Dodaj do ulubionych

Wspolne zwiedzanie, teraz w Tokyo

05.07.12, 13:40
Witajcie,
czy ktos z Was jest moze obecnie w Tokyo i chcialby wspolnie spedzic czas na s\zwiedzaniu miasta? Mieszkam tu przez kilka miesiecy i chetnie spotkam sie z innymi polakami.

Pozdrawiam,
Grzegorz
Obserwuj wątek
      • z_japonii Re: Wspolne zwiedzanie, teraz w Tokyo 02.02.13, 10:05
        Ja Ci udzielę od razu: jeśli Twój syn to jeszcze dziecko, nie narażaj go, poczytaj o sytuacji w Japonii i w Tokio po Fukushimie. A jeżeli jesteście dorośli i to Wasza świadoma decyzja, to życzę powodzenia i wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.
        • seruppin Re: Wspolne zwiedzanie, teraz w Tokyo 02.02.13, 13:11
          Nie ma żadnych problemów w Tokio po trzęsieniu ziemi, nawet w większości Fukushimy nie ma żadnych problemów.
          Ale to takie polskie...W Fukushimie był zamach, bo przecież ta brzoza i miliony umierają na ulicach z powodu choroby popromiennej, tylko rząd to wszystko tuszuje... wiem bo tak przeczytałem w "Fakcie"

Sorry za karmienie trolla...

--
          Z poważaniem
          Ser
        • ata112 Re: Wspolne zwiedzanie, teraz w Tokyo 02.02.13, 18:40
          z_japonii napisał(a):

> Ja Ci udzielę od razu: jeśli Twój syn to jeszcze dziecko, nie narażaj go, poczy
          > taj o sytuacji w Japonii i w Tokio po Fukushimie. A jeżeli jesteście dorośli i
          > to Wasza świadoma decyzja, to życzę powodzenia i wszystkiego dobrego. Pozdrawia
          > m.
          Bardzo dziwna jest Twoja odpowiedź! Polskie, niemieckie i angielskie biura podróży organizują wycieczki do Japonii bez żadnych ograniczeń ani zastrzeżeń. Polskie MSZ też nie ostrzega ani nie odradzają podróży do Japonii więc o co chodzi? Mój syn to dziecko ma 12 lat i ta podróż jest spełnieniem jego marzeń.
          • nekos Re: Wspolne zwiedzanie, teraz w Tokyo 06.02.13, 03:51
            ata112 napisał(a):
            > ? Mój syn to dziecko ma 12 lat i ta podróż jest spełnieniem jego marzeń.

sorry bo nie na temat ale jak ja milalem 12 lat to marzyl mi sie nowy rower lub moze najdalej wyjazd do zakopanego a teraz dzieciakom ... podroz do japonii, hehehe. niezle.

pozdrawiam,

nekos
            • z_japonii Re: Wspolne zwiedzanie, teraz w Tokyo 03.02.13, 02:05
              Jeśli piszesz, że zagrożenie promieniowaniem jest tu żadne, to nie zamierzam Cię przekonywać, że jest inaczej. A tym bardziej polemizować z kimś, kto twierdzi, że "w Tokio po trzęsieniu ziemi, nawet w większości Fukushimy nie ma żadnych problemów", takie wprowadzanie ludzi w błąd powinno być karalne, zobacz chociażby to: www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iseUGiGAXh4 albo to: www.save-children-from-radiation.org/ No ale łatwiej nazwać kogoś trollem.

ata112, Twój wpis zwrócił moją uwagę tylko dlatego, że wspomniałaś o dziecku. To Ty jesteś za nie odpowiedzialna, wybory należą do Ciebie. Nie mam zamiaru inicjować tu dyskusji na temat bezpieczeństwa i jest to mój ostatni komentarz.

Proponuję zajrzeć np. tam: www.facebook.com/Tokyo.Radiation.Levels i czytać także komentarze - ludzie wskazują miejsca ich zdaniem bezpieczne, informują o wykrytych punktach promieniowania, bez niepotrzebnego siania paniki, na spokojnie.
              Ale także radzę Ci nie zwrócić uwagę na to:
              www.youtube.com/watch?v=t_MILM2_r4o&feature=plcp
              enenews.com/new-study-ray-like-images-show-radioactive-contamination-spread-leaves-grass-collected-fukushima-tokyo-photos
              i na własną rękę poszukać więcej.

Bez odbioru.
              • nekos ??? 06.04.13, 05:21
                jestem bardzo ciekawy co radza biura podrozy w obecnej sytuacji kryzysu koreanskiego i grozb ataku na japonie.
                ja napewno zostalbym w domu sad

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka