Dodaj do ulubionych

w tym miescie sa frajerzy!!!

03.02.07, 13:08
POLICJA NIE MA CO ROBIC TO GANIA małolatow a koledy sie sprzedaja
Obserwuj wątek
      • nadprogramowy Re: w tym miescie sa frajerzy!!! 08.02.07, 19:30
        ramzes_z_wroclawia napisał:

> Masz rację, w tym "mieście" są frajerzy, bo przecież Włoszczowa to "miasto"
        > frajerów.

nie każ nam sądzić drogi ramzesie,, ze Wrocław to miasto prostaków. Niestety
        takie jednostki ja ty ,trafiają się wszędzie. Nie wiem tak na prawdę, czy
        mieszkasz we Wrocławiu, czy tylko tamtędy jechałeś do wojska hehe. Ale nawet,
        gdybyś był mieszkańcem N.Y., twoja głupota i tak będzie większa od najwyższych
        drapaczy chmur.
        nie pozdrawiam
        • ramzes_z_wroclawia Re: w tym miescie sa frajerzy!!! 08.02.07, 21:56
          Momento2007, powiem ci tak. Nawet największy prostak z Wrocławia nie dorówna
          głpocie chłopkowi z włoszczowy, który myśli, że jak ma stację kolejową to
          wszystko mu wolno. ciekawe, kiedy otworzą połączenie do Wrocławia, to wtedy sie
          przekonasz, co to znaczy prawdziwe miasto, a nie kilka chałup przy drodze z
          Warszawy do Krakowa, jak włoszczowa.
                    • ramzes_z_wroclawia Re: w tym miescie sa frajerzy!!! 09.02.07, 00:56
                      Moja MIEŚCINA??? Tobie może się wydaje, że wam czegoś zazdroszczę??? Zajrzyj na
                      stronę Wrocławia, to się dowiesz, że jest w czołówce najlepiej rozwijających się
                      miast w Polsce, a w tym rankingu na pewno nie znajdziesz włoszczowych. Chociażby
                      Sky Tower, czyli najwyższy budynek w Polsce, budowany za 400 mln USD Arkady
                      Wrocławskie, z największym oceanarium w Europie Środkowej i masa innych
                      inwestycji. Wrocław sam przyciąga inwestycje, a nie idiotyczne fanaberia
                      jakiegoś ministra. I taki włoszczowianin twierdzi, że moja "mieścina" się cofa!
                      dobre sobie...
                      • nexus_of_a_crisis Re: w tym miescie sa frajerzy!!! 18.04.07, 15:01
                        ramzes_z_wroclawia napisał:

> Moja MIEŚCINA??? Tobie może się wydaje, że wam czegoś zazdroszczę??? Zajrzyj na
                        > stronę Wrocławia, to się dowiesz, że jest w czołówce najlepiej rozwijających si
                        > ę
                        > miast w Polsce, a w tym rankingu na pewno nie znajdziesz włoszczowych.

hehe. człowiek musi być żałosny, jeśli porównuje stolicę województwa z miastem
                        powiatowym :-)

nex
                      • momento2007 Re: w tym miescie sa frajerzy!!! 09.02.07, 14:14
                        rAMZES Ty obślizgły padalcu, zgodze się z tobą, że Wrocław jest ładniejszy. Od
                        kogoś z Włoszczowy chyba już dostałeś wpie...., żę się tak wypowiasz na temat
                        naszego miasta. Nam to wisi, gdy taki margines społeczny pisze w ten sposób. Bo
                        takimi słowami pokazujesz jaki z cIEBIE PROSTAK. Pozdrawiam Włoszczowian.
                        KONIEC TEMATU.
                    • ramzes_z_wroclawia Re: w tym miescie sa frajerzy!!! 09.02.07, 01:17
                      A tu masz kawałek artykułu:
                      Na prawie trzyhektarowej działce w centrum Wrocławia stanie najwyższy w Polsce
                      budynek mieszkalny. 50-piętrowy Sky Tower będzie miał ponad 200 metrów
                      wysokości. Na samej górze zostanie zamontowana charakterystyczna wieża, widoczna
                      z każdego punktu w mieście.

Poza samym Sky Tower na cały kompleks złoży się jeszcze pięć innych budynków. We
                      wszystkich znajdzie się miejsce na ponad 91 tys. mkw. najwyższej klasy,
                      ekskluzywnych apartamentów (ok. 700- 750 mieszkań - na razie nikt nie chce
                      komentować ile będzie kosztował mkw.), 36 tys. mkw powierzchni biurowych klasy
                      A+ i 51 tys. mkw powierzchni handlowo- usługowo- rekreacyjnej, która głównie
                      zostanie przeznaczona na butiki, kawiarnie, kilka restauracji, ogród zimowy, dwa
                      baseny oraz centrum SPA.

W łącznikach pomiędzy budynkami będą również restauracje, centrum SPA, oraz
                      kluby fitness. Pod ziemią na powierzchni niecałych 100 tys mkw. zostanie
                      wybudowany parking dla kilku tysięcy aut. Całkowita powierzchnia obiektu
                      wyniesie ok. 300 tys. mkw.

Całość została zaprojektowana przez warszawskie biuro projektowe B & G.
                      Inwestycja będzie kosztować ok. 400 mln dolarów. 100 mln zapłaci Czarnecki z
                      własnych pieniędzy, na resztę pozyska kredyt z konsorcjum bankowego. Wrocławski
                      biznesman pozwolenie na budowę powinien dostać w przyszłym roku. Sky Tower ma
                      zostać oddany do użytku już wiosną 2010 roku.

Artur Wiza: - Nowy symbol Wrocławia będzie doskonale wpisywał się w wizerunek
                      miasta, które konsekwentnie się rozwija i staje się centrum biznesowym Europy
                      Środkowej. Napływające do regionu inwestycje zagraniczne i powstające nowe
                      miejsca pracy zwiększają zapotrzebowanie wrocławskiego rynku nieruchomości na
                      apartamenty i powierzchnie biurowe o najwyższych standardach. A takie właśnie
                      będą w Sky Tower.

Dalej twierdzisz, że moja mieścina się cofa?
                      • hipohondryk1 Re: w tym miescie sa frajerzy!!! 09.02.07, 14:23
                        Rozumiem że stać Cię na apartament w tym budynku? Bo jeśli nie, to nie bardzo
                        rozumiem czym się chwalisz. Co z tego że się buduje? Znalazł się ktoś kto
                        wyłożył kasę żeby na tym zarobić, na pewno nie jest to inwestycja charytatywna
                        dla żuli z dworca PKP.
                        • immortal966 Re: w tym miescie sa frajerzy!!! 11.02.07, 10:17
                          powiem szczerze ze was nie rozumiem, po co wy sie wdajecie w jakies glupie gadki
                          z kolesiem, naogladal sie telewizji, mysli ze dworzec powstal "just like that" w
                          ciagu kilku miesiecy, a przeciez kazdy wie jak jest naprawde, ta stacja tu juz
                          jest od kilkudziesieciu lat i ludzie od dawna jezdza tymi pociagami, teraz stalo
                          sie to juz tylko faktem, dzieki temu mamy bardzo dogodne polaczenia, wiele osobo
                          jezdzi tymi liniami, koles sobie pogada, pozrzedzi, pomarudzi i sie w koncu
                          zamknie, nie ma co sobie nim dupy zawracac...
                      • wolfik25 Re: w tym miescie sa frajerzy!!! 11.02.07, 12:40
                        Do "ramzes_z_wroclawia" Niezła ksywa. Ciekaw jestem czy wiesz kim on był.
                        Tak czytam Twoje wypociny, i śmiem twierdzić, że masz ogromne kompleksy na punkcie swojego miasta. Nie wiem, co Cię tak boli w tej naszej Włoszczowie. Jedno jest dla mnie pewne, że Twoja (uważaj to moze być trudne i niespotykane słowo dla Ciebie) inteligencja, którą przedstawiasz na tym forum nie przewyższa inteligencji rozwielitki. Mam nadzieje, że wiesz o czym piszę.
                        My Włoszczowianie nie wchodzimy na forum Twojego miasta, i nie obrażamy Ciebie i innych forumowiczow. Poprostu jesteśmy lepiej wychowani od Ciebie. Twoje zachowanie świadczy o Tobie i o Twoich znajomych, z którymi przebywasz, w śród których mieszkasz. Jeżeli oni wszyscy są tak wychowani jak Ty, to tylko wam pozazdrościć tego Wrocławia. Nie ma co, wygląd miasta i inwestycje w nim realizowane nie przekładają się na mieszkańców, wielka szkoda. A to naprawde jest ładne miasto, lecz przykro mi bardzo, że zamieszkane przez ludzi pokroju "ramzes_z_wroclawia ".
                        Kolego "ramzes_z_wroclawia" panowanie Ramzesa I trwało tylko 16 miesięcy. Wiec Ty też uważaj, jak szybko tu zabłysnąleś na tym forum, tak szybko możesz stracić swój blask.
                        Może lepiej zrobisz jak pozostaniesz na stronach swojego miasteczka.
                        Pozdrawiam.
                      • loozik10 w tym miescie sa frajerzy!!! 11.02.07, 19:42
                        Szkoda mi Ciebie "Wrocławianinie"... Tak sobie myslę, czy aby na pewno Ty
                        Jesteś z Wrocłwia, bo często tam bywam i jeszcze nie było mi dane spotkać
                        takiego skrzywionego człowieka.Na ogól zyją tam całkiem przyjemni ludzie -
                        oczywiście oprócz Ciebie... Bardzo cieszymy się my - Włoszczowianie, że Wrocław
                        się rozwija, my o tym wiemy, nie musisz nam pisać, co tam powstaje... Wielu z
                        nas tam studiuje i pracuje...Tylko Ty może jestes troszeczke ograniczony - bo
                        nie wiem, czy TY Wiesz, że my tu mamy na tym "zadupiu" telewizory, radia, i jak
                        się zdążyłeś zorientować (a może nie- co jest bardziej prawdopodobne) INTERNET.
                        Także zapewniam Cię, że wiemy, co się dzieje we Wrocławiu i NIE TYLKO!!!No i
                        trochę kultury, bo przez swoje niefajne zachowanie zostawiasz po sobie
                        wizytówkę z WROCŁAWIA. Jakby nie patrzeć jesteś przedstawicielem tego miasta,
                        no i cóż my sobie możemy o Was teraz pomyśleć???
          • xxx_xxx87 Re: w tym miescie sa frajerzy!!! 17.02.07, 20:30
            Witam "pana" z kompleksami dużymi jak Sky Tower :P. Chyba masz jakiś kompleks
            dlatego,że o Włoszczowie z powodu budowy dworaca pkp(drugiego już:P) więcej się
            ostatnio mówiło niż o budowie 50-piętrowego Sky Tower-ja sama dopiero
            przeczytałam o niej tu. PS. skoro Wrocław jest taki doskonały to czemu budową
            zajmuje się firma z Warszawy:P a swoją drogą to musisz lubić Włoszczowę, bo
            sporo czasu poświęcasz na to forum:P:P a jeśli naprawdę pochodzisz z Wło-wy to
            mi Ciebie żal chłopcze.......
          • maxior23 Re: w tym miescie sa frajerzy!!! 02.04.07, 19:56
            ramzes_z wrocławia jesteś chyba głupszy niż się to może wydawać, bo fakt że
            przez Włoszczowe przechodzi CMK to nie znaczy ze "przez te kilka chałup"
            przechodzi droga z Krakowa do Warszawy...zapoznaj sie z mapą!!
    • olllcia89 Re: w tym miescie sa frajerzy!!! 11.02.07, 14:35
      Coś mi zaleciało ostrym kompleksem po przeczytaniu postów tego "faraona" :P
      pewnie chłopiec nie radzi sobie ze sobą i chciałby troszkę podokuczać innym.
      Niestety trafiło na nas - Włoszczowiaków :P ale my się nie boimy
      takich "typków". Żeby to on jeszcze w jakiś sposób przyczynił się do rozwoju
      tego Wrocławia to ok, ale przez takich jak on to miasto się raczej cofa. No to
      takie moje zdanie :) Pozdrawiam wszystkich ziomków z Włoszczowy :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka