Dodaj do ulubionych

Przestrzegam przed tą stomatolog!!!

01.02.10, 16:33
Jak w temacie!Ta pani "leczy"czyt.psuje zęby w Moskorzewie.Jeśli
ktoś przypadkiem zauważy na drzwiach lek.stom.A.Rutczyńska,radzę się
zastanowić,zanim wyjdzie się wkurzonym do granic możliwości.Pani
leczy starymi metodami sprzed PRL-u dla niej lampa
światłoutwardzalna to nieziemski wynalazek!Potrafi zniszczyć
zęba,zedrzeć szkliwo!Nawet nie pozwoli spojrzeć po wstaniu z fotela
w lusterko!Bo i po co patrzeć!Mruk,nie skonsultuje niczego z
pacjentem!Że też w dzisiejszych czasach takich ludzi się zatrudnia!
Ale z braku laku...Przestrzegam!
Obserwuj wątek
      • anette_2 Re: Przestrzegam przed tą stomatolog!!! 03.02.10, 19:43
        Do tej powyżej ze wsi wola wiśniowa!A gdzie ja napisalam,że mam coś
        wspólnego wieśniaczko z waszą włoszczową?:)Jestem z dużej
        aglomeracji miejskiej,byłam u rodziny i wypadła mi plomba!Więc
        poszłam do dentysty nie czekajac na powrót do domu!I jeślu już
        chcesz wieśniaczko błysnąć,to pisze się na PRZODZIE!A NIE PRZEDZIE!
        KUP SLOWNIK,A NIE WYPISUJ WOWODY!:))))NA FORUM!I chyba ty coś wiesz
        o oszczędzaniu,bo ja na leczeniu nie oszczędzam!Kumasz?!:)
        • wolawisniowarules Re: Przestrzegam przed tą stomatolog!!! 03.02.10, 23:30
          Uprzejmie informuję, że wolawisniowarules to użytkownik rodzaju
          męskiego, a nie żeńskiego. Co do "na przedzie" a nie "przodzie" to
          widać mieszkańcy wielkich aglomeracji nie słyszeli choćby w tv czy
          radiu tej mało znanej piosenki. Ponieważ jestem z małej wsi
          Włoszczowa to chętnie dowiem się od szanownej mieszkanki z tej
          wielkiej aglomeracji miejskiej co to leczy zęby w Moskorzewie, a tym
          samym nie oszczędza, co to są te wowody i na czym polega ich nie
          wypisywanie (haha) czy ktoś to kuma?
          • tru-dru Re: Przestrzegam przed tą stomatolog!!! 04.02.10, 09:44
            Jesteś w błędzie anette, bowiem wprawdzie piszemy "z przodu", ale z przyimkiem "NA", bezwzględnie należy pisać "na przEdzie" (kto napisze "na przodzie" popełnia straszny błąd) - vide "Słownik Poprawnej Polszczyzny" St. Szobera. 2 sprawa - sądzę że "wowody" są to demony leśne z Haiti, gdzie w dżungli obcują z nimi kapłani Voodo, więc anette mogła je zawlec stamtąd do swej aglomeracji miejskiej.
            • trudrou Re: Przestrzegam przed tą stomatolog!!! 04.02.10, 10:02
              Ale JAJA bez ściemy!!! anette_2 błędnie poucza wolawiśniowarules, podczas gdy z przyimkiem określającym "na" obligatoryjnie piszemy "NA PRZEDZIE". Kup sobie słownik anette_2 i zakuj na blachę, aby zostało w pałce - wtedy nie bedziesz się kompromitować publicznie na Forum. Ja bym tutaj wyśmiał zryty beret tej anette_2 jeśli chodzi o znajomość reguł języka polskiego, ale wobec Damy nie wypada. Tak więc przyprowadzam pieska i całujemy rączki, anette. Poza tym wyznaczam wolawiśniowarules na Twego nauczyciela języka polskiego, anette, bo kara za wprowadzenie w błąd Forumowiczów (z tym Twoim, o zgrozo!!! - "na przOdzie")musi być. Wiedza przez lejek i tubę będzie sączona przez ucho do mózgu z wielkiej aglomeracji.
              • anette_2 ! 04.02.10, 16:45
                No widać,że poruszyło nas!:)Czyżby syndrom
                małomiasteczkowości?:))))))))))))))))))
                Nożyce się odezwały hehe!Patrzcie,toż to same wykształciuchy w tej
                włoszczowce,a pisali jaka to wiocha ten Moskorzew!:)))))
                Jake pałki mają!:))))))))))))
                • viki.v Re: ! 04.02.10, 17:34
                  anette-2 Jak słyszę twoje słownictwo i wymowę to sądzę że ta dentystka z
                  Moskorzewa usunęła ci dwie górne jedynki.
                  • anette_2 Re: ! 04.02.10, 17:56
                    Ot,typowe zachowanie prostaczka!Chociaż trzeba w ten sposób błysnąć!
                    Zawsze się człek dowartościuje!:)))))))))))))))Żegnam włoszczowkę!A
                    asfalt wam pocerowali,tak a propos?:))))))))))Czytałam,że o
                    sygnalizacji świetlnej marzycie!No zawsze jakoś by się humor
                    poprawił.Żałuję,że do takich kmiotów zaściankowych człowiek
                    wystosował kilka rad,ale zawsze słyszało się,że bieda to i
                    chciałam,aby człek czyli wy zaoszczędził.
                    Ale najlepsze jest to::)))))))))

"sama miej do siebie pretensje, pewnie chciałaś zaoszczędzić i
                    trafiłaś
                    do tej znachorki gdzieś w zabitej dechami wiosce zamiast zapłacić
                    więcej i zaleczyć zęba we Włoszczowie. Następnym razem przemyśl to"
                    Nic dodać nic ująć!!!:))))))))))))
                    • anette_2 Re: ! 04.02.10, 18:19
                      I jeszcze do was jedno:umieściłam też moją sugestię na forum
                      Kielc,nie,nie mam nic wspólnego z tym miastem,ale pomyślałam,że
                      dobrze będzie,bo jeśli ktoś przypadkowo znajdzie się przejazdem np.
                      I co? I wyciągnijcie sobie wnioski,że kulturalny lud,nie będzie się
                      dowartościowywał tak jak wy,prowincjusze!:)I nie mam zamiaru
                      dyskutować z wami,bo i z kim.Szanowałam ludzi z wiosek i
                      szanuję,dlatego poszłam do stomatologa na wieś.Ale wy macie
                      kompleksy,więc musicie "błysnąć"Waszym zdaniem,należało udać się do
                      włoszczowki-tam byłoby ok:)))))))))))))))))))Kuriozum!
                      Oto ich wpisy:
                      Ale skoro podałaś nazwisko pani doktor to należało też podać swoje
                      dane! Tak to jest paskudny donos.
                      Re: Przestrzegam przed tą stomatolog!!!IP: *.xdsl.centertel.pl
                      Gość: abc 01.02.10, 18:11 Odpowiedz Paskudnie,to jest niszczyć
                      zęby ludziom i być pseudolekarzem!
                      Re: Przestrzegam przed tą stomatolog!!!
                      waszahanusia 01.02.10, 20:32 Odpowiedz jaki donos? Po to jest
                      forum, zeby unikac takich konowałów.
                      • tru-dru Re: ! 04.02.10, 21:07
                        Miła anette_2 - BACZNOŚĆ !!! Wielkie dzięki za ostrzeżenie przed straszliwą dentystką. SPOCZNIJ ! Teraz rada - nie rzucaj się, jakbyś stała NA PRZEDZIE (tak jest prawidłowo), bowiem to Ty masz kompleksy, co widać w nerwowości i miotance.Prowincji nie tworzą szerokości i długości geograficzne, tylko ludzie. Tu spotkałaś nawet takich, którzy Cię uczą jak pisać oraz jak się wysławiać. Usiłowałaś pouczać wolawiśniowarules ze swojej pozycji nieobeznanej z wiedzą, jakoby należało pisać "na przodzie" - cha-cha-cha!!! - podczas gdy on uczynił to prawidłowo albowiem z mlekiem matki wyssał tutaj literacka polszczyznę. Ty natomiast proponujesz lingwistykę polską prawdopodobnie natury lumpenroletariackiej z zabitego dechami przedmieścia gdzie nawet jeśli osiadają nowobogaccy, to dopiero ich wnuki będą wiedzieć gdzie, co i jak. Ale chwała Ci za tę dentystkę: nie rozumiem dlaczego wolawiśniowarules zaczął pierwszy dowcipkować z Ciebie, anette_2 ? Może ta dentystka to jego krewna ?
                          • anette_2 Re: ! 04.02.10, 21:28
                            Jedyny powiew wielkiego świata dla włoszczowki to forum Gazety.pl
                            Tu mogą się ludki uwywnętrznić,poklepać po plecach w ramach
                            prowincjonelnego poparcia!Żenuła!:)))))))))
                            Ja się denerwuję?Czym?Bo kim to chyba nie mam!:)Nie mam czasu
                            wlepiać oczu tak jak wy,no bo cóż gdzie wyjdziecie!Do Kielc nie jest
                            blisko,a macie chyba rycerską...:)jescze!Ta nazwa to na waszą cześć
                            ludki:)
                            • wolawisniowarules Re: ! 04.02.10, 23:22
                              Głos poparcia dla anett_2:

W pełni się z Tobą zgadzamy anett_2. Żyjemy w tej zapyziałej Włoszczowie i tylko to forum jest dla nas odskocznią od szarej rzeczywistości. Dzięki takim wynalazkom jak Ty możemy poklepać się po plecach w ramach prowincjonalnego poparcia. Serdecznie podziękowania dla Ciebie. To dobrze, że się nie denerwujesz mimo utraty dwóch przednich siekaczy na ziemi moskorzewskiej. Wszyscy chcielibyśmy żyć w wielkiej aglomeracji, ale niestety mieszkamy tutaj i nawet do Kielc mamy daleko. Jakbyś potrzebowała jakiegoś chirurga lub psychiatry to jest wiele wiosek dookoła Włoszczowy. Później napisz o tym na tym forum wszak jest to dla nas jedyny powiew wielkiego świata. Pozdro!
                      • zgredzio51 Re: ! 04.02.10, 21:30
                        anette 2, dziecko drogie,czegoś tu nie kumam. W donosku napisałaś że
                        będąc u rodziny miałaś malutki defekcik w uzębieniu i to zmusiło Cię
                        do wizyty u miejscowej pani stomatolog,a potem piszesz że szanujesz
                        ludzi z wiosek i dlatego poszłam do stomatologa na wieś,(pisownia
                        orginalna).Musisz się na coś zdecydować ,albo rybki ,albo akwarium.
                        Wracając do meritum sprawy,wydaje mi się że wolawiśniowa- coś tam
                        cośtam (nie pamiętam dobrze niku,sory )zasugerował Ci anette 2 że w
                        większej miejscowości są lepsze gabinety czy specialiści, ja tak to
                        odebrałem, może nie tak dobre jak w Twej metropoli ale jednak
                        niezłe,jest w czem wybierać.
                        I jeszcze na zakończenie ,droga anette 2 morał z tego taki że
                        powroty do korzeni są bolesne i przy okazji dwa ząbki się traci.
                        Duża buzka,dziewczynko z plombą.
                        • anette_2 Re: ! 05.02.10, 16:02
                          No to włoszczowka nie czyta ze zrozumieniem,szkoda mojej fatygi!:)
                          Faktycznie powrót do korzeni,czyli dziadków to dla mnie
                          przykre:))))))))))))))))))))))))))A to dwa ząbki traciłam?To nie
                          wiem dobrze,że mnie wyprowadzono z błędu!wloszczowka do
                          stomat.chadzać nie musi,nie dopatrzy się braków!ja gdzybym nie dbała
                          o zęby,to poczekałabym 3 dni,nim wrócę do domu.A tak to porwałam się
                          od razu.Nie czekając.A to chyba samo wynika,że przesadnie dbam!
                          Ciekawe jakie wloszczowka ząbki posiada:)))Toż to dobre powietrze
                          być musi,a jakie ekol.jedzonko!Zgredzio,marzę aby ujrzeć twoje
                          uzębienie!Zresztą komu tu co tłumaczyć.Aaa jakie to kieleckie
                          cudne...:)
                          • zgredzio51 Re: ! 05.02.10, 21:52
                            anette 2,jeśli Twoim jedynym marzeniem jest zobaczyć moje
                            uzębienie,to jestem w stanie je spełnić. Podaj adres ,a
                            siódemką,ekspresowo je do Ciebie wyślę, mam jeszcze inne schowane w
                            szklance,tak że zero problem.Zrobię wszystko ,by to marzenie spełnić.
                            A tak na marginesie,droga anett2,jedni marzą o pięknym domu,drudzy o
                            locie w kosmos,a Ty mieszkanko dużej metropoli o mych ząbkach,oj
                            niezbadane są ludzkie zachcianki.
                            A Kieleckie jest naprwadę cudne,z naszą Włoszczową na czele. Bużka
                            zboczuszku......

• mutsangpolny Re: ! 05.02.10, 23:56
                              anette miła, ceguj zymbów nimos ? Jo tys nimom, ino jedyn mi zostoł. To my na jednyj furmance jadymy. Jak jis ? Jo jim tak, ze se kroje i łykom. Jak jis ?
    • a_rutczynska Re: Przestrzegam przed tą stomatolog!!! 06.02.10, 16:13
      anette_2 napisała:

> Jak w temacie!Ta pani "leczy"czyt.psuje zęby w Moskorzewie.Jeśli
      > ktoś przypadkiem zauważy na drzwiach lek.stom.A.Rutczyńska,radzę się
      > zastanowić,zanim wyjdzie się wkurzonym do granic możliwości.Pani
      > leczy starymi metodami sprzed PRL-u dla niej lampa
      > światłoutwardzalna to nieziemski wynalazek!Potrafi zniszczyć
      > zęba,zedrzeć szkliwo!Nawet nie pozwoli spojrzeć po wstaniu z fotela
      > w lusterko!Bo i po co patrzeć!Mruk,nie skonsultuje niczego z
      > pacjentem!Że też w dzisiejszych czasach takich ludzi się zatrudnia!
      > Ale z braku laku...Przestrzegam!

Kojarzę to Panią, bardzo nieuprzejma i wywyższająca się mieszkanka aglomeracji. Spore ubytki w uzębieniu i bardzo zaniedbana sytuacja w higienie jamy ustnej. Po zakończonej wizycie targowała się i cena 50zł za plombę była dla niej zbyt wysoka. Cytowana wyżej wypowiedź to stek bzdur i nieprawdziwych oszczerstw, ponieważ mój gabinet posiada wszystkie potrzebne urządzenia i nie są na pewno z PRL-u. Niestety tak to bywa jak przyjmuje się po godzinach u z uprzejmości nadętych mieszkańców aglomeracji, którzy nie wiedzą jak należy się zachować.
      pozdrawiam i zapraszam do korzystania z mojego gabinetu.
      A.Rutczyńska.
      • zgredzio51 Re: Przestrzegam przed tą stomatolog!!! 06.02.10, 20:58
        No i sprawa się wyjaśniła,już znam powody dla których anette 2 tak
        bardzo marzyła o moich zębach. Wcześniej prosiłm ciebie anett o
        dokładny adres,to przy okazji jak już się zdecydujesz ,podaj ktore
        mam przysłać,(jak wcześniej pisałem mam dwa kpl.)by mogły Ci dobrze
        służyć ,bez zbędnej ingerencji stomatologa . A nie daj Panie znów
        trafisz na niedoinwestowany wiejskiu gabinet i kolejna trauma
        gotowa,której możesz nie przetrzymać.
        A o higienę jamy ustnej,bez względu na ilość ząbków, anette 2,winno
        się dbać codziennie,między innymi po to,by jadąc tramwajem nie
        utrudniać innym korzystającym z tego środka transportu.
    • grys123 Re: Przestrzegam przed tą stomatolog!!! 06.02.10, 16:45
      anette_2 moim zdaniem nie mieszkasz w żadnym dużym mieście lecz u jego
      bram.Piszesz że chodzisz do innego lepszego stomatologa podaj nazwisko tego
      bardzo drogiego stomatologa u którego wypadają plomby.Będę go omijał z
      daleka.Widać że twoje korzenie pochodzą z Moskorzewa a więc pozdrowienia ziomalu.
      • tru-dru Re: Przestrzegam przed tą stomatolog!!! 06.02.10, 22:13
        No i po poście stomatolog A. Rutczyńskiej sytuacja się rozjaśnia.Czy anette_2 to histeryczka z wygórowanymi pretensjami ? I jeszcze błędnie poucza wolawisniowarules jak pisać, a sama g... wie. Bardzo dobrze, że Dentystka napisała tu odpowiedź. Z postów można odczytać charakter oraz poziom kultury osobistej. Kto tutaj na odpowiednim poziomie ? - dentystka!
        • mutsangpolny Re: Przestrzegam przed tą stomatolog!!! 06.02.10, 23:03
          A ino! - dobze, ze Una stomatolog cóś tu napisała. Janaliza tekstów jizd łocywista. U dentystki kultura i spokój. anette_2 jako zem myśloł - osobowość neurasteniczna z pretensjami roszczeniowymi wobec świata. Jako niedoucuna, bo nie wi, ze trza pisać NA PRZEDZIE zamiast "na przodzie" pewno biła pałą w mur nieraz, ino ze sto albo tysiąc, nie rozumujonc, cemu nie moze łosiungnońć celu. Od tego uraz mózgu łacińsko określany przez medyków jako encefalopatia pugilistica. Trza lekarza, jako godoł tutej wolawiśniowarules.
          • trudrou Re: Przestrzegam przed tą stomatolog!!! 07.02.10, 18:01
            anette - rozpoczęłaś ciekawy watek, a teraz wymiękasz i jesteś tu nieobecna ?! No cóż, interesujące neurasteniczne osobowości, czy schizotymiczne, tak mają. Zbierz się i do klawiatury! Chyba że w wekend, po sobocie, boli Cię główka... Dalej do roboty na Forum.
              • alik.1 Re: Przestrzegam przed tą stomatolog!!! 09.02.10, 10:45
                Ja mysle ze pomyslodawczyni przestrogi miala dobre intencje,ale i z
                tego w polsce mozna zrobic sobie jaja.Widac nie interesuje tu ludzi
                ten temat.Co do pani stomatolog,to chyba nie nalezy ujawniac takich
                info o pacjentach,nie obowiazuje pania tajemnica zawodowa?Ja juz nie
                poszedlbym do takiego stomatologa.Rozwcieczony pacjent moze sie
                uzalac,ale to nie znaczy,ze trzeba to podawac na forum kto posaida
                jakie zeby!Moze jescze karte pacjenta winno sie wziasc i podac
                dokladniej?Jesli chodzi o ten region,to slyszalem,ze sa ludzie
                niezadowoleni z wymienionej tu stom.woleliby pania,ktora byla w jej
                zastepstwie.Wiec cos to o tym swiadczy.Pacjenci w dzisiejszych
                czasach maja prawo wyboru lekarza i nawet ci ze wsi.Ciekawe czy
                strzal pani stom.byl w 10?!hehe Spekulowac to sobie mozna.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka