Dodaj do ulubionych

"Najnowsze wyniki badań są zaskakujące.

27.08.22, 18:41
Badacze podważyli bowiem dotychczasowe przekonania na temat wierności w związku. Według ich najnowszych ustaleń to kobiety muszą bardziej walczyć z pokusą skoku w bok niż mężczyźni. Najczęstszym powodem ich niewierności jest fakt, że nudzą się rutyną w sypialni i potrzebują nowych bodźców."
Obserwuj wątek
    • szarlotka_ja Re: "Najnowsze wyniki badań są zaskakujące. 27.08.22, 21:01
      Sil to się musi potwornie nudzić....
      Ja bym miała wybieg dla kur do wykoszenia z pokrzyw tongue_out
      • green.amber Re: "Najnowsze wyniki badań są zaskakujące. 27.08.22, 21:40
        może dziś leje w chutorze? wink
        • szarlotka_ja Re: "Najnowsze wyniki badań są zaskakujące. 27.08.22, 21:47
          A u mnie kolejny, duszny i upalny dzień uncertain.
          • green.amber Re: "Najnowsze wyniki badań są zaskakujące. 28.08.22, 00:42
            cieplutko to prawda, ale nie tak parno jak w środę chociaż no i wolne wink
        • silencjariusz Re: "Najnowsze wyniki badań są zaskakujące. 27.08.22, 22:19
          Nie leje.
          • green.amber Re: "Najnowsze wyniki badań są zaskakujące. 28.08.22, 00:40
            to dobrze czy źle?
            • silencjariusz Re: "Najnowsze wyniki badań są zaskakujące. 28.08.22, 08:14
              I tak, i nie.
              • green.amber Re: "Najnowsze wyniki badań są zaskakujące. 28.08.22, 10:55
                ahaaaaa
                • silencjariusz Re: "Najnowsze wyniki badań są zaskakujące. 28.08.22, 14:01
                  Tak, bo można ukrainą trochę się po okolicy turlać. Źle, bo jest okropnie sucho.
      • silencjariusz Re: "Najnowsze wyniki badań są zaskakujące. 27.08.22, 22:19
        Przecież to ciekawe zagadnienie. Pokrzywy kury zadepczą.,wink
        • szarlotka_ja Re: "Najnowsze wyniki badań są zaskakujące. 27.08.22, 22:24
          Jakoś nie zadeptują suspicious
          • silencjariusz Re: "Najnowsze wyniki badań są zaskakujące. 27.08.22, 22:27
            A prosiła je o to Szarlotta?
            • szarlotka_ja Re: "Najnowsze wyniki badań są zaskakujące. 27.08.22, 22:38
              Nieustannie...
              • silencjariusz Re: "Najnowsze wyniki badań są zaskakujące. 27.08.22, 22:54
                Widać nie ma Szarlotta wśród własnych kur poważania.wink
                • szarlotka_ja Re: "Najnowsze wyniki badań są zaskakujące. 27.08.22, 22:56
                  Znać, że Sil nigdy kur nie mał suspicious
                  • silencjariusz Re: "Najnowsze wyniki badań są zaskakujące. 27.08.22, 23:08
                    Tym bardziej, Szarlotta jako znawca gatunku, nie powinna mieć takich problemów komunikacyjnych z kurami.wink
    • obrotowy absolutnie nie są zaskakujące. 27.08.22, 21:39
      silencjariusz napisał:

> Badacze podważyli bowiem dotychczasowe przekonania na temat wierności w związku
      > . Według ich najnowszych ustaleń to kobiety muszą bardziej walczyć z pokusą skoku w bok niż mężczyźni.

oczywiscie,

mezczyzna by "skoczyc w bok" musi sie napracowac i nabiegac...

kobieta - wystarczy, ze kiwnie palcem.

• baenzai Re: absolutnie nie są zaskakujące. 28.08.22, 12:36
        obrotowy napisał:

> mezczyzna by "skoczyc w bok" musi sie napracowac i nabiegac...

Albo wyciągnąć 300 złotych z portfela. smile
    • searam Re: "Najnowsze wyniki badań są zaskakujące. 28.08.22, 21:29
      Badania tego starego jak Swiat zjawiska non stop prowadza w USA.
      A wystarczy wsluchac sie w ludowa madrosc, ze : "Latwiej upilnowac worek pchel niz kobiete"...wink
      Prawda, Babeczki...?smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka