Dodaj do ulubionych

A kto powiedział, że...

26.04.21, 11:03
w drugiej połowie życia nie będzie lepiej?
Może właśnie będziemy szczęśliwsi, niż w pierwszej...
ja w to głęboko wierzę smile...
teraz jestem znacznie mądrzejsza, mniej emocjonalna i widzę swoje błędy i wady...
chyba nigdy nie czułam się bardziej sobą, niż teraz... i to jest niesamowite uczucie, którego nie zamieniłabym na "tamtą młodość" smile

youtu.be/fP1GfRE1-rY
Obserwuj wątek
    • obrotowy JA. - lepiej to nie bedzie... ale 26.04.21, 13:15
      bedzie spokojniej i stabilniej, kasa (zawyczaj ) lepsza, niz wczesniej, potrzeby jasno okreslone.

kazda epoka ma swe cienie i blaski.

PS. przypomne stary banal:
      - gdybym mogl wybierac - to wybralbym jednak mlodosc.

z ta wiedza - jak posiadam obecnie.
      • prawda_we_mgle Re: JA. - lepiej to nie bedzie... ale 26.04.21, 17:13
        obrotowy napisał:

> PS. przypomne stary banal:
        > - gdybym mogl wybierac - to wybralbym jednak mlodosc.
        > z ta wiedza - jak posiadam obecnie.

Ale tak się nie da, bo tą wiedzę zyskaliśmy właśnie dzięki wieloletnim doświadczeniom! big_grin
        to wąż połykający własny ogon...

Na szczęcie jeszcze sporo zostało do nauki big_grin ... więc: trzeba żyć pełną piersią, bo wciąż jesteśmy...

youtu.be/qh7QJ_jLam0
        smile

• obrotowy oj viem... :) 27.04.21, 06:15
          prawda_we_mgle napisała:
          > Ale tak się nie da, bo tą wiedzę zyskaliśmy właśnie dzięki wieloletnim doświadczeniom! big_grin

oj viem...

ale pomarzyc (nawet publicznie) wolno smile
    • margott_2 Re: A kto powiedział, że... 26.04.21, 18:11
      W drugiej połowie życia po raz pierwszy leciałam samolotem i... wyprowadziłam się od mojej kontrolującej, manipulującej matki... Płacę teraz za dwie nieruchomości a właściwie za trzy, ale dało mi to tyle szczęścia, że warto było.
    • abc_meee Re: A kto powiedział, że... 26.04.21, 18:38
      racjonalizujesz.
      oczywiście, życzę Ci wszystkiego Naj!
      Osobiście im dalej, tym widzę, co i jak. I raczej widzę, że sama, do końca, będę walczyć o przetrwanie. Już mi się nie chce nawet tego rozkminiać. Za żenujące to jest. (to, że robią człowieka w ch..+ fakt, że sama jestem często żenującawink.
      Psychologicznie wszystko można wytłumaczyć. Sęk w tym (taki mały biały d..), że ja już nie chcę tłumaczenia. Fakty są jakie są.
      Popisać na forum mogę + posłuchać muzyki. Ot, c'est la vie.
      • prawda_we_mgle Re: A kto powiedział, że... 26.04.21, 21:07
        witrood napisał:

> Ja bym zamienił. Też się czułem sobą. A nie do końca jestem zadowolony z przebi
        > egu zdarzeń. Przydałoby się takie coś jak w "Peggy Sue wyszła za mąż". wink

tak, i teraz wszyscy jak jeden mąż siedzą na chomiku i ściągają film sprzed 30 lat, coby zrozumieć przesłanie Witolda big_grin
        Możesz, krótko - co tam by ci się przydało? big_grin

fajnie ta aktorka grała btw - bardzo ją lubiłam (żyje jeszcze? wink)
          • prawda_we_mgle Re: A kto powiedział, że... 26.04.21, 21:27
            witrood napisał:

> To nie znasz tego? Bardzo dobry film. wink
            > A aktorka zagrała lepiej niż w jakiś tam bzdetnych komedyjkach o szmaragdach i krokodylach.

ja ją jeszcze lubiłam jako mamuśkę-morderczynię w jakimś filmie...
            ten twój kojarzę, laska chyba się cofnęła do młodości i nie mogła zmienić przyszłości?
            czy właśnie chciała zmienić i nie mogła?
            A nie - bo dzieci by nie było fajnych... to chyba chciała nie zmieniać??
            surprised surprised
    • agnes_gray Re: A kto powiedział, że... 26.04.21, 20:42
      A skąd wiadomo, kiedy zaczyna się ta druga połowa życia? Może zaczęła się już dawno temu, tylko o tym jeszcze nie wiemy? wink

Ja chyba nie mądrzeję z upływem lat smile Chętnie bym wróciła do wieku 20+, kiedy wszystko było jeszcze możliwe. Chociaż nie wiem, czy byłby sens wracać, bo nie widzę w tej przeszłości wielkich błędów i wad, więc nic bym i tak nie naprawiła smile
      • prawda_we_mgle Re: A kto powiedział, że... 26.04.21, 21:08
        szarlotka_ja napisała:

> A skąd wiemy, że to już jest druga połowa życia?

no tak pi razy drzwi można przyjąć, że jak się jest 40+ - to już druga połowa big_grin
        oczywiście nikt nie zagwarantuje ile ona będzie trwała wink i wszytsko jest umowne smile
    • searam Re: A kto powiedział, że... 27.04.21, 20:55
      Kurcze, dopiero teraz zrozumialem dlaczego ludzie szukaja " drugiej polowki..."
      Po zgubieniu "pierwszej ", czy co...?
      Widze tez pewne zamieszanie : dlaczego 40+ , a nie 40% -...
      W takim razie szukam pani 40+ do drugiej polowki 40%...!
      Wtedy bedziemy bardziej szczesliwi niz po pierwszej...wink
      A jakie to bedzie niesamowite uczucie...zapomniec o " tamtej mlodosci..."smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka