Dodaj do ulubionych

Choruję na schizofrenię

13.09.21, 11:51
Jeśli ktoś jest mi chętny pomóc to dziękuję. Proszę o SMS charytatywny o treści pomoc 7094 na numer 75165 koszty 6.15 fundacja Avalon
Jeśli nie to Niekrzywdź mnie i nieobrażaj negatywnymi komentarzami
Obserwuj wątek
      • letniaburza77 Re: Choruję na schizofrenię 14.09.21, 14:09
        searam napisał:

> Zadasz pieniędzy i zabraniasz komentarza....stawiasz warunki jako chory osobnik
        > nie podając na co i dla kogo te środki maja iść. wiec komentarz jest zbędny.

Nie żąda pieniędzy ale prosi .Nie zabrania komentarza tylko prosi o nie krytykowanie w krzywdzący sposób. Mała różnica a jednak .
        Ps. Oczywiście gdyby w tym apelu było wiecej informacji oraz mile widziane kajanie biegłbyś pierwszy z pomocą.
        • searam Re: Choruję na schizofrenię 14.09.21, 20:47
          letniaburza77 napisał(a):

> Nie żąda pieniędzy ale prosi .Nie zabrania komentarza tylko prosi o nie krytyko
          > wanie w krzywdzący sposób. Mała różnica a jednak .
          > Ps. Oczywiście gdyby w tym apelu było wiecej informacji oraz mile widziane kaja
          > nie biegłbyś pierwszy z pomocą.

Hmm...Zakladam, ze moi adwersarze wyslali juz platne SMS-y .
          Zastosowanie retoryki o "krzywdzcym sposobie" to gra na emocjach. Jakos nikt cierpiacy na depresje (vide Forum) nie zabiega o finanse. Nawet anonimowo.
          Doza sceptycyzmu jest wskazana.

• schizofrenia0000 Re: Choruję na schizofrenię 19.09.21, 14:22
        Środki trafią na moje konto jeśli ktoś by mi wpłacił bo na razie nikt się na to niezdecydował aby wpłacić . Na co przeznaczyć środki można tylko na cele typu jedzenie lub ewentualnie środki czystości jakieś mydło czy grzebień tego typu sprawy lub leki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka