Dodaj do ulubionych

Lodówki samsung

IP: *.bph.pl 13.12.07, 12:16
Zastanawiam się nad kupnem lodówki RL44ECIS. Co sądzicie o lodówkach tej firmy?
Obserwuj wątek
    • aniamamapatryka Re: Lodówki samsung 20.12.07, 13:58
      hoopla.pl/Samsung%2cChlodziarko-Zamrazarka-Samsung-RL-44-ECIS-z-Systemem-No-Frost,prod,20046.html
      Mam i jestem bardzo zadowolona. Super pojemna, poza tym automatycznie kontroluje
      temperaturę, co przy zamrażalnikach jest bardzo ważne.
      • Gość: Karol Re: Lodówki samsung IP: 153.19.190.* 20.12.07, 14:32
        Ja mam RL 44QUES i jest super. Stoi w aneksie i w ogóle jej słychać jak pracuje.
        Czasem zastanawiam się czy ona na pewno działa.
    • loola_kr Re: Lodówki samsung 20.12.07, 15:17
      Ja mam najprostszą side by side, nie wiem jaki numer. Działa od
      ponad roku i jest dobrze. Jest dość cicha i jesteśmy zadowoleni!
    • kiradzi Re: Lodówki samsung 03.11.15, 14:12
      Witam:)
      Przymierzam się do zakupu lodówki firmy samsung RB41J7839S4. W instrukcji obsługi wyczytałem, iż lodówka ta musi zachować odstępy od szafek i ściany po conajmniej 5cm. Po dodzwonieniu sie na infolinię Samsunga dowiedziałem się, że jest to podyktowane tym, iż w modelach Space Max parowniki (jeden do chłodziarki, drugi do zamrażarki) montowane są w bokach lodówki. Czy ktoś z forumowiczów ma jeden z typów Samsunga Space Max i czy zachował take odstępy. Jeżeli nie to czy zauważył jakiej niepokojace objawy z tym związane (nagrzewające się boki lodówki, zwiększony pobór energi itp. Z jednej strony uważam, że producent trochę przesadza, a z drugiej strony nie chciałbym stracić gwarancji w przypadku zakupu tej lodówki. W moim przypadku tylko jeden bok lodówki i to tylko do wysokości 90 cm byłaby przy samej szafce natomiast drugi bok byłby cały odsłonięty. Tył tez od biedy mógłbym odstawić od ściany.
      Za wszelkie informacje będe bardzo wdzięczny
      • madopar50 Re: Lodówki samsung 04.11.15, 08:15
        Również mam 1 bok przy samej szafce i nic się nie dzieje (lodówkę mam 1,5 roku)
        • mrsaliciauk Re: Lodówki samsung 03.05.16, 22:47
          Witam, jak poradził sobie pan z odstępem? Mam identyczny problem i chce kupic ten sam model. Prosze dodać tez coś o samej lodowce ;) dziekuje! ????
    • barbarajab Re: Lodówki samsung 01.06.16, 13:29
      Nie wiem czy to każda lodówka z elektronicznym wyświetlaczem tak ma, ale w mojej po jakiś 2 latach użytkowania zepsuł się wyświetlacz. Coś tam świeci, ale już nie można odczytać cyfry, a co za tym idzie ustawić odpowiedniej temperatury w lodówce...
    • ikbj Re: Lodówki samsung 23.03.21, 18:50
      Moja lodówka nie ma jeszcze dwóch lat (Samsung RB41J7839S4). Usterka objawiła się bardzo głośną pracą silnika. Następnie lodówka i zamrażarka przestały chłodzić. Na usunięcie usterki czekałam ponad tydzień czasu. Wymieniony został silnik. Po dwóch tygodniach sytuacja powtórzyła się. Ponownie czekam już prawie tydzień na ponowną naprawę.
      W przypadku lodówki taka częstotliwość usterki oraz tak powolny proces naprawy jest bardzo uciążliwy. Odradzam zdecydowanie zakup lodówek tej firmy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka