Dodaj do ulubionych

"Melduję się"jako pierwsza

29.09.05, 10:14
Fajnie Janino że założyłaś taki wątek ale trochę przerażasmile mnie zachęta do
pisania na nim.Mam nadzieję że nie przekształci się w wątek o biadoleniu n/t
samopoczucia.Sorki za tą uwagę ale to moje pierwsze skojarzenie a wiem że są
ludziska którzy straaasznie lubią użalać sie nad sobą.
Mam nadzieję że to będzie miejsce wymiany doświadczeń.I na początek mam dobrą
wiadomość dla osób stosujących Foradil.Firma produkująca go sprzedała licencje
polskiej firmie i mamy Oxodil na ryczałt czyli za 3,20smile))Stosuję go od kilku
dni i nie widzę żadnej różnicy.
PA
Obserwuj wątek
      • kaba65 Odczulanie... 29.09.05, 11:08
        .. trwa 3-5 lat.Koszty zależą od tego na co jesteś uczulony i jaką szczepionkę
        dobierze lekarz akurat odpowiednią dla Ciebie.
        • dora1911 Re: Odczulanie... 02.11.05, 12:34
          Cześć!
          Jestem uczulona na pyłki traw i roztocza. Właśnie miałam rozpocząć odczulanie
          na razie tylko na trawy. Lekarz przepisał mi Purethal. Pytałam w aptece o cenę
          i okazało się, że ampułka 3ml kosztuje około 300 zł !!!!! Czy ta ampułka jest
          na jedno wstrzyknięcie? Masz już doświadczenie, więc proszę napisz coś bardziej
          szczegółowego o tym odczulaniu i jego kosztach. Dzięki i pozdrawiam
          • janina1231 Re: Odczulanie... 03.11.05, 12:44
            3 ampulki oznaczają 3 preparaty o roznej zawartosci alergenu. Jak beda Cie
            odczulać całorocznie czy sezonowo?
            Te 3 ampułki przy znanymmi odczulaniu calorocznym starczyły na rok,Potem 1
            ampułka na rok, ale to zalezy jaka szybko bedzie Ci można zwiekszyć dawkę.
            Lepiej jest jesli nie masz objawow niepożadanych i wtedy dawka rosnie szybko.
            Dla leczenia to lepiej ale dla kieszeni gorzej bo leku może starczyc tylko na
            10 miesiecy. Tego nie powie Ci nikt, bo to bedzie zależało od Twojej reakcji na
            podanie szczepionki. Sprawa indywidualna. Pozdrawiam
            • babeta1 Re: Odczulanie... 18.02.06, 13:36
              Witam, moj 7-letni syn wlasnie ma zaczac odczulanie szczepionka Phostal. Lekarz
              wspominala rowniez cos o szczepionce podawanej doustnie nierefundowanej) ale
              nie byla wstanie powiedziec mi ktora jest lepsza. Czy znacie Phostal? Czy ktos
              a jakies doswiadczenia w zwiazku z nim?
              Pozdrawiam Beata

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka