Dodaj do ulubionych

Arbuzy rządzą

08.07.22, 21:56
big_grin
Obserwuj wątek
    • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 08.07.22, 22:44
      U mnie nektarynki.wink
      • szarlotka_ja Re: Arbuzy rządzą 08.07.22, 23:13
        Jeszcze w tym roku chyba ani jednej nektarynki nie zjadłam...
        • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 09.07.22, 08:44
          Ja tylko raz arbuza.wink
        • szarlotka_ja Re: Arbuzy rządzą 11.07.22, 21:36
          Dzisiaj kupiłam sobie nektrynkę, ale jedną bo nie wiedziałam czy będzie smaczna. Była więc pewnie jutro znowu kupię wink
          • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 11.07.22, 22:19
            Ja dziś 3 pożarem.
    • obrotowy Arbuzy rządzą - tak naprawde to w Rosji. 09.07.22, 16:03
      w Polsze - to ludzie ich tak tylko troche...

w Rosji - to ludzie zra je tonami...
      .

svetorusie.livejournal.com/114962.html
    • apersona Re: Arbuzy rządzą 10.07.22, 22:07
      najlepsze w upalny dzień prosto z chłodni ale teraz pogoda nie taka
      • szarlotka_ja Re: Arbuzy rządzą 11.07.22, 21:31
        Moja koleżanka miała kiedyś chłopa, który jeździł tirami i przywoził z Węgier i Bułgarii arbuzy. Sprzedawał je za grosze i to były najlesze arbuzy świata smile.
        Niestety się rozstali, a gość znalazł jakąś inną pracę i źródełko arbuzów się wyczerpało tongue_out
    • green.amber Re: Arbuzy rządzą 12.07.22, 21:00
      zdecydowanie za zimno na arbuzy wink zatruskawowałam się dziś na ament
      niebo z zachodu mam w kolorze arbuza wink a na wschodzie tęcza, pomiędzy wiatr hula na całego
      • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 12.07.22, 21:19
        U mnie leje. Od rana. Bez przerwy. I wieje.suspicious
        • green.amber Re: Arbuzy rządzą 12.07.22, 21:51
          strasznie niełaskawa dla Sila lokalna pogoda, u mnie chyba dopiero zaczęło siąpić, kiedy się do wyjścia z roboty zbierałam a pod domem wichrzysko chciało mi szaliczek ukraść, ale nie dałam wink
          • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 12.07.22, 21:54
            Paskudny rok.sad
            • green.amber Re: Arbuzy rządzą 12.07.22, 22:03
              czy ja wię, rok temu pod pewnymi względami było gorzej wink
              • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 12.07.22, 22:06
                U Berenisi pewnie tak było. U mnie ten rok jest wyjątkowo paskudny.
                • green.amber Re: Arbuzy rządzą 12.07.22, 22:18
                  coś sobie Sil popękał albo wdepnął na jakie szkło?
                  • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 12.07.22, 22:21
                    Coś w tym stylu.
                    • green.amber Re: Arbuzy rządzą 12.07.22, 22:30
                      czili co? bo to, że myszy Sila ignorują to jeszcze nie jest koniec świata...
                      • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 12.07.22, 22:47
                        Ot, złe rzeczy się dzieją. I tyle.
                        • green.amber Re: Arbuzy rządzą 12.07.22, 22:57
                          nieustająco, co zrobić, zwłaszcza jak nie wiadomo, co tam Sila przygniotło akurat, mogę dobranoc pożyczyć
                          • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 12.07.22, 23:13
                            Dobranoc.
                            • green.amber Re: Arbuzy rządzą 13.07.22, 13:58
                              tak bez buziaczka... tongue_out
                              nie ma żartów, rzeczywiście coś z Silem kiepsko...
                              • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 13.07.22, 14:20
                                No to gdzie ten buziak?
                                • green.amber Re: Arbuzy rządzą 13.07.22, 15:01
                                  No właśnie no właśnie gdzie jest? wink
                                  • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 13.07.22, 16:27
                                    A skąd ja mam to wiedzieć?suspicious
                                    • green.amber Re: Arbuzy rządzą 13.07.22, 20:22
                                      jeśli Sil nie wie, kto ma wiedzieć, to ja już nie więęę wink
                                      • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 13.07.22, 20:59
                                        No to klopsiki na całego.
                                        • green.amber Re: Arbuzy rządzą 13.07.22, 22:22
                                          o tej porze to już chyba po klopsikach...
                                          • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 13.07.22, 23:24
                                            Ja tam dopiero kolację konsumuję.
                                            • green.amber Re: Arbuzy rządzą 14.07.22, 07:06
                                              klopsiki? nie wię jak się ostatecznie do tego faktu odnieść...
                                              • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 14.07.22, 07:40
                                                Jagody. W naleśnikach.
                                                • green.amber Re: Arbuzy rządzą 14.07.22, 16:13
                                                  Dobrze, że wczoraj nie wiedziałam, bo bym się musiała wprosić.. a dziś to już pewnie po śliwkach wink
                                                  • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 14.07.22, 16:26
                                                    Na noc jeść? Chcesz utyć, Berenisiu?tongue_out
                                                  • green.amber Re: Arbuzy rządzą 14.07.22, 16:53
                                                    Sil już utył po tej wczorajszej kolacji?
                                                  • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 14.07.22, 20:26
                                                    Oczywiście.sad
                                                  • green.amber Re: Arbuzy rządzą 14.07.22, 21:46
                                                    to fatalnie i co Sil z tym zrobi?
                                                    mówią, żeby kolacją się dzielić czy jakoś tak, jakby Sil pomyślał przed szkodą...
                                                    wink
                                                  • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 14.07.22, 22:20
                                                    Nic. Będę tył.
                                                  • green.amber Re: Arbuzy rządzą 14.07.22, 22:25
                                                    smile grunt to mieć dobry realistyczny plan big_grin
                                                    a co z przodem?
                                                  • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 14.07.22, 22:36
                                                    To samo.
                                                  • green.amber Re: Arbuzy rządzą 14.07.22, 22:54
                                                    możliwe, że jeśli jest wybór to mniej niezdrowo jest tyć z tyłu, ale jak tam Sil woli wink dobranoc
                                                  • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą 14.07.22, 23:48
                                                    Dobranoc.
                                                  • obrotowy Arbuzy rządzą - to dobrze, ze nie komuchy. 15.07.22, 15:04
                                                    silencjariusz napisał:
                                                    > Na noc jeść? Chcesz utyć, Berenisiu?tongue_out

to ma tez swoje zalety.

wstajesz rano i nie musisz myslec o zarciu - tylko pijesz kawe i jedziesz do roboty.
                                                  • silencjariusz Re: Arbuzy rządzą - to dobrze, ze nie komuchy. 15.07.22, 20:00
                                                    Nie polecam. Słabo się śpi, ciężko wstaje i czuję się, że coś zalega na żywocie.
      • szarlotka_ja Re: Arbuzy rządzą 12.07.22, 21:43
        Jak za zimno, jak jest ciapło? suspicious
        Mnie się dzisiaj pychota arbuz trafił - bez pestek i z cieniutką skórą big_grin
        • green.amber Re: Arbuzy rządzą 12.07.22, 21:49
          zimno straszliwie, powiadam Szarlotcie i nie dam się przekonać, że jest inaczej, kto to widział, nastawiłam się na te 32 minimum a tu 14 bywa bladym świtem jak wychodzę po 8ej... szkandal nad szkandalami
          wink
          • szarlotka_ja Re: Arbuzy rządzą 12.07.22, 21:58
            A skąd. Rano jak wyjeżdżałam do pracy, (o 7:00 rano, dodam) to mi słupki rtęci 18C na plusie pokazywały. Zaś jak wróciłam to 25C jak nic było. Czyli w mojej klasyfikacji upał, i to górna granica upału smile
            • green.amber Re: Arbuzy rządzą 12.07.22, 22:05
              chyba młodość Szarlottę grzeje wink u mnie jakieś zimne 21 może było
              w sobotę w jakich 70 mi było całkiem przyjemnie wink
              • szarlotka_ja Re: Arbuzy rządzą 13.07.22, 22:10
                A dzisiaj to już było piekło suspicious
                28C w cieniu, okropna temperatura sad
                • green.amber Re: Arbuzy rządzą 13.07.22, 22:24
                  dusznawo, ale nie za gorąco, no i wiało ciągle chłodniejszym, takatamśroda
                • obrotowy Arbuzy wiedną 13.07.22, 22:42
                  szarlotka_ja napisała:
                  > A dzisiaj to już było piekło suspicious
                  > 28C w cieniu, okropna temperatura sad

jak bedziesz miala 37 C w cieniu - to porozmawiamy.

przez trzy dni.

da sie przezyc.

- pod warunkiem, ze masz szczelna piwnice.
    • obrotowy tak, ale z wyjatkiem wojska. 13.07.22, 18:50
      bo wojsku to Fala rządzi.

- obojetne, czy lato, czy zima.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka