie torturowany psychicznie jego wywodami smile
      znalazl sobie adepta, jak bylo slychac, bo Trzeciak bredzi rownie malowniczo jak on smile

--
      ======================
      Smile . . . tomorrow will be worse.
      • green.amber Re: ogląda ktos mecz?? 10.06.11, 12:06
        w tym kraju podobno jest już zbyt wielu rencistów... ilość mogłaby skoczyć do 80%, nie wyrobilibyśmy z Robim na PKB (o właśnie - gdzie Robi zaginął?? że ja się obijam i ktoś musi nadrabiać za mnie?? wink)
        może wystarczy pozbyć się dźwięku...

nie oglądałam, ale dziś słyszałam, że mecz cudów... Francuzi stali na boisku, my strzeliliśmy bramkę, a oni wygrali... ale widziałam kilku fajnych kibiców big_grin

• czarnamajka75 Re: ogląda ktos mecz?? 10.06.11, 15:25
          green.amber napisała:

(o właśnie - gdzie Robi zaginął??

Nigdzie nie zginął wczoraj razem z user'em byli obecni na forum tylko nickiem i to przez klika godzin tongue_out
          To konsekwencja "wynalazku" Gubiego- a ostrzegałam !

>
          • robert.83 Re: ogląda ktos mecz?? 10.06.11, 15:46
            Fajnie. Ktoś się o mnie martwismile.

No nie zaginąłem, tylko w ferworze walki z wiatrakami zapomniałem co to chciałem powiedzieć. A po pracy jakoś... nie było wenywink.

--
            Visit the stars, do it on Mars
            Baby, Lets kiss the stars goodnight

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka