Dodaj do ulubionych

Czy uważacie

• szarlotka_ja Re: Czy uważacie 24.09.22, 22:45
      Nie wiem czy powinni, ale rocka grać każdy może co nie znaczy, że ja muszę to śledzić wink
    • parabatai Re: Czy uważacie 24.09.22, 23:19
      Jeśli Tylko dają radę to czemu nie. Trzeba tylko mierzyć siły na zamiary żeby z siebie błazna nie robić na scenie smile
      • baenzai Re: Czy uważacie 24.09.22, 23:40
        Filmik wrzuciłem nieprzypadkowo, bo jednak co innego przykładowy Bob Dylan, a co innego Gunsi.

Ten pierwszy nawet w latach młodości po prostu stał sobie na scenie z gitarą i śpiewał takim sobie głosem, ale w jego muzyce nigdy nie chodziło o rockową energię czy wielkie zdolności wokalne.

Gunsi to jednak co innego - to była przecież zawsze taka esencja rocka, granie z werwą, energią, powerem, Axl skaczący po scenie i tak dalej. Teraz Axl to już stary pryk, chociaż taki Slash się całkiem nieźle trzyma i jak zwykle ma nienaganną stylówę na scenie. wink
        • parabatai Re: Czy uważacie 25.09.22, 12:06
          Ja widziałam kilka lat temu Lady Pank na żywo. Panasewicz był wykończony i ciężko dyszał po odśpiewaniu zaledwie jednej zwrotki piosenki, później to już tylko kierował mikrofon na publiczność żeby odwaliła za niego robotę big_grin

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka