Dodaj do ulubionych

jesteście gotowi na miłosć?

26.03.09, 09:08
Pytam na wypadek, gdyby rzeczywiście się gdzieś tu po forum i nie tylko pętała wink
--
Being Me is my area of expertise...
Obserwuj wątek
    • robert.83 Re: jesteście gotowi na miłosć? 26.03.09, 10:09
      Jakbyśmy mieli coś do powiedzenia, haha.

Pytanie, czy mamy miejsce w życiu na drugą osobę?

To chyba naturalne, że pustka odczuwana z powodu braku towarzyszki zapełniana jest przez różne głupotysmile. Jak pusty pokój w domu, który staje się graciarnią.
      I tak samo naturalne jest to, że taką "graciarnię w życiu" trzeba uprzątnąć, żeby oddać to miejsce we władanie osoby, którą kochasz. To trochę trwa.
        • czarny.onyks Re: Wiosna idzie... 26.03.09, 14:25
          powroty do przeszłości nie pomagają...

ale za to wszytsko przed Tobą ....być może także miłośc, która da Ci takiego kopawink)

--
          Nie odmówię do końca życia...

Życie jest jak Miriam - niby piękne a tu nagle CH...
          kominek.blox.pl/2007/10/POSTAW-KLOCKA.html
          • timiy2 Re: Wiosna idzie... 26.03.09, 15:09
            tych kopów w życiu to już mi wystarczy tongue_out wink

ja mam trochę inne spojrzenie na to wszystko..., jak by coś miało być to by już
            było do tego czasu wink a teraz po prostu trzeba pomyśleć o czymś innym...
            --
            Wyrzuć, czego za dużo, i nieś tylko tyle, ile możesz udźwignąć. - Arystyp z Cyreny
            • czarny.onyks Re: Wiosna idzie... 26.03.09, 18:21
              a teraz zmieniamy tok myślenia
              tylko pozytywne rzeczy będą Ci się zdarzaćsmile)
              spróbujwink

--

• timiy2 Re: Wiosna idzie... 26.03.09, 18:34
                próbuję wink od trzech miesięcy właściwie...smile
                ale znów pomału wkrada się jakieś zwątpienie...uncertain
                ale nie poddam się smile
                --
                Wyrzuć, czego za dużo, i nieś tylko tyle, ile możesz udźwignąć. - Arystyp z Cyreny
                • czarny.onyks Re: Wiosna idzie... 26.03.09, 18:47
                  cierpliwości...nic w zyciu łatwo nie przychodzi

może zmień nastawienie lub inne rzeczy w swoim zyciu...

--

• timiy2 Re: Wiosna idzie... 26.03.09, 19:35
                    zmieniam i czekam wink ja jestem bardzo cierpliwym człowiekiem tongue_out
                    jak to mawiają, co się odwlecze to nie uciecze wink
                    --
                    • czarny.onyks Re: Wiosna idzie... 26.03.09, 21:42
                      czekanie też może być miłe...
                      milsze niz dotarcie do celu....potem juz tylko nuuudawink

i chęc do powrotu do obecnego stanu;P
                      --

• timiy2 Re: Wiosna idzie... 26.03.09, 23:27
                        czarny.onyks napisała:

> milsze niz dotarcie do celu....potem juz tylko nuuudawink
                        > i chęc do powrotu do obecnego stanu;P

a to Wy tak macie, to by wiele wyjaśniało...wink
                        --
                        • czarny.onyks Re: Wiosna idzie... 27.03.09, 21:56
                          a Wy mężczyzni to takie króliczki pławiące sie w szczęsciu rodzinnymwink

nie uciekające nigdy od rodziny do pracy, do kochanek...
                          --

• timiy2 Re: Wiosna idzie... 27.03.09, 21:59
                            czarny.onyks napisała:

> a Wy mężczyzni to takie króliczki pławiące sie w szczęsciu rodzinnymwink

no jasne tongue_out wink

>
                            > nie uciekające nigdy od rodziny do pracy, do kochanek...

pewna znajoma mi kiedyś powiedziała, że o męża trzeba dbać big_grin

--
                            "You could have your choice of men, But I could never love again..."
                            • czarny.onyks Re: Wiosna idzie... 28.03.09, 19:56
                              ja zanm inne sposoby dbania o mężawink

nie musiałby uciekaćwink
                              --

• timiy2 Re: Wiosna idzie... 29.03.09, 12:45
                                czarny.onyks napisała:

> ja zanm inne sposoby dbania o mężawink

a ciekawe jakie? np. przywiązać na sprężynie do kaloryfera tongue_out

> nie musiałby uciekaćwink

może by nawet nie chciał wink
                                --
                                "You could have your choice of men, But I could never love again..."
                                • czarny.onyks Re: Wiosna idzie... 31.03.09, 12:51
                                  czyżbyś aż tak lubił kaloryfery?;D
                                  no,no....rózne ludzie maja upodobaniawink)
                                  --

• czarny.onyks Re: Wiosna idzie... 31.03.09, 14:38
                                      nie potrzebuję kaloryferów;P
                                      prawie całą zimę mam zakrecone;AD
                                      --

• timiy2 Re: Wiosna idzie... 31.03.09, 14:51
                                        czarny.onyks napisała:

> nie potrzebuję kaloryferów;P
                                        > prawie całą zimę mam zakrecone;AD

niektórzy potrzebują wink
                                        a co Ty Eskimos?? czy po prostu rzadko w domu bywasz?
                                        --
                                        • czarny.onyks Re: Wiosna idzie... 31.03.09, 15:01
                                          mało bywam, ale bardziej ta opcja pasuje :
                                          www.youtube.com/watch?v=TyxFZ3fO09U
                                          ;DD
                                          --

• timiy2 Re: Wiosna idzie... 31.03.09, 15:09
                                            hahaha smile) no to mnie rozbawiłaś, i mam nadzieję że to prawda tongue_out
                                            oby więcej takich kobiet na tym świecie...wink
                                            --
                                            • czarny.onyks Re: Wiosna idzie... 31.03.09, 15:30
                                              prawda czy nie prawda...nieważne;P

ważne, że ktoś się rozbawiłwink
                                              lubię rozweselać;P
                                              --

• timiy2 Re: Wiosna idzie... 31.03.09, 15:38
                                                rozbawiłem się, na sam widok tytułu tego utworku wink
                                                rozweselać to i ja lubię smile, tylko nie zawsze mi się to udaje, przez moje dość
                                                specyficzne poczucie humoru....uncertain

--
                                  • robert.83 Re: Wiosna idzie... 31.03.09, 14:26
                                    > czyżbyś aż tak lubił kaloryfery?;D
                                    > no,no....rózne ludzie maja upodobaniawink)

Mów co chcesz, ale np. łóżko z pręcikami ma swój potencjałsmile. Mebel nr. 1 na
                                    mojej liście życzeń.
                                        • czarny.onyks Re: Wiosna idzie... 31.03.09, 15:23
                                          ładne zdjęcia ludzie robią...

ale po co pętać nogi??
                                          to jak zamykać wrota raju;P
                                          --

• kawamija Re: Wiosna idzie... 31.03.09, 15:47
                                              robert.83 napisał:
                                              >
                                              > Fajnie jest się trochę poznęcać, odwlekać.
                                              > Nie może być za szybko... przynajmniej nie zawszewink.

dobrze ze jeszcze nie wieczór...znów mialabym problemy z
                                              zaśnieciem.....smilesmile

--
                                              "Jeżeli "nie istniejesz" bez niego, to znaczy, że realnie Ciebie nie
                                              ma. Jeżeli Ciebie nie ma, to jakim cudem Ktoś miałby sie w tobie
                                              zakochać?...... "
                                              • czarny.onyks Re: Wiosna idzie... 31.03.09, 20:00
                                                kawamija napisała:
                                                > dobrze ze jeszcze nie wieczór...znów mialabym problemy z
                                                > zaśnieciem.....smilesmile

niektórzy bywają okrutni;P
                                                a wyobraznia samotnych bywa baardzo rozbudowana;P
                                                --

• kawamija Re: Wiosna idzie... 31.03.09, 15:28

bardzo lubie zdjecia stóp........choc widziałam ładniejsze......smile

----------
                                          "Jeżeli "nie istniejesz" bez niego, to znaczy, że realnie Ciebie nie
                                          ma. Jeżeli Ciebie nie ma, to jakim cudem Ktoś miałby sie w tobie
                                          zakochać?...... "
                                          • robert.83 Re: Wiosna idzie... 31.03.09, 22:31
                                            Nie zastanawiałem się nad tym wcześniej, ale też lubię kobiece stopy. Tylko nie wiem czy bardziej niż kobiece wszystko innesmile.

Jesteście bandycko zoptymalizowane pod kątem pięknasmile. Od stóp po czubki głów. Od ruchów po sposób wyrażania uczuć.
                                            A ja się czuję ma-ni-pu-lo-wa-nysmile. Nie ma sprawiedliwości.
          • timiy2 Re: Wiosna idzie... 26.03.09, 15:10
            pogoda poprawiła moje samopoczucie, ale nadziej od tego nie przybyło...uncertain
            --
                  • timiy2 Re: Wiosna idzie... 26.03.09, 18:01
                    haha smile, drugi raz dzisiaj śmieję się do monitora wink

nie tak dawno zaginęła, to chyba się tak szybko nie odnajdzie...
                    ale jak już to żeby była płci przeciwnej wink
                    --
                    • monika.k81 Re: Wiosna idzie... 26.03.09, 19:07
                      Nie, nie, nie...burzysz moją teorię, że wraz z wiosną przyjdzie miłość.

Ps. Wynajęłam detektywa, który szuka mojej miłości. Nie stać mnie jednak na
                      długie poszukiwania wink
                      --
                      Monika - mama Maciusia

mój suwaczek
                      • timiy2 Re: Wiosna idzie... 26.03.09, 19:37
                        z takim podejściem i zaangażowaniem to na pewno coś wkrótce znajdziesz wink, jak
                        nie Ty osobiście to Twój detektyw tongue_out
                        --
                          • timiy2 Re: Wiosna idzie... 26.03.09, 20:29
                            monika.k81 napisała:

> To nie ma być coś...ale TO COŚ.
                            >

Ten Ktoś z Tym Czymś tongue_out
                            --
                            • monika.k81 Re: Wiosna idzie... 26.03.09, 20:38
                              Ten ktoś...
                              Ten który będzie kochał i da siebie pokochać
                              Ten, który będzie miał ciepłe dłonie gdy moje będą zimne
                              Ten, który zamknie oczy razem ze mną by następnego dnia otworzyć je obok mnie
                              Ten, który naprawi cieknący kran.

z tym czymś...
                              Ten, który będzie miał wielkie serce z miejscem na wielką miłość
                              Ten, który będzie miał termofor i klucz francuski by kran naprawić smile

Ten, który...będzie przy mnie na zawsze.

--
                              Monika - mama Maciusia

mój suwaczek