Dodaj do ulubionych

Dyskoteka w Woli (oh my god!!!)

09.06.06, 23:36
Co sądzicie o dyskotece w słynnej woli wiśniowej. Ja byłem tam kilka razy i jest tam straszne chastwo i buractwo- bójki są na każdym kroku, ludzie są tam "nieprzyjemni", są tam stare "pryki" i podrywają małolaty po 13-15 lat >>>ODRAŻAJĄCE<<<. Nie polecam tego klubu!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • ukraina125 Re: Dyskoteka w Woli (oh my god!!!) 29.06.06, 12:20
      człowieku ty chyba w zyciu nie byles na woli !!!!!!!!!!! ku..wa ja tam chyba
      bylam wiecej razy od ciebie i wiem jak tam jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cos ci
      sie nie podoba????? to chyba w MANCHATANIE sa same stare pryki!!!!!!!!!!!!!!!!
      i gowno ci do tego!!!!!!!!!!!!!
    • leelee25 Re: Dyskoteka w Woli (oh my god!!!) 11.10.06, 19:49
      Witajcie
      Odwiedziłam tą dyskoteke kilka razy, nie jest źle:)
      Przystojni faceci, śliczne dziewczyny...
      Nie może być źle skoro zwykle jest tam sporo ludzisk.
      A gdzie dużo ludzi tam niezła zabawa.
      A że zdarzają się bójki to co w tym dziwnego???
      Przecież to normalne w miejscu gdzie jest tyle młodzieży, hormony buzują...
      A gdzie nasza młodzież ma wyładować nadmiar energii?
      A to że właściciel zapewnia profesjonalną ochrone to duży plus.
      Tak trzymać, pozdrawiam
      • home_end1 Re: Dyskoteka w Woli (oh my god!!!) 17.12.06, 16:52
        strasznie tam milo jak sie przychodzi popawic, jak siewidzi starych chlopow po
        50 lat ktorzy wala sobie winko w siroku i lapja za (( dziewczyna ktore maja 14
        15 lat a odmaluja sie na 17 i jeszcze prowokujaco ubrane. albo jak sie widzi
        pelno ludzi ok20 ktory gonia jakiegos chlopaka dookola dyskoteki a karzdy z
        nich ze sztacheta
        • fooof Re: Dyskoteka w Woli (oh my god!!!) 26.12.06, 17:20
          Mialem watpliwa przyjemnosc byc w "" klubie"" czy "" dyskotece"" w woli raz w
          zyciu.
          Byl to jeden raz, pierwszy i ostatni:)
          Po pierwsze same dzieci które siegaly mi do pepka.
          Po drugie mlodzi gniewni :)) wolscy chlopcy jeden mocniejszy od drugiego
          stojacy w grupce i szukajacy zaczepki( myslelem ze pekne ze smiechu slyszac jak
          zmawiaja sie zeby kogos tam bic )
          Po trzecie "" profesjonalna ochrona"" jezeli mozna to tak nazwac , chlopcy
          którym sie wydaje ze praca w Bosie (bo zdaje sie ze oni tam pilnuja jesli sie
          myle to przepraszam :) )jest jakims przywilejem i stawia ich wyzej niz wszyscy
          hehe Mialem ubaw po pachy gdy widzialem jak ktos tam dostal w pysk, {od jednego
          z moich znajomych którego zaczepil )pobiegl po ochroniarzy skarzac sie ze go
          pobili :):) cala masa ochroniarzy zbiegla sie w mgnieniu oka i nie zrobili
          nic:):)(rada dla chlopaków z ochrony " idzcie do wojska odechce wam sie
          wojowania na dyskotekach )
          Po czwarte " klub" ciasny az sie niedobrze robi

to tyle dopisujcie jesli cos pominalem :) pozdrawiam :)

• clubber_warga Re: Dyskoteka w Woli (oh my god!!!) 08.01.07, 18:49
              trzeba byc leszczem zeby sie tam bawic!!! ten lokal powinien nacywac sie
              cukrownia
              , bo tylu burakow i lasek w białych kozaczkach w jednym miejscu nie
              widzialem, no moze w galaktyce w kielcach, ale tam przynajmiej malolaty nie
              pija wisniowek,czy taniej wodki!!!
              a jezeli według ciebie to ze ktos daje komus na imprezie w pysk jest normalne,
              swiadczy tylko o twoim niskim poziomie, pajacow sie zlewa,a nie zniza do ich
              poziomu, ale nie kazdy snopek jest w stanie to pojac
            • kfiatusek16 Re: Dyskoteka w Woli (oh my god!!!) 11.01.07, 19:25
              ja nie wiem, co wy chcecie od tej dyskoteki?? przecież to chyba jedna z 2 w
              naszej gminie!!bywam tam, nawet czesto..fakt, że jest ciasno, no ale cóż, teraz
              ta sala dance, fajnie tam grają, ale jest zdecydowanie za mała!!! wszyscy teraz
              bawią sie na dance a na techno mało kto...wiec proponuje zamiane sal:)
              i zrobienie jakiegoś normalnego WC i sztani, bo płatna 1 zł a warunków nie ma:/
              pozdrawiam:*
      • clubber_warga Re: Dyskoteka w Woli (oh my god!!!) 08.01.07, 18:24
        czlowieku co ty nawijasz, buhehehe :A że zdarzają się bójki to co w tym
        dziwnego???
        > Przecież to normalne w miejscu gdzie jest tyle młodzieży, hormony buzują...
        widac ze nigdzie poza wiejskimi baletami nie bywales!!!! ludzie na poziomie,
        agresje zostawiaja,np. na boisku, wyszalec to sie mozna w tancu. a to ze tam
        zjezdzaja sie prostaki z calej okolicy to jest wlasnie przyczyna.
        A gdzie dużo ludzi tam niezła zabawa; przy jakich dzwiekach, doda mandaryna, i
        mance(polaka pseldo elektronika) sory to nie dla mnie
        z jednym sie zgadzam Tak trzymac, niech tacy ludzie tam sie bawia, zeby czasem
        nie wpadlo im do głowy odwiedzenie manhatanu!!!!!! pozdrawiam
        • mala_li Re: Dyskoteka w Woli (oh my god!!!) 11.01.07, 19:56
          Ty clubber_warga czy jak Ci tam.Bardzo swiatowy jestes widze...Smieszy mnie to
          Twoje filozofowanie na temat muzyki.Manhattan jest taki ambitny:>?? nie wydaje
          mi sie.To ze Ty bawisz sie przy innej muzyce to nie znaczy że inni tez maja to
          robic.Ty nie akceptujesz dody czy mandaryny a ktos moze nie akceptowac jak Ty
          to okreslasz "ambitnej muzy".Troche tolerancji!Czlowieku dyskoteka w Woli to
          nie jest jakis club w duzym miescie gdzie nastawia sie na konkretne
          rytmy.Dyskoteka jest po to zeby sie bawic i to nie przy jednym rodzaju muzyki
          bo ludzi na takich imprezach jest masa i kazdy moze lubic cos innego.Chcesz tej
          swojej "ambitnej muzy" to przeprowadz sie np do Krakowa i zacznij chodzic w
          miejsca gdzie graja Twoja muzyke to wtedy nie bedziesz narzekal.Bo z tego co
          czytalam w manhattanie tez Ci wiele rzeczy nei pasuje,wiec skoncz z tym
          narzekaniem!Jak sie nie podoba dto siedz w domu na d... I reszta marud tak
          samo.Nie pasuje to nie chodzcie tam i tyle a nei ciagle gadac bedziecie!!!
          • clubber_warga Re: Dyskoteka w Woli (oh my god!!!) 16.01.07, 18:11
            za swiatowca sie nie uwazam, jak kiedys odwiedze Amnesie i The Fabric to moze
            za takiego sie uznam:).pytanie brzmiało co sadzicie o woli wiec ja wyrazam
            tylko swoja opinie. mam nadzieje ze zauwazyłas z to co mnie najbardziej tam
            razi to akurat nie muzyka, tylko kultura. słyszałas kiedys takie
            powiedzenie, "pokaz mi jak sie bawisz, a ja powiem ci kum jestes!!!" manhattan
            tez jest dyskoteka, klubem tylko z nazwy, a nie da sie go z wola porownac. Czy
            jest ambitny, nie jest to Inq, Bledne Kolo, czy Paprotka, bo Włoszczowa to nie
            Katowice, Krakow, czy Wawa, i nigdy tego nie wymagalem!!! ale zawsze mogłem
            liczyc na kilka minut, czy godzinke ciekawsz walkow, to niestety sie ostatnio
            zmienia:/// Nie pisz mi ze marudze, bo klub to ludzie, ja w manhattanie prawie
            mieszkam, wiec ma chyba prawo pisac o tym co mi sie nie podoba, i wielu innym
            osoba Tylko ja ma chec mowic o tym glosno, i wbrew pozorom nie ukrywam sie pod
            nick'iem bo kazdy bez trudu sie domysli kim jestem.
            ps. nigdy nie przeszkadzało mi miejsce zamieszkania by moc pobawic sie w
            dobrych klubach, by sluchac na zywo setow gwiazd swiatowego formatu, wiec nie
            mam zamiaru sie przeprowadzac. pozdrawiam goraco
    • kotek1717 Re: Dyskoteka w Woli (oh my god!!!) 12.01.07, 19:19
      Dyskoteka w Woli??? Hmn... Bywam, teraz rzadziej... Ten pomysł z 2 salą był
      totalnie nie na miejscu!Ok, muza spoko, ale tam nie było miejsca wcześniej, a
      co dopiero jak są 2 sale!No i klub miał być od 16 lat a bawią sie tak pijane
      małolaty po 13-14-15 lat!!!Dno... Albo wejdzie taka babcia po 70 i nie wiadomo
      czego tam szuka...No ale gdzie ma się podziać okoliczna młodziez??? Wychodze z
      założenia, że jesli ktoś sie umie, i lubi bawić to i tam bedzie sie bawił
      super! Sama kilka razy wybawiłam się tam za wszystkie czasy:) pzdr:*
        • chuang.tse Re: Dyskoteka w Woli (oh my god!!!) 16.04.07, 21:39

Hehe, no fajnie, chodzisz bo musisz? To nie lepiej zrobić konkurencję i zaprosić znajomych na imprezkę pod gwiazdami? Mieszkasz w Woli, więc nawet muzyka dotrze z dyskoteki, a zabawa będzie tylko dla VIPów :))

A tak z innej beczki - jak to w końcu jest, wejście tam jest od 16 lat?? Przeciez podobno smarkateria łazi, kto wogóle pilnuje tam wstępu?
          • aliali1000 Re: Dyskoteka w Woli (oh my god!!!) 03.05.07, 20:02
            Niom i tu piszecie i prawdę i nie do końca... bo gdyby nie ta młodzież owa to
            tu nikt by nie przychodził... poza tymi wszystkimi wieśniakami z pobliskich
            wsi :/ lubię się tam bawić ale dlatego że jestem z przyjaciółmi reszta mi się
            nie podoba przyjadą jakieś stare pryki albo dziadek który goni krowy na
            pastwisko wejdzie i popatrzy ludzie to psuje tenomę jeśli można o niej w tym
            przypadku wogóle mówić :/ nom cóż... i złodzieje tam grasują do bicia duużo
            chętnych osób. Ale cóż wchodzi kto chce i robi co chce. Duży minus za
            likwidacje Samsonów ale cóż cięcie po kosztach... Dj sobie kolegów nasprowadza
            wogóle dojść nie można :/ :/ :/ gdyby nie to że mam swoje odrębne osoby bawiące
            się tam to dla mnie straszna lipa :/ podoba mi się pomusł w drugą salą chociaż
            ciasno z deka :/ a i ta klatka to raczej zbędna bo jak wejdzie jakiś
            przystarzałych kolesi i zdejmą koszulki to dosłownie cofa i chyba nie tylko
            mnie nie wspomne o przechodzeniu wtedy koło klatki bo pewnie nieźle dymi hehe
            xD
    • kasia.mn Re: Dyskoteka w Woli (oh my god!!!) 06.05.07, 12:43
      ehhh na Woli to same dzieci są.. jak starszy jakiś facet się znajdzie, to
      przychodzi po to by zaliczyć jakąś pannę w rowie... no taka prawda, szkoda
      mówić... w ogóle tu u nas to nie ma gdzie się pobawić... ale z dwojga złego wolę
      man. a jak ktoś woli naprawdę fajnie się pobawić to zapraszam do Portera w
      Częstochowie albo do Cienia w Krakowie...
      • aliali1000 Re: Dyskoteka w Woli (oh my god!!!) 09.05.07, 16:53
        dobra dobra połowa nawet nie wyjedzie bo po pierwsze komu się chce a kto
        zostanie to wbija m.in. na Woolę. Oki dyskoteka dla młodzieży ale bez przesady
        bo jak ktoś lata do pasa innym to nawet się bawić nie mozna bo później będzie
        że kogoś się podeptało xD
    • kowal-1987 Re: Dyskoteka w Woli (oh my god!!!) 07.05.07, 11:26
      To ze w woli jest lipa to wiadomo od poczatku:].Wy to narzekacie tylko a ruszyc
      dupsko np do Woli Krzysztoporskiej na disco to problem.Klubik miodzio wstep 10
      browar nie drogi tylko samochod skolowac i jechac:D.Pozdro dla ludzi bawiacych
      sie w Protectorze
      • fruzia_pauli Re: Dyskoteka w Woli (oh my god!!!) 10.05.07, 16:20
        Ja pie** nie wiem o co wam chodzi ... wcale nie ma tam zadnych "starszych
        panów" i nie wiadomo jakich dzieci ... owszem zdarza się ze zaplątają się tam
        jakieś gnojki ale to sporadycznie ... a co do dalszych clubów takich jak np
        protector czy jeszcze ionne to niestety nie kazdy moze sobie "załatwić samochód
        i jechać" a ze na Wole blisko muzyka fajna i wogóle klimat też fajny ....
        wezcie jak wam sie nie podoba to nie przychodzcie i nie komentujcie ... problem
        z głowy ... eh nara
      • hej234 Re: Dyskoteka w Woli (oh my god!!!) 10.05.07, 19:46
        Dyskoteka jest wporzadku.Wypisujecie takie głupoty że ho ho ho!Fajne dupy są,
        muzyka tez spoko.Przewaznie ta z disco-polo.Teraz jest na czasie przeciez.Nie
        wiem o co wam do jasnej anielki chodzi.Można się pobawić, a że bójki są to też
        potrzebne!Pozdrawiam wszyskich ziomków z zielonki!
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka