Dodaj do ulubionych

Księżniczka do wzięcia

22.01.21, 11:46
"Umiem obdarzać łaskami skąpo, kapryśnie i wybiórczo. Umiem grymasić przy jedzeniu. Potrafię spać całymi dniami, ignorować prośby i polecenia. Dlatego zastanówcie się Państwo. Jeśli ktoś z Was potrzebuje celebryty, bóstwa, któremu mógłby składać hołdy, żeby wreszcie odnaleźć swoje miejsce we Wszechświecie, to niechże się nie krępuje. Można się zgłaszać do cioci. Co ja gadam?! Oczywiście, że KAŻDY z Was ma takie potrzeby, ale nie każdy uświadomione. Na to trzeba być gotowym, osiągnąć odpowiedni poziom świadomości i rozwoju duchowego. Jak wiecie, jestem skromna, jak na bóstwo rzecz jasna, i nie mam za dużych wymagań. Ale pamiętajcie, mają być ręce do głaskania, najlepiej kilka par na zmianę. Ze swej strony deklaruję, że rozważę, czy będziecie mogli spać ze mną w łóżku.To pisałam JA. Zębuszka Bóstwo Absolutu (a może Absolut Bóstwa? W każdym razie jakoś tak)."

Kontakt i foty, dużo dużo fot tu
pieswswetrze.blogspot.com/2021/01/ostatnia-wieczorynka.html
"Zębuszka jest drobniutką uroczą buro-białą koteczką z piękną białą gwiazdką na prawym pośladku i będzie tak mała i drobna jak jej mama. Jest kotką spokojną, ostrożną, delikatną i płochliwą, dlatego nowy dom będzie musiał wykazać się cierpliwością, gdyż zapewne etap chowania się i udawania kobry tych dobrych ludzi nie minie. Gwarantuję, że kiedy kicia pozna swoje nowe otoczenie, zapachy, dźwięki, sama do ludzi podejdzie. Jest niesamowitą pieszczochą i sama będzie szukała kontaktu z ludźmi, gdy tylko poczuje się bezpiecznie. Szukamy domu spokojnego, raczej bez małych dzieci, ale może być z innymi przyjaznymi kotami. Psów Zębuszka się boi ..."
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka