Dodaj do ulubionych

włoszczowa - miasto policji

23.07.13, 11:44
"B U R K I" robią w naszym mieście co chcą. Terroryzują mieszkańców. Łapią i karzą rowerzystów za brak dzwonka czy tylnego światełka w ten sposób poprawiając sobie wykrywalność przestępstw :-) Sama byłam świadkiem jak( pożal się Boże) policjant "włoszczowski" (celowo w cudzysłowie) gnębił na przejściu dla pieszych starą babuleńkę wypytując o imię ojca, imię matki itp. zamiast bezpiecznie przeprowadzić ją na drugą stronę ulicy. To po prostu skandal żeby w naszym kilkunastotysięcznym miasteczku było tylu policjantów i po co przecież z prawdziwymi przestępcami i złodziejami sobie nie radzą a wręcz ich się boją. Trzeba coś z tym zrobić, bo nie długo zabronią nam oddychać powietrzem atmosferycznym :-) Trzeba by radykalnie ograniczyć ilość policjantów we Włoszczowie ale ... jak to zrobić? :-) Czy jest to możliwe. Jeśli tego nie zrobimy ich terror będzie jeszcze większy. Pozdrawiam Forumowiczów
Obserwuj wątek
  • hipohondryk1 Re: włoszczowa - miasto policji 23.07.13, 13:07
   A może wystarczy z grubsza chociaż przestrzegać przepisów i tak zwanego prawa i nie będzie problemu? Jakoś nie zauważyłem nadgorliwości ani w przypadku patroli prewencji, ani w przypadku drogówki.
   • zu-o Re: włoszczowa - miasto policji 29.08.13, 20:01
    hipohondryk1 napisał:

    > A może wystarczy z grubsza chociaż przestrzegać przepisów i tak zwanego prawa i
    > nie będzie problemu? Jakoś nie zauważyłem nadgorliwości ani w przypadku patrol
    > i prewencji, ani w przypadku drogówki.


    Nie siedź tyle w domu kolego zauważysz.
    • hipohondryk1 Re: włoszczowa - miasto policji 29.08.13, 20:17
     Nie siedzę, ale też nie włóczę się po nocach - z perspektywy statystycznego mieszkańca, nie czuję się uciśniony. Ostatnią kontrolę drogową miałem u nas ze dwa lata temu, rutynowa, a mandat półtora, ale nie u nas. Po prostu teoria o straszności naszej policji nie broni się sama i tyle.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka