Dodaj do ulubionych

Beagle - interesują mnie opinie właścicieli!!!!!!

IP: 217.67.196.* 12.02.02, 09:11
Obserwuj wątek
      • gucio380 Re: Beagle - interesują mnie opinie właścicieli!! 18.11.21, 07:50
        Beagle to psy piekne i łagodne ale to glupie psy niestety trzeba to powiedzieć glosno ze ta rasa jest najglupsza jaką sobie mozna wyobrazić...do sedna....jestem wlascicielem beagla od 8 miesiecy....padl taki wybor ponieważ mi i zonie od zawsze sie one podobaly wizualnie niestety nie znalismy tej prawdy o jakiej ja wam teraz pisze...a orawda jest taka ze te psy są bardzo nie rozumne. Nie posluchane i robią potworne szkody tak i w domu jak i w ogrodzie.ten pies jesli ucieknie za furtke to mozesz za nim biegac do wieczora bo sam napewno nie wroci do domu więc mozna zapomniec spacerach i puszczeniu go ze smyczy. Ale to jeszcze nic.bo szkody jakie generuje to tragedia.pogryzione buty dywaniki wycieraczki nogi od lawy czy stolu dywany.,sciaga pranie z szuszarki i rozrywa zwala doniczki z parapetów. Rozkopuje dziury w ogrodzie obgryza krzewy i wyrywa. Przewraca stojace donice,niszczy wystajace przewody elektryczne.mi nawet obskoczyl porysowal calutkie auto dookola.potrzebne jest polerowanie a i to juz pewnie nie pomoze bo rysy glebokie.wyciaga worki ze smieciami rozwala. Ciezko mi to opisac ale szkody moga isc nawet w tysuace zlotych.jest to rasa calkowicie nie do ulozenia.skacze brudzi kazdego kto przyjdzie.doszlo do tego ze wylądował na lancuchu.gdyby nie male dziecko ktore jest do niego przywiazane to oddal bym go za darmo i nie chcial wiecej widziec...kiedy powiedzialem znajomemu ze kupilem beagla to mi powoedzialze jego siostra miala i oddala psa po roku w dobre rece,wtedy nie wierzylem ale dzis sam bym sie go pozbył chetnie...nie wierzcie ludzią co pisza ze one tylko wymagają wiecej czasu bo to nie prawda na te psy nie pomagaja nauki ani bicie ani krzyki ani kary bo sa glupie i taka jest prawda...to jak by ci ktos wmawial ze jak bedziesz dbal o poloneza to bedziesz jezdzil jak mercedesem.
        .
    • Gość: Maciek Re: Beagle - interesują mnie opinie właścicieli!!!!!! IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 16.04.02, 13:27
      Mam Beagle`a od 2 lat - i nigdy nie kupiłbym psa innej rasy. Nie potwierdzam
      ogólnych opinii, że jest to pies którego nie da się wychować, destruktor
      mieszkań itp. Mój jest bardzo spokojny, ułożony, mądry etc. Jasne w domu należy
      zachować pewną dyscyplinę tzn. cenne rzeczy trzymać poza zasięgiem psa bo w
      ramach zabawy może coś zniszczyć.
      Ogólnie pies ten potrzebuje dużo ruchu ok. 2 godzin dziennie, dobrze jest aby
      polatał bez smyczy i dobrze się wybiegał, jest bardzo silny jak na swoją
      wielkość. Uwielbia kontakt z innymi psami - nie wykazuje żadnej agresji, lubi
      także zabawy z dziećmi.
      • Gość: karen Re: Beagle - interesują mnie opinie właścicieli!!!!!! IP: *.sympatico.ca 22.04.02, 02:47
        ja mieszkam z 7-letnim beagle'm:) pies tesciow, rozpieszczony cholernie i
        nieposluszny:))) ale uroczy skurczybyk!!
        jesli masz male mieszkanie, to naprawde szkoda psa. On musi miec naprawde duzo
        ruchu, uwielbia wszelkie spacery, ale uwaga! jak juz wyjdzie na dwor, to
        zmienia sie w jednen wielki nos :)) ( w koncu pies uzywany na
        polowania)....podobno pies jest bardzo przyjazny dzieciom- ja tego nie
        stwerdzilam, moze dlatego, ze nasz nie mial kontaktu z dziecmi. Z innymi psami
        tez juz nie chce sie bawic, moze jest juz za stary??
        tez bym nie chciala innego psa,niz beagle:)) ale na pewno bym go najpierw
        dobrze ulozyla...
        pozdrawiam
    • Gość: Lady Re: Beagle - interesują mnie opinie właścicieli!!!!!! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 11.05.02, 01:35
      Witam

Mam suczkę tej rasy 30 kwietnia skończyła rok,jest przeuroczym psem tylko
      trochę krąbrnym i samowolnym.Zaczęłam ją uczyć komend już od 8 tyg życia,szybko
      zrozumiała "coś za coś" najpierw sprawdza co mam dla niej a później wykonuje
      komendę.Ale najważniejszy jest dla niej ruch a szczególnie bieganie i to
      najlepiej z innymi psami.Same marsze to za mało.Robi się nieznośna jak nie jest
      wybiegana ,aha i jest wiecznie głodna ,jedzenia szuka wszędzie na stole ,na
      kuchence a najgorzej jest na dworze.Wszystko co jest jedzeniem albo kiedyś było
      dla niej jest do zjedzenia.Jak tylko lubisz ruch pod każdą postacią to polecam
      Ci tego psa,ale jak masz mało czasu to odradzam.Chociaż z psami to jak z
      ludźmi ,można trafić na zrównoważonego lub oszołoma.Jest już dużo stron w sieci
      o beaglach,wystarczy poszukać pozdrawiam Lady
    • soma1 Re: Beagle - interesują mnie opinie właścicieli!!!!!! 20.05.02, 08:28
      Wspominałam kiedyś o mojej młodej suczce, teraz skończyła 9 miesięcy jest
      bardzo fajna i mądra, ciekawa wszyskiego dokładnie tak jak opisano tę rasę.
      Interesuje ją dokładnie wszystko aparat fotograficzny, torebka foliowa,
      papierek i wszystko co się rusza. Cały czas staram się ją wychowywać i wiem, że
      trzeba dużo czasu poświęcić ale widzę, że nauka nie idzie w las. Najważniejsze,
      że wraca na każdy gwizdek (oczywiście nagroda musi być), choć niekiedy
      wystarczy tylko poklepać. Spacery uwielbia, więc kidy biorę smycz jest
      najszczęśliwszym psem. Wspaniała rasa dla tych którzy lubią spacery, ruch i
      zabawę na świeżym powietrzu. Jeszcze dodam - z dziecialami zabawa wielce
      widowiskowa - pies jest nie do zdarcia. A domowników traktuje jednakowo. Jest z
      każdym dniem mądrzejsza i odwarzniejsz. Na pewno WSPANIAŁY PRZYJACIEL.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka