Dodaj do ulubionych

4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Halowej

08.01.08, 21:26
Witam,
Nowy wątek poświęcony kolejnej już edycji Ligi Halowej, w tym roku zacznie sie ona 12 stycznia, jakieś komentarze, faworyci, przewidywania, zapraszam do komentowania, pozdrawiam Prezes Galactikos <lol2>
Obserwuj wątek
    • zloto11 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 08.01.08, 21:34
      Turek brawo za team. Widze faworyta w tej druzynie jak chyba kazdy.. Powodzenia.
      • armanitm Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 08.01.08, 22:21
        a no :)
    • turekp1 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 09.01.08, 18:06
      dziś po zebraniu już wiadomo: 2 grupy po 11 zespołów i 4 drużyny z każdej grupy
      wychodzą, grupy są następujące:
      grupa A: Nauczyciele, Migacz, Brow Team, Eleks, Stolbud, Hetman junior, LO ,
      Arancio, Krasocin, Dynamit, Oleszno,
      grupa B: Galactikos :D, Sokol, Zielonka, Rogienice, Wojownicy, Parodia, Beka
      Team, Łachow, Krasocin, Kluczewsko.
    • mariuszek199222 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 09.01.08, 18:24
      MYŚLĘ ŻE GALACTICOS NIEWĄTPLIWIE JET FAWORYTEM LIGI MAJĄ NAJLEPRZY
      SKŁAD I ŻE PREZES TURCZYŃSKI SIĘ W TYM ROKU POSTARAŁ:):):)
      • tosia186 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 10.01.08, 13:01
        Przegraja z BEKA TEAM :) hehehe
    • zloto11 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 16.01.08, 20:40
      Jak tam op I kolejce??
    • nietoperek171 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 19.01.08, 21:53
      Ha więc...trzeba coś napisać :PP...zdecydowani faworyci GALACTIKOS
      ^^...3 mam kciuki chłopcy...2 wygrane mecze oby tak dalej <brawo> ;).
    • heniekzpoczty Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 03.02.08, 22:43
      brawo za wystep dla Piotra Turczynskiego ! !
      • zloto11 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 04.02.08, 23:40
        Brawo Turek!!! 2 gole!!
      • turekp1 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 05.02.08, 22:54
        Dziękuje, marzenia sie spełniają, mam nadzieje ze jeszcze coś ukuje, ładne asysty koledzy dali Hasik i Cinek pozdrawiam ;p
        • nietoperek171 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 08.02.08, 21:49
          Pięknie było ;)...
    • turekp1 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 17.02.08, 20:25
      Witam, Dzisiejszy mój wpis jest spowodowany oburzeniem jakie wywołało na mnie i na wielu innych osobach zachowanie p. Luzara podczas meczu Sokół - Beka Team. Po faulu na zawodniku Beka Team był rzut sędziowski profesor podszedł i rzuconą piłkę posłał do bramki rywala, nauczyciel który daje taki przykład podopiecznym ... Nie zachował sie honorowo, postąpił nie fair ,oczywiście nie musiał oddawać piłki ale powinien tak postąpić, a on strzelił ja do pustej bramki drużyny Beka Team, bramkarz stał dalej nie spodziewał sie takiego zachowania!!! Wstyd!!!
      • tosia186 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 17.02.08, 20:30
        Brawo turek :D dobrze powiedziane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • darko3_1 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 18.02.08, 16:32
        Nie chce bronić Jasia za to jak sie zachował, ale zwróć uwage na to, że gre przerwał sędzia, a później zawodnik Beka Team wibił piłkę. To zawodnicy Beka Team byli w posiadaniu piłki i to oni decydowali o tym czy kontynuować grę po faulu czy nie, Dla mnie jest usprawiedliwiony, mógł tak zagrać ale nie musiał.
    • cristiano_7 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 17.02.08, 21:34
      Trudno grają tak jak umieją :/ pokazali ze inaczej nie umieją wygrac ! tak samo
      mogli uznać moją bramke , a nie uznali bo wtedy robili kare dla naszego
      zawodnika! i musielismy wznowic rożny :/ i to tyle . Walczyliśmy ile sie dało :)
    • cristiano_7 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 17.02.08, 22:07
      Ale wiesz Turek ;) wygrali i to sie liczy . Taka jest piłka ktoś musi przegrac ;)
      • misiek16maa Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 18.02.08, 15:53
        No tak ale czemu jakas druzyna ma przegrywac w ten sposob ? ;/
        Piłka ewidentnie nalezala sie druzynie Beki... ale trudno jak nie umie sie wygrywac w uczciwy sposob... to co zrobil p.Luzar bylo po prostu nie uczciwe i nie fair- uwazam ze takie zachowania trzeba zdecydowanie potepiac- wszyscy gramy o zwyciestwo, czesto nikt nie przebiera w srodkach, ale to jest normalna walka, natomiast podstawowe fair play zasady wszyscy znaja i powinni przestrzegac.
        Przed tym ''strzalem'' wynik byl remisowy- p. Luzar ''zdobyl'' bramke
        i takim wynikiem skonczylo sie spotkanie.
        Raczej zadna z tych druzyn nie awansuje z grupy wiec to spotkanie nie bylo zbyt znaczace- ale co by bylo gdyby takie zachowanie powtorzylo sie w polfinale lub finale ligi- caly wysilek wielu ludzi poszedl by na marne... A tego napewno zaden zawodnik czy kibic nie chce- dlatego nalezy sie postarac aby nic takiego sie nigdy nie powtorzylo.
        To tyle odemnie- pozdrowienia :)
        • turekp1 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 18.02.08, 19:04
          Witam
          Chciałem przeprosić za użycie w mojej wypowiedzi nazwiska zawodnika zespołu
          Sokół, nie jest to nic złego, ale niektóre osoby mogły poczuć sie urażone, co
          nie zmienia faktu że całe zachowanie tego zawodnika nie jest aprobowane przeze
          mnie, Pozdrawiam i proszę o nie używanie więcej nazwisk w takich sytuacjach,
          • armanitm Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 18.02.08, 21:34
            Jasiu mógł oddać piłkę ,ale nie musiał. Miał prawo postąpić tak jak to uczynił.
            Nie widze w tym nic nadzwyczajnego, poza przepisami. Zagrał nie fair, ale
            przepisowo, więc nie widze problemu... A jeśli chodzi o bramkarza to powinien
            mieć oczy otwarte i orietować się w sytuacjach na boisku.Taki jest sport , kto
            nie jest skoncentrowany na maxa nie wygrywa. A jasiu jest dośwaidczonym
            zawodnikiem, wiedział jak postąpić.Widział co dzieje sie na boisku, Beka coraz
            grozniej atakowała, Sokół opadł z sił więc wykorzystał chwile nie uwagi
            przeciwnika.No cóż - " jedni biegaja, a drudzy grają . . . " :)
            • zloto11 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 18.02.08, 21:42
              Zawodnik Sokola jak slusznie zauwazylismy do doswiadczony ligowiec. Faktycznie kopnal pilke w kierunku bramki rywala chyba nawet nie myslac przez chwile ze padnie z tego bramka. Inna sprawa co robil bramkarz w tym momencie?? Jednak z drugiej strony patrzac jezeli chcial naprawde oddac pilke i kopnal ja a ta wpadla juz do bramki to jak to slusznie ktos zauwazyl mogl strzelic np samoboja i wtedy okazal by sie naprawde graczem fair. Oczywiscie zadnych przepisow tu nie naruszyl jednak cala ta sprawa moze byc przez ludzi różnie odbierana i przynajmniej moim zdaniem trudno ocenic ta sytuacje.
              • pawel-1129 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 18.02.08, 22:12
                Tak czy inaczej jeden z najciekawszych meczy na tegorocznej lidze, moim zdaniem przynajmniej
                • turekp1 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 19.02.08, 16:55
                  Przepisów nie złamał ok ;p dajmy spokój sprawie :D może typy na najlepszego
                  zawodnika ligi, bramkarza??
                  • tosia186 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 19.02.08, 17:38
                    Mag Bruk - Kowal
              • wloszczowianin1 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 04.03.08, 08:28
                Obserwuje od dawna poczynania w tej Lidze i z roku na rok coraz bardziej staje
                sie to interesujące. Ćwierćfinały pokazały że jednak grupa A okazała się
                silniejsza i 3 drużyny mamy z tej grupy właśnie. O ile półfinał Galaktikos-ZPUE
                to tylko wg mnie formalność to drugi półfinał już taki prosty do oceny nie jest.
                Z tego co widziałem do tej pory i biorąc pod uwagę wcześniejszy mecz w grupie
                tych drużyn to wskazuje wszystko na zwycięstwo LO. Jednak przy pełnych trybunach
                młodzi Hetmanowcy będą na pewno walczyć i łatwo nie będzie mieć LO. Mimo
                wszystko uważam że jeżeli w LO będzie pełny skład to powinni ten mecz wygrać.
                Jednak Łatwo nie będzie. Może nawet skończyć sie to w karnych. Poczekajmy jednak
                do niedzieli i wtedy zobaczymy wszystko na żywo. Całą lige wygra jednak
                Galaktikos bez względu na to z kim zagra w finale p. Turczyńskiemu juz można
                zaczynać gratulować wygranej. Co do zawodników. Jest kilku kandydatów. Co do
                bramkarzy to oprócz tego że najmniej bramek ktos puścił trzeba wziąć pod uwage
                to ile grał, i jak przede wszystkim. Kandydatów bym miał kilku. Jurek (nie znam
                nazwiska) -ZPUE, Góral -LO, Kowalski?? -Mak bruk ale nie do końca. Jeszcze
                trudniej o najlepszego zawodnika....
    • zawodnik0 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 25.02.08, 22:14
      Chcialem bardzo pogratulowac sedziom na tej lidze. Panowie chyba
      zapomnieli co to sa przepisy. Na jednym meczu wpadl gol bezposrednio
      z autu. Sedziowie gdy to zobaczyli nie wiedzieli co zrobic czy gol
      powinien byc zaliczony czy nie. Po spotkaniu sie sedziow na srodku
      boiska doszli do wniosku ze gol chyba trzeba zaliczyc i zaliczyli.
      panowie sedziowie chyba zapomnieli przeczytac przepisow. Jak kazdy
      wie nie da sie strzlic gola bezposrednio z autu !!! Lecz nasi
      wloszczowscy sedziowie popisali sie ladna nieznajomoscia przepisow.
      Smiechu warte. hehe Tylko pogratulowac. Co powiesz na to Panie
      Turek ?
      • zloto11 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 28.02.08, 19:21
        Niestety zawodnik0 ma racje. Sedziowie popelnli bład ale kazdemu błąd moze sie zdarzyc. Przepis mowi: Art. XI - Rzut z autu
        Jeżeli piłka całym swoim obwodem na ziemi lub w powietrzu przekroczy linię boczną boiska, to sędzia nakazuje wznowienie gry rzutem z autu. Rzut z autu wykonuje się nogą ,w momencie wprowadzania piłki do gry wykonawca rzutu musi mieć umieszczone stopy przy linii bocznej boiska a piłka musi leżeć nieruchomo na linii. Piłka jest w grze po przebyciu drogi równej jej obwodowi i znajduje się w obrębie boiska. Zawodnicy drużyny przeciwnej muszą się znajdować w odległości 5 metrów od miejsca, z którego wykonywany jest rzut z autu. Z rzutu z autu nie można zdobyć bramki bezpośrednio.
      • turekp1 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 28.02.08, 21:25
        Witam
        Jak to złoto napisał każdemu błąd może sie zdarzyć, nie widziałem meczu, ale
        sytuacja jest jasna, bramki być nie powinno. Moim zdaniem poziom sędziowania i
        tak sie poprawia, największym problemem są wślizgi różnie gwizdane zależności od
        sędziego.
    • czeski12 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 29.02.08, 11:21
      mam pytanie po co zakładać ligę jeśli jest sędziowanie jak się komu podoba co
      poziom sędziowski jest na tak niskim poziomie że nie warto o tym w ogóle mówić i
      może zmieniono by wf na sędziów z prawdziwego zdarzenia bo na razie to jest
      wielkie oszukiwanie a nie gra
      • turekp1 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 02.03.08, 20:39
        Witam
        Czeski12 trochę przesadza ;p a może ufundować nagrodę "drewnianego gwizdka" dla
        "najlepszego" sędziego. Bardzo ciekawe niedzielne mecze a za tydzień LO-Hetman
        mag-bruk i Galactikos-ZPUE no i pozostałem mecze o niższe miejsca. Pozdrawiam
        Piotrek
    • barcafans Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 02.03.08, 20:55
      jak wrazenia po spotkaniach cwierc-finalowych? jak typujecie spotkania LO-Hetman
      Mag-bruk i Galacticos- ZPUE??jakis faworyt do wygrania calosci?? tegoroczna
      edycja ligi dobiega konca wiec moze jakies typy na najlepszego zawodnika i
      bramkarza.pzdr
      • turekp1 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 02.03.08, 22:48
        Najlepszy bramkarz ten młody z Hetmana Mag-bruk zdecydowanie, najlepszy zawodnik
        no to ja ;p hehe na poważnie to Małek z mag-bruku ale 2 nagród nie zbiorą, może
        Marek Bugaj ?? nigdy nie dostał b dobry defensywny zawodnik a i bramek ma 16
        strzelonych, pewny gość do gry, luz w nodze ma, Mary nie typuje bo i tak
        NIESTETY mu nie dacie nigdy, bo niby krzyczy ,ale usłyszcie co krzyczy.
        Pozdrawiam i zachęcam do typowania, barcafans ty też :D
        • pzgk Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 03.03.08, 21:40
          'bo nigdy nie dostał'-to ma być uzasadnienie? poracha normalnie jak dla mnie
          z całym szacunkiem dla Marka i jego luzu w lewej nodze ,ale
          nagroda należy się Młodemu Krzyśkowi z wojowników -zdecydowanie najlepszy
          do tego dodam ,że wszystko przed nim,więc niech ta nagroda będzie mobilizacją do
          pracy
          jeśli chodzi o bramkarza - wybór trafny 21 straconych bramek w 11 meczach
          • turekp1 Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 05.03.08, 16:28
            Witam
            To rzeczywiście nie jest argument, ale rok w rok Marek gra bardzo dobrze i
            dlatego ująłem to ze nigdy nie dostał, a niestety realia są takie że wojownicy
            raczej 2 nagród indywidualnych nie zbiorą tj najlepszy strzelec i zawodnik, choć
            zawsze może być inaczej. Krzysiu gra bardzo dobrze to prawda, nie mam nic
            przeciwko żeby nagrodę dostał.
    • barcafans Re: 4 edycja Włoszczowskiej Ligi Piłki Nożnej Hal 09.03.08, 18:38
      mecze polfinalowe:

LO - Hetman "Mag-bruk" 1:2
      ZPUE Brow-Team - Galacticos 0:5

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka