Dodaj do ulubionych

tak dalej być nie może

22.11.22, 19:17
Życie samemu jest bez sensu, zamienniki pokroju „wyjścia do ludzi” nie działa, w pracy tego starczy, wycieczki solo też takie wrażenia 2/10, piwo można wypić do meczu a nie zalewać smutki, zwierzak chętnie ale nie za bardzo, bo alergia. Doświadczenie z poprzedniego związku, choć nie miał prawa się udać, udzielił odpowiedzi, że w samym związku się odnalazło, był to w sumie najlepszy okres w życiu. Gdzie się widzę za kilka lat? Nigdzie. Pozostaje zgrzytanie zębami po nocach i wypadanie kolejnych włosów, duszenie emocji i życie na niby. Nie potrafię się pogodzić z obecnym stanem, widzę ludzi żyjących samemu długo, nic fajnego, ja tak nie chcę.
Obserwuj wątek
    • silencjariusz Re: tak dalej być nie może 22.11.22, 19:28
      A ja chciałem zmiany. A jak przyszła, to mnie trochę dezorientuje.
      • penelopa9 Re: tak dalej być nie może 22.11.22, 21:58
        Patrząc z perspektywy czasu to wydaje mi się że jak człowiek ma te czterdzieści lat to chce zmian i w coś tam jeszcze wierzy a jak ma pięćdziesiąt to już chyba boi się zmian. Mało kto potrafi "pokochac" samotnosć, człowiek jest szczesliwy jeśli ma tzw poczucie bycia kochanym smile Jedyna banalna rada jeśli nie chcesz żyć samotnie to zwyczajnie szukaj tej jedynej wink
      • szarlotka_ja Re: tak dalej być nie może 23.11.22, 19:37
        Co to za zmiana? suspicious
        • silencjariusz Re: tak dalej być nie może 23.11.22, 22:23
          Na miarę przewrotu kopernikańskiego.wink
          • szarlotka_ja Re: tak dalej być nie może 23.11.22, 22:29
            A jaśniej? suspicious
            • silencjariusz Re: tak dalej być nie może 23.11.22, 22:43
              Nie da się.wink
    • abc_meee Re: tak dalej być nie może 22.11.22, 21:50
      Wydaje mi się, że pewne rzeczy (jeśli już..) przychodzą nieoczekiwanie.
      Bierzesz udział w rekrutacji? Przecież wiesz, że te pytania gdzie się widzisz za.. są bez sensu. Bo czasem ledwo widać co dzisiaj. A i to jest zmienne. Ja chyba odpuściłam takie rozmyślania ogólnie, bo one wpędzają w lęk, w iluzję, w oczekiwania. No ale, rozumiem doskonale odnośne tego niepogodzenia połączonego poprzeplatanego bezsilnością.
    • anirat Re: tak dalej być nie może 23.11.22, 21:16
      Jestem tak zmęczona, że pewnie nic sensownego nie napiszę.
      Przez wiele lat próbowałam zmienić swoją samotność. Z miernym skutkiem. W końcu cos tam się udało. Włozyłam w to tak wiele starań, ze jak w końcu sie rozpadło, to uznałam, ze nie nadaję się do związku, bo skoro się tak starałam i tez nie wyszło, to znaczy się, że cos jest nie tak. Pomyslałam, że ja po prostu nie potrafie się zaangazowac na tyle, zeby to przetrwało, zeby było coś długofalowo. Ja nie nauczyłam sie kochac w związku drugiego człowieka. Nie potrafię.
      Więc jestem sama, przyzwyczaiłam się, nie oczekuje juz zmian. Nie ma ludzi wokół. To znaczy są jak coś ode mnie potrzebuja, tak normalnie bezinteresownie ludzi wokół nie ma. wszyscy tak gonią, a jedna chwila zmienia żucie człowieka. Tydzień temu o tej porze byłam w innej sytuacji. Zycie przemija, Ja się chyba godze juz na wszystko. Kiedyś tu sie jeszcze spotykaliśmy realnie, ludzie z forum. Teraz tak nas mało....
    • gwen75 Re: tak dalej być nie może 25.11.22, 10:58
      Jak dalej tak być nie może, to trzeba coś zmienić 😉
      Skoro wielu ludzi żyje w szczęśliwych związkach, to znaczy, że można to osiągnąć.
      Jak ktoś to osiągnął, to ja też mogę. Jeśli wydaję mi się, że nie mogę, to znaczy, że mój sposób myślenia jest błędny i muszę go zmienić. Zmienić schematy myślowe, pokonać lęki, nauczyć się komunikacji, podtrzymywania relacji.
      Tyle rzeczy do rozpoznania, nauczenia się, przemyślenia, zbadania. Jest co robić w życiu 😉
    • searam Re: tak dalej być nie może 25.11.22, 21:42
      Eh...Na Swiat przyszlismy sami i sami z niego zejdziemy...Nikt tego za nas nie zrobi.Ponowne wchodzenie w zwiazek, kiedy wreszcie mozna samemu robic to co sie chce, to jakas aberracja. Mezczyznie jest potrzebny cel w zyciu, a nie kolejna zadreczajaca go cipa, do tego kosztowna.Facet zawsze jest w cenie, ale niech ma pasje zyciowa i paru dobrych kumpli.
      Na okazjonalne przyjemnosci sa kobitki na telefon.Prawda kobitki..?wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka