Dodaj do ulubionych

No i dopadlo mnie to dziadostwo...

03.02.20, 03:13
Czsgo mozna bylo sie spodziewac predzej czy pozniej. Ilez mozna sie opierac, bronic. W koncu i tak cialo ulegnie... Dookola mnostwo osob zarazalo, dlatego wiedzialam ze i mnie to czeka. Od dwoch dni mnie cos podbiera. W piatek zaczelam kuracje. Za czyjas namowa kupilam w zabce malpke zubrowki big_grin big_grin big_grin do tego pieprzu dodalam. Setka wodki to byla ale tylko kieliszek zdolalam wypic. Oczywiscid bez przepitki. Bez rozcienczania bo mijaloby sie to z celem. Nasteonego dnia bylo grzane winko czerwone. Dziwna sytuacja. Ja kupilam wino z mysla ze zrobi sie grzanca. On mi cos podarowal z wyjazdu. Uzupelnilismy sie, nie wiedzac o swoich planach. 3 dzien kuracji to mleko z czosnkiem maslem i miodem. Nie wiedzialam zeby czosnek i miod dac na samym koncu. Pewnie od razu bym wszystko wrzucila. Jednak nalezy stopniowo dodawac skladniki, zsby nie zniszczyc ich cennych wartosci.
Jak widac na zalaczonym obrazku. Nie tylko wino moze byc grzane w kubku. Fajny jest. Choc.... Nie do konca ucieszylam sie na jego widok. Nie umiem cieszyc sie z prezntow. Nie przyzwyczajona. Szczegolnie do tych bez okazji. Ale z czasem zaczelam cieszyc sie bardziej. Pierwsza mysl jak ujrzalam... Niepotrzebnie... Po co traci na mnie kase. Jesli sam jej potrzebuje bardziej niz ja. Nie mowilam ale tak pomyslalam. Jutro ide puscic kupony w lotku. Prawdopodobnie padnie wygrana. Ile? 3 mln byloby najlepiej. Wszyscy by skorzystali. 1 mln dla hospicjum smile juz zaplanowane. Skad taka pewnosc, przeczucie ze cos wygram? Jak bardzo czegos chce to sie staje rzeczywistoscia. Ale musze bardzo bardzo mocno. I musze chciec dla kogos.
Madra ja, wypilam kawe o 23. Ale mialam ochote... Z poczatlu byla tylko mysl. A moze by tak kawa? Z kazda mysla ochota narastala... Drugi raz pilam kawe w oknie do fajki smile
Hmmm 2 tyg tesknote czas zaczac smile
Aaa zdj. Szkoda ze mialam tylko jedna glowke czosnku. Sory zabek big_grin jakbym miala glowke to by wypic sie nie dalo. Jutro musze sie wyposazyc w czosnek i miod. Choc czuje zedo jutra przejdzie mi podbieranie. Szkoda ze taka mala goraczka byla. Max 37,5. Przy wyzszej temp szybciej bym wydobrzala.
Hmmm czy kawa nie pozwala mi zasnac od 2 godzin? Watpie. I bez niej bym nie zasnela. smile nie chce mi sis zamykac oczu. Cos bym jeszcze chciala big_grin nie wiem co. Zdjecie dodac smile

--
... On sait que le temps c'est comme le vent
De vivre y a que ça d'important...
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka