Dodaj do ulubionych

Specyficzny dla specyficznej

10.03.22, 01:34
Przede wszystkim Cześć.
To mój pierwszy post na tym forum, z tego względu, nie spodziewaj się mistrzowskiego tekstu, który zaciekawi Cię jak praca magisterska Kaczora. Nie spodziewam się stąd zainteresowania jak rolnik co szuka żony. Lecz karma działa w zabawny i nieprzewidywalny sposób.

Przede wszystkim nie przypasuje każdej, bo nie jestem "mydłem" z domina, żeby pasować wszędzie.
Czemu specyficzny spytasz? Serio? Po tej "przemowie"?

Mam swoje zdanie, które bez wahania mówie. Sąsiedzi z bloku, mnie nienawidzą, bo zwracam im uwagę, i w dupie mam nasze dobro-sąsiedzkie stosunki, jeśli przeszkadzają mi w spokojnym bytowaniu.
Jest niewiele rzeczy, które lubie - a te które lubie, są dla mnie jak długo wyczekiwany port po bardzo długim rejsie bez przystanków.
Wystarczająco specyficzny?

Co tu robie?
Nie czuje się samotny, choć od 3 lat nie mam dziewczyny. Dobrze mi samemu z moim małym reaktywnym czarno-białym synkiem z czterema kończynami. Nie zadowalam się byle czym/kim - bo sam się za takiego nie uważam. Nie spodziewam się tłumów - a i sam wolę czekać na kogoś wyjątkowego, niż brać co popadnie.
Ale... Diabli by to - nudzę się tym rodzicielstwem samemu, Nudzę się dzisiejszymi dziewczynkami z nadmuchanymi policzkami i ustami jak rękawkami do pływania dla dzieci. Nudzę się wszystkimi co gonią za pieniędzmi i wyglądem. Nudzą mnie profile jak kopia kopii kopii. Instagramerki, które w pogodzi za fallowersami, gotowe pokazać dupe byle komu byle gdzie.

Pogadałbym z kimś (a nuż coś więcej by z tego wyszło). Tak seks jest fajny, ale z byle kim to nie moja bajka. Może mam w sobie więcej Yin niż typowy samiec Alfa? Nie mnie oceniać.

Jeśli choć trochę Cię zainteresowałem, to może oznaczać - że to Ty jesteś brakującym puzzlem w mojej układance.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka