Dodaj do ulubionych

Pięć wskazówek...

08.09.23, 07:54
dla panów.
Obserwuj wątek
    • marcepanka313 Re: Pięć wskazówek... 10.09.23, 08:43
      Czyli to nie współczesne kobiety są materialistkami
      • okruchlodu Re: Pięć wskazówek... 10.09.23, 09:54
        Współczesni panowie to jednak mają łatwiej. Nie muszą ekspedycji do Afryki organizować i zdzierać skóry z jadowitych wężów coby kobietę poderwać. Że juz o awionetkach, modelach sukien paryskich i brylantach co najmniej 3 karatowych nie wspomnę.
        • kevinjohnmalcolm Re: Pięć wskazówek... 11.09.23, 22:03
          okruchlodu napisała:
          > Współczesni panowie to jednak mają łatwiej.
          > Nie muszą ekspedycji do Afryki organizować

Wprost przeciwnie. Dawniej wystarczyło wybrać się na ekspedycję do Afryki i tłum wielbicielek już otaczał "światowego" delikwenta. Sukces gwarantowany! W naszych czasach odwiedzenie kilkudziesięciu państw nie jest żadnym wyczynem i nie ma żadnego znaczenia w podrywaniu.
          • okruchlodu Re: Pięć wskazówek... 11.09.23, 23:07
            Wszystko dlatego, że złych sformułowań używasz. Następnym razem powiedz, że brałeś udział w kilkudziesięciu ekspedycjach zagranicznych. Tłum wielbicielek murowany.

Nie musisz nawet zdzierać skóry z biednego węża. Teraz wszędzie te wegetarianki, weganki, wielbicielki zwierząt- przypał będzie jak nic.
            • kevinjohnmalcolm Re: Pięć wskazówek... 12.09.23, 00:58
              okruchlodu napisała:
              > powiedz, że brałeś udział w kilkudziesięciu ekspedycjach zagranicznych.
              > Tłum wielbicielek murowany.

Taaa... chyba wirtualnych.
              Fajna teoria, tylko nijak nie przystaje do praktyki.
              • taniarada Re: Pięć wskazówek... 12.09.23, 04:45
                kevinjohnmalcolm napisał:

> okruchlodu napisała:
                > > powiedz, że brałeś udział w kilkudziesięciu ekspedycjach zagranicznych.
                > > Tłum wielbicielek murowany.
                >
                > Taaa... chyba wirtualnych.
                > Fajna teoria, tylko nijak nie przystaje do praktyki.
                Na Fejsie są takie grupy ,gdzie dominują fajne ,młode dziewczyny .Wystarczy ubrać się na sportowo ,naprężyć muskuły i sukces murowany .Wszystko żywe i uśmiechnięte .
              • okruchlodu Re: Pięć wskazówek... 12.09.23, 21:14
                Jak dla mnie ekspedycja brzmi sexy. Oczami wyobraźni widzę Indianę Jonesa przedzierające go się przez dżunglę, przemierzającego pustynię, odkrywającego skarby ukryte w piramidach.

Swoją drogą myślę, że mężczyźni dużo bardziej zyskują, gdy nie starają się kobietom zaimponować.
                • kevinjohnmalcolm Re: Pięć wskazówek... 12.09.23, 22:11
                  okruchlodu napisała:
                  > Oczami wyobraźni widzę Indianę Jonesa przedzierające go się przez dżunglę,
                  > przemierzającego pustynię, odkrywającego skarby

To teraz zamiast przystojnego Indiany Jonesa wyobraź sobie niepozornego Clarka Kenta, po którym na pierwszy rzut oka w ogóle nie widać, że po godzinach zmienia się w Supermana. Gdybyś Clarka przypadkiem spotkała, to byłabyś nim zainteresowana?
                  • okruchlodu Re: Pięć wskazówek... 12.09.23, 23:11
                    Żartujesz? Nie wiem o którym Clarku Kencie myślisz, ale chyba każdy odtwórca wyglądał lepiej od Supermana. Super przystojniak w typie 'shy guy' + dodatkowe punkty do IQ za okulary.

Swoją drogą nie wiem co by trzeba było zrobić, żeby Henry Cavill wyglądał źle.
                    • kevinjohnmalcolm Re: Pięć wskazówek... 13.09.23, 00:23
                      Nie chodzi mi o aktorów grających w filmach. Pierwszy był komiks. W zamyśle autora Clark miał być zupełnie niepozornym nieśmiałym facetem ignorowanym przez otoczenie. Gościem poniżej przeciętnej, nie wzbudzającym swoją osobą żadnej ekscytacji, nudnym do bólu. Naprawdę byś się takim zainteresowała? Zakład, że spławiłabyś go gdyby tylko spróbował Cię poderwać? Odpadłby w przedbiegach.
                      • okruchlodu Re: Pięć wskazówek... 13.09.23, 19:36
                        Nie wiem co to znaczy nudny? Praca, po pracy piwo przed TV i spanie, schabowy w niedziele, wakacje w Egipcie, ostatnia przeczytana książka to lektura szkolna? Jak pytasz o czym myśli to zawsze mówi, że o niczym?
                        • baenzai Re: Pięć wskazówek... 13.09.23, 20:59
                          okruchlodu napisała:

> Nie wiem co to znaczy nudny? Praca, po pracy piwo przed TV i spanie, schabowy w
                          > niedziele, wakacje w Egipcie, ostatnia przeczytana książka to lektura szkolna?
                          > Jak pytasz o czym myśli to zawsze mówi, że o niczym?

Dla kobiet nudny facet to zazwyczaj osoba niebędąca tak zwanym dynamiczniakiem. smile
                        • morojka Re: Pięć wskazówek... 13.09.23, 21:00
                          Poza Egiptem, opisem przypomina Ferdka Kiepskiego.
    • stasi1 Re: Pięć wskazówek... 10.09.23, 16:50
      Auta to już nie aktualne, niestety. kobiety chcą więcej
    • baenzai Re: Pięć wskazówek... 10.09.23, 16:54
      Z którego to roku?
      • taniarada Re: Pięć wskazówek... 11.09.23, 22:32
        Pół wieku temu 😀 Teraz kasa ,wygląd i szybki seks .
      • silencjariusz Re: Pięć wskazówek... 12.09.23, 05:26
        II RP.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka