Dodaj do ulubionych

watek organizacyjny zakladam

23.06.04, 15:19
tu mozna wpisywac wszystkie skargi na temat nieslusznosci badz slusznosci
usuniecia postow lamiacych wedle was netykiete i regulamin i zaslugujacych na
usuniecie oraz ogolnie pozalic sie na moderowanie. :)
bede tu zagladal i wyjasnial takie czy inne decyzje.

teraz wyjasnie co kasowalem (i bede kasowac ;):
- watki o charakterze komercyjnym czyli KUPIE/SPRZEDAM,
- posty z bluzgami (na szczescie na tym forum to rzadkosc),
- posty niezwiazane z tematem forum (takie watki wlasciwie tu nie wystepuja,
pisze o tym raczej na wszelki wypadek),
- nowe watki, do ktorych nikt sie nie dopisal, o temacie poruszonym w watku
ktory sie znajduje na 1 lub 2 stronie forum (no coz troche porzadku nie
zaszkodzi).

nie kasowalem natomiast postow:
- majacych charakter prowokacyjny (chyba, ze ktos spamuje zakladajac wiele
takich watkow po to zeby zasmiecac celowo forum),
- postow zarzucajacych osobom publicznym to czy tamto (jak osoby te uczuja
sie urazone niech podaja autora do sadu),
- postow, ktore sa sprzeczne z przekonaniami wiekszosci osob (jesli uznajemy
jakis watek czy post za "durny" nie musimy na niego opowiadac),
- postow, w ktorych ktos chce oddac jakies zwierze (choc niektore osoby np.
gonia722 zamiast trzymac sie jednego watku ciagle zakladaja nowe na temat
tych samych zwierzat, co raczej forum nie sprzyja).

Obserwuj wątek
      • pejsaty Re: no wiec ja chcialem sie poskarzyc 23.06.04, 15:28
        nie wiem o ktorym poscie mowisz. poza mna na to forum zagladaja tez admini
        zawodowi, ktorzy tez usuwaja posty. osobom ktore wyjatkowo czesto lamaly
        regulamin, kasuje sie posty masowo czyli wtedy znika wszystko co napisaly w
        ciagu np. jednego dnia, w tym takze to co nie lamalo regulaminu.
              • fritzek Re: do sz.p. pejsatego 23.06.04, 17:03
                hmmm,to co napisałeś w topiku nijak ma się do znikania całych wątków i
                poszczególnych postów.jest to forum publiczne i cenzura posunięta do takich
                granic napewno mu nie służy.
                poza tym usuwanie wypowiedzi różnej maści troli tak naprawdę służy właśnie
                im.uczestnicy forum nie mają możliwości przeczytania ich wynurzeń i
                autonomicznej oceny.
                oczywiście inną sprawą są sytuacje ewidentne-dezorganizacja forum,bezsensowne
                bluzgi.

• fritzek Re: do sz.p. pejsatego 23.06.04, 17:10
                  i proszę.długo nie trzeba było czekać.chamek vip już się cieszy.wyciąłeś jego
                  bluzgi i pewnie po raz kolejny 'założy se'(jak to określił) nowiutki wątek albo
                  podepnie się pod inną dyskusję.
                  skoro nie można go zablokować to uważam,że lepiej zostawić jego wypociny.no
                  chyba,że ktoś kogo znieważy osobiście wniesie o wywalenie konkretnej
                  wypowiedzi.niech ludzie mają możliwość dowiedzenia się co to za okaz.
                  • mysiam1 Pejsaty... 23.06.04, 19:12
                    ...a czy nie ma możliwości wprowadzenia obowiązkowego logowania? Na pewno
                    odstraszyłoby wiele osób, które wchodzą tu tylko po to, żeby prowokować. Mam
                    dziwne wrażenie, że VIPa już gdzieś spotkałam i że zaliczył już bana na jednym
                    forum, ale może się mylę, może to po prostu podobny mutant ;-)
    • edzioszka hehe 24.06.04, 22:46
      właściwie powyższą dysputę uważam za zbędną - racja i tak po stronie
      autorytetu, w tym przypadku szefuńcia Pejsatego ;)
    • pejsaty propozycja 19.08.04, 14:52
      proponuje by kazdy uczestnik forum zachowal umiar w odpowiedziach i
      powstrzymywal sie od atakow personalnych wzgledem osob majacych inne zdanie.
      uwazam, ze da sie pisac posty bez uzywania epitetow w rodzaju: "chamie ze
      wsi", "kundlu", "nieuku", "debilu" itd. itp. posty niewnoszace nic do dyskusji
      poza obrazaniem innych osob bede kasowal, bo zauwazylem juz, ze gdy je
      zostawiam, to druga strona dyskusji rewanzuje sie tym samym, co ostatecznie
      prowadzi do przerzucania sie bluzgami zamiast dyskusji na dany temat.
      jesli juz koniecznie chcecie sobie pobluzgac, bo ktos was zdenerwowal, to w tym
      celu sluzy ten watek (tam nic nie wycinam):
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=128&w=13698510&a=13698510
      ps jesli ktos chce ignorowac innych uzytkownikow, to polecam opcje "Nie pokazuj
      wątków i postów nieprzyjaciół", sluzaca do wygaszania niechcianych postow
      (dotyczy to tylko postow osob zalogowanych).
      • gapka Re: propozycja 19.08.04, 14:56
        O Pejsaty zszedl do nas z nieba.

A co z tymi co nie lubia zwierzat i ciagle na nie napadaja tutaj?
        Przeciez Tytul Forum jest o milosnikach.
      • weekenda Re: propozycja 21.10.04, 14:49
        Ot ! i mądrze prawisz !

A w sumie szkoda, że dzisiaj usunąłeś wątek, który miał w tytule
        słowo "samica" - byłam w trakcie PIĘKNEJ odpowiedzi temu komuś kto ten wątek
        założył no i mnie wywaliło.

Pozdrawiam i cieszę się, że trzymasz rękę na pulsie ! a w zasadzie na
        klawiaturze !

pzdr!
        • pejsaty Re: propozycja 21.10.04, 14:53
          mozesz udzielic pieknej wypowiedzi na forum o pejsatej, tfu o pejsatym, noo o
          moderacji:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=654&w=16909155
          ;)
          • weekenda Re: propozycja 21.10.04, 15:01
            :-)))

Nie ma we mnie ani żółci ani zjaliwości ani złości ani jakby to diabelstwo się
            nie nazywało... Ja po prostu nie lubię jak ktoś, nawet dla tak zwanej checy
            albo tylko dlatego co by się kręciło obraża kogoś lub coś tam wytyka. Nie lubie
            i cześć. Z reguły omijam i unikam bezpośredniości z takimi osobami ale dzisiaj
            mam ochotę komuś coś powiedzieć....

Dzięki za link ! nie omieszkam skorzystać ;-)))

i pozdrawiam !
            • weekenda Re: propozycja 21.10.04, 15:04
              Wiesz co Pejsaty... szkoda moich słów... weszłam tam sobie, poczytałam co
              popisali i wyszłam z tego chłamu... życie jest takie piękne !!! moje Kocie tak
              pięknie mruczą a góry wciąż wyciskają łzy z moich oczu, że nie będę traciła
              czasu...
              nieustanne pozdra !
    • pejsaty Re: watek organizacyjny zakladam 08.09.04, 17:21
      moi drodzy forum zwierzeta jest ostatnio zasmiecane przez rozne osoby.
      najlepsza rekacja w czasie ataku spamerow jest ... brak jakiejkolwiek rekacji.
      codziennie zagladam przynajmniej raz na forum i niewlasciwe watki i posty
      usuwam. gdy jednak ktos uwaza za stosowne zglosic posty lamiace jego zdaniem
      regulamin badz netykiete prosze napisac mejla na forum.abuse@gazeta.pl
      prosze nie wpisywac na forum watkow zatytulowanych: pejsaty, a czemu wyciales
      mi posta lub czemu nie wyciales posta komus innemu. wszelkie uwagi na temat
      moderacji tego forum mozna zglaszac w tym watku lub na forum o moderacji.
      ps jeszcze raz prosze na ignorowanie trolli i nie odpowiadanie im, bo to tylko
      zacheca ich do dalszego spamowania.
        • pejsaty Re: watek organizacyjny zakladam 08.09.04, 17:38
          przykro mi, ale nie moge byc obecny na forum przez 24 godziny na dobe. wczoraj
          byly dwa duze ataki spamerskie na forum, jeden zlikwidowalem po kilku minutach,
          drugi po kilkudziesieciu. prosze o wyrozumialosc i nie uleganie emocjom, gdy
          widzicie bluzgi lub posty typu @@@@@@, bo to sprawia radosc trollowi.
    • kaz_dra Re: watek organizacyjny zakladam 14.09.04, 22:45
      Cześć Szefie. Dobrze, że jesteś! Jednak mam do Ciebie pretensje, że
      zlikwidowałeś moje pytania do lekarzy na temat epilepsji ( mojego jamnika).
      Może czegoś tu nie rozumię, ale wynikało mi, że któryś dr weterynarii spróbuje
      chociaż mi odpowiedzieć. Choć w tym tłoku...? Popraw się, albo wytłumacz.
      Pozdrawiam.
    • weatherwax Do admina - pejsatego 17.09.04, 21:25
      Czy w związku z ciągłymi spamowymi atakami trolli na to Forum nie dałoby sie
      wprowadzić obowiązkowego logowania, tak jak na forach prywatnych na przykład i
      niektórych "gazetowych"? Z pewnością zniechęcałoby to takich osobników jak "VIP-
      1", ""cipa", "pojeb", etc? A nawet tomaszaxxx. Dlaczego nie? Czy mam to zgłosić
      na forum-abuse?
        • captroy Re: Do weatherwax 17.09.04, 21:45
          Nie rozumie tego calego rozckliwiania sie nad trollami...Nie dawajmy im okazji
          do tej zenady.Poki beda mieli oddzwiek puty beda raczyc to forum swoja prostota
          i wulgaryzmem.Staram sie zrozumiec tych ludzi,sa gdzies tam bez przyjaciol,z
          calym bagazem kompleksow..Pozwolmy im byc,ale nie dajmy sie nakrecac.Wkrotce
          jak to trolle same wyzdychaja.Pozdrawiam
          • weatherwax Re: Do weatherwax 17.09.04, 21:52
            Ale jednak na forach gdzie jest obowiązek logowania sie nie dzieje sie aż tak
            żle.

Ja im np. nie odpowiadam. Ale jeśli wchodzę w wątek, który mnie interesuje, to
            zwykle klikam "pokaż wszystkie". I wtedy natykam się na to, na co sie nie chcę
            natykac: na chamstwo, głupotę, prymitywizm, bezmózgą radośc z naigrywania się z
            czyjegoś bólu czy troski. Nie chcę, po prostu. Nie tego tu szukam. Ja wiem, że
            oni sami wyzdychaja, ale jest mi przykro, niejako w międzyczasie.
            Pozdrawiam też.
            • captroy Re: Do weatherwax 17.09.04, 22:01
              Szkoda,ze tak sie dzieje.To forum choc wydawalo by sie ciekawe,gdzies sie
              wypala.Ludzie zaczynaja unikac go.Ja sam wpadam tu okazjonalnie.Naszczescie sa
              fora o podobnej tematyce na innych stronach,gdzie workifustracji nie
              zagladaja,bo nie maja tam dostepu.
          • albert.flasz Re: Do weatherwax 18.09.04, 00:02
            Wprawdzie sam włączyłem się parę razy w ten żenujący bełkot i teraz trochę mi
            głupio, ale zdecydowanie popieram - tu naprawdę nie ma sposobu innego, jak
            ignorować tych gówniarzy. Apeluję szczególnie do tych paru "masochistów",
            którzy unoszą się, obrażają... po czym pierwsi odpowiadają na każdą ordynarną
            zaczepkę. Nie warto zniżać sie się do tego poziomu - "pies im mordę lizał"!
            (z całym szacunkiem dla zwierząt oraz tych, którzy je rozumieją i kochają)
      • pejsaty Re: Do admina - pejsatego 17.09.04, 21:40
        propozycje dotyczace dzialania forum mozna zglosic na forum o forum, zwiazane z
        moderacja na forum o moderacji. twoja propozycja jest dyskutowana juz od dawna.
        prawdopodobnie zalogowanie bedzie obowiazkowe przynajmniej przy zakladaniu
        watkow. rozwazane sa tez rozne propozycje dotyczace oceniania forumowiczow i
        watkow przez nich zakladanych, np. taka: forumowicze wysoko oceniani przez
        innych beda mogli zakladac nieograniczona ilosc watkow, natomiast ci ktorych
        zachowanie budzi zastrzezenia beda mogli zakladac ich znacznie mniej.
    • pejsaty linki do netykiety i regulaminu forum 21.09.04, 14:33
      prosze tych, ktorzy jeszcze nie czytali netykiety i regulaminu forum o
      zapoznanie sie z nimi i stosowanie sie do nich. watki i posty naruszajace
      zasady tam przedstawione moga byc kasowane.

netykieta:
      forum.gazeta.pl/forum/1,47474,1617503.html
      regulamin forum:
      forum.gazeta.pl/forum/1,47474,1617538.html
      pomoc forum:
      forum.gazeta.pl/forum/0,47474,1969369.html
    • Gość: GOSC CZEGOS TU NIE ROZUMIEM????? IP: 217.144.243.* 22.09.04, 09:25
      Od jakiegos czasu toczy sie pyskowka na temat trolli.Obrazaja
      forumowiczow,padaja wyzwiska,forum traci na wartosci.Przed chwila zalozylem
      watek aby takie osoby ignorowac.Nie jest to stwierdzenie moje bo juz egzystuje
      w regulaminie.Pytam sie wiec dlaczego ten watek zostal usuniety???Moze to ty
      pejsaty nakrecasz w ten sposob to forum ,bo takie odnioslem przed chwila
      wrazenie
      • pejsaty Re: CZEGOS TU NIE ROZUMIEM????? 22.09.04, 09:38
        nowe watki o ignorowaniu kogokolwiek beda usuwane. juz przerabialismy to kilka
        razy i wyglada to tak: ktos zaklada watek typu "nie odzywajmy sie do trolla",
        ktos inny dopisuje: "zgadzam sie, ignorujmy trolla", jeszcze inny: "tak, ten
        troll to wielki cham", potem przychodzi ten kogo nazwano trollem i pisze: "nie
        mozecie zyc beze mnie moje swirki, ja was nie opuszcze nie martwcie sie", potem
        ktos mu nawrzuca, potem troll mu nawrzuca i ogolnie watek zmienia sie w
        pyskowke.

• pejsaty Re: CZEGOS TU NIE ROZUMIEM????? 22.09.04, 09:54
            usuwam przede wszystkim te wpisy gdzie sie obraza innych forumowiczow. niekiedy
            ci, ktorych nazywamy trollami maja rzeczywiscie cos do powiedzenia, tylko nie
            wiem czemu musza pisac to w sposob napastliwy lub odnosic sie z pogarda dla
            tych co traktuja zwierzeta w sposb inni niz oni. i nie wiem tez czemu osoby
            uwazajace sie za porzadnych forumowiczow niejednokrotnie zamiast wygaszac spory
            jeszcze bardziej je rozniecaja.
            • pierozek_monika Re: CZEGOS TU NIE ROZUMIEM????? 22.09.04, 09:59
              i nie wiem tez czemu osoby
              > uwazajace sie za porzadnych forumowiczow niejednokrotnie zamiast wygaszac
              spory
              >
              > jeszcze bardziej je rozniecaja.

może dlatego że widząc szans na pomoc, biorą się sami za "brudną robotę" , no
              albo odchodzą....
              A że ja nie jestem porządny forumowicz, to sobie tu pobędę.
              • pierozek_monika poprawię, żeby było jaśniej bo "nie" zjadło 22.09.04, 10:01
                i nie wiem tez czemu osoby
                uwazajace sie za porzadnych forumowiczow niejednokrotnie zamiast wygaszac
                spory
                jeszcze bardziej je rozniecaja.
                >
                >
                może dlatego że nie widząc szans na pomoc, biorą się sami za "brudną robotę" ,
                no albo odchodzą....
                A że ja nie jestem porządny forumowicz, to sobie tu pobędę.
        • Gość: Flora Re: CZEGOS TU NIE ROZUMIEM????? IP: 212.69.68.* 22.09.04, 10:04
          captroy napisał:

> Odnosze podobne wrazenie.Dlaczego trwaja idjotyczne watki kreowane tylko po
          to
          > aby obrazac?Zauwazylem ,ze pejsaty bardzo obawia sie krytyki pod swoim adresem

też tak myślę. Obserwuje to forum od pewnego czasu takie wrażenie odnoszę. Może
          po prostu podziekujmy nie tylko trollom ale i panu pejsatemu

--------------------------------------------------------------------------------
          • captroy Re: CZEGOS TU NIE ROZUMIEM????? 22.09.04, 10:22
            To,ze gosc zalozyl watek o ignorowaniu trolli jest jak najbardziej
            uzasadnione.Fakt wielu daje sie czasami wciagac w bzdetne polemiki z
            frustancami,dlatego podobne watki moga tylko studzic zapal przed ich
            rozpoczeciem.Nie rozumiem stanowiska pejsetego.Skoro na forum istnieje
            conajmiej kilka idiotycznych watkow,jakis ostrzegajacy napewno by nie
            spowodowal zalamania egzystencji tego forum-dziwadlum.
            • pejsaty wytlumacznie 22.09.04, 10:34
              ten "gosc", ktory zalozyl watek o ignorowaniu trolli, to wlasnie jeden z tych
              trolli, ktory slynie z najbardziej wulgarnego slownictwa. po prostu cieszy go
              to, ze sie o nim mowi... nie chcialem tego pisac, by nie robic mu tej
              przyjemnosci, ale widze ze musze. czy nie mozecie mi zaufac???
                • pejsaty Re: wytlumacznie 22.09.04, 10:56
                  ten ktos nickow ma sporo: takie do zwyklych dyskusji i specjalne do pyskowek, w
                  ktorych chetnie uczestniczy. i jeszcze udaje niewiniatko radzace innym jak
                  walczyc z trollami. :/
              • Gość: Flora Re: wytlumacznie IP: 212.69.68.* 22.09.04, 10:48
                pejsaty napisał:

> ten "gosc", ktory zalozyl watek o ignorowaniu trolli, to wlasnie jeden z tych
                > trolli, ktory slynie z najbardziej wulgarnego slownictwa. po prostu cieszy go
                > to, ze sie o nim mowi... nie chcialem tego pisac, by nie robic mu tej
                > przyjemnosci, ale widze ze musze.

czy nie mozecie mi zaufac???

ja tam mogie i chce. Panie pejsaty, zrób pan wykaz, jak to trolle sami ze sobą
                gadają, ostrzegają przed soba. Będziemy mieli na forum zwierzęta taki swoisty
                kącik psychiatryczny. Może być ciekawie. A my będziemy wiedzieli, kogo nie
                karmić rozmową.
                pozdrawiam :))))
                      • pejsaty Re: wytlumacznie 22.09.04, 11:22
                        pierozek_monika napisała:

> no ale niestety ignorowanie trolli to też nierealna mżonka (mrzonka?)....
                        > zawsze się ktoś wyłamie.

masz lepszy pomysl? nic lepszego do tej pory nie wymyslono.
                          • pejsaty Re: wytlumacznie 22.09.04, 11:45
                            wlasnie o wycinaniu rozmawiamy na ukrytym forum aesow i sie zastanawiamy czy
                            wycinac bezwzglednie wszystko co choc o milimetr odbiega od zasad netykiety czy
                            jednak przymknac czasem oko na burzliwa dyskusje, w ktorej jednak pojawiaja sie
                            posty zbyt emocjonalne, zasady te lamiace. no coz - cos za cos - albo
                            nieskrepowana wolnosc slowa albo idealny porzadek. chyba najlepiej jest to
                            jakos wyposrodkowac - pozwolic na posty prowokacyjne, lecz nie obrazajace
                            nikogo, pozwolic na ostre dyskusje, ale bez bluzgow, wywalac spam i watki
                            niezwiazane z tematem forum, ale pozwolic by czasem merytoryczny watek zmienil
                            sie w towarzyska rozmowe niezwiazana z teamtem tego watku.
                            mimo wszystko nie sadze, by na tym forum bylo tak najgorzej. zobaczcie co sie
                            dzieje na wielu innych forach, tam watki ciekawe wrecz nikna w morzu watkow
                            offtopikowych i roznych personalnych wycieczek.
                            za zyczenia dziekuje i pozdrawiam p.
                            • weatherwax Re: wytlumacznie 22.09.04, 12:17
                              Jeśli dobrze rozumiem, to forum miało (ma?) na celu rozmowy, wymianę
                              doświadczeń i porad na temat zwierząt. W takim razie wszelkie wątki personalne,
                              niezależnie od tego czy z bluzgami, czy bez, są nie na temat. Jeśli ponadto
                              obrażają uczucia innych forumowiczów, są - moim zdaniem - do kasacji.

Przykładem wątek o uśpieniu suczki, gdzie trolle wyśmiewają się z osoby
                              dotkniętej nieszczęściem, która chciała podzielić się z kimś swoją traumą i
                              pewnie uzyskać odrobinę pocieszenia. To co zrobiono z tym wątkiem jest
                              obrzydliwe, a nie "prowokacyjne" ani nawet "ostre".

A TY, pejsaty uprzejmie PROSISZ o stosowanie się do zasad netykiety i
                              regulaminu. Kogo? Tych, do których prośby docierają - nie trzeba, a z chamstwem
                              nie walczy się prośbą.
                              Wyśmiewasz Orisse (zwierzęta-fotografie), że czasem puszcza odpowiedzi dopiero
                              po dwóch dniach. Ale prawdą jest, że forum to nie czat, nie oczekuje się
                              odpowiedzi natychmiast! Ja chętnie poczekam te dwa dni, żeby otrzymać poradę, a
                              nie żeby jakiś psychopata leczył swoje kompleksy moim kosztem.

A co do logowania się uczestników - to prawda, że można sobie założyć 15 kont,
                              ale zawsze jest to jakaś trudność i mniej fanu dla trolla, a poza tym na tych
                              forach gdzie się trzeba logować nie ma takiego chamstwa ani tyle spamu.

A swoją drogą, pejsaty, dlaczego wyciąłeś wątek "odchodzę z tego foruma"? - co
                              w nim było nie tak? a nie zablokowałeś kopnta panu remislancowi, który zakłąda
                              wątki ewidentnie po to, aby wyśmiać, sprowokować, zrobić zamieszanie, ergo -
                              niemerytoryczne? I uprzejmy nie jest, rozmawia o swoim "faulusie", cokolwiek to
                              jest ;-), czyli zaśmieca forum.

Pozdrawiam ogólnie, bez okazji. :-)
    • Gość: VIP-1 hehehe, wy sami jestescie trolle IP: *.cwshs.com 22.09.04, 12:58
      wiekszosc z was nie jest w stanie tolerowac
      odmiennej od waszej opinii
      a nie daj Bog ktos skrytykuje wasze postepowanie
      to jak wsciekle kundle sie na niego rzucacie
      nie widze np. nic zlego w wysmiewaniu tych
      co tylki psom wycieraja, albo tych co w wielka
      rozpacz popadaja bo starego psa uspic musieli

a moze by tak ktores z was sprobowalo zdefiniowac trolla?
      odnosze wrazenie, ze wielu z was nie ma zielonego
      pojecia co znaczy "troll"

wasz ulubieniec, VIP-1
      • weekenda Re: watek organizacyjny zakladam 22.10.04, 15:39
        przecież właśnie takie słowa są dla VIP-1 wodą na młyn. Lubi facet się
        podroczyć i wykotrzystuje tych, którzy sami pchają mu się w łapy.

Od dłuższego czasu śledzę ten wątek i nie da się ukryć, śledzę również to co on
        wypisuje (bo jest chyba najbardziej aktywnym uczestnikiem tego forum) i zanim
        ktoś nie napisze czegoś wulgarnego/zaczepnego pod jego adresem to on jest OK !
        Spróbuj wycisnąć sarkazm i celowe podpuchy z jego tekstów a zobaczysz innego
        Człowieka.
        Zresztą większość już nie daje się złapac w jego pułapkę. Zyczę tego samego.
        pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka