Dodaj do ulubionych

Pomoc dla schroniska "Kundelek" w Rzeszowie.

09.09.21, 20:29
Szanowni Państwo,
Postanowiłam napisać ten post, ponieważ od dziecka jestem bardzo związana ze zwierzętami i, mimo że aktualnie nie jestem posiadaczką żadnego z nich, staram się aktywnie wspierać inicjatywy, które na pierwszym miejscu stawiają ich dobro. Jako studentka od 4 lat mieszkająca w Rzeszowie najbardziej zaangażowana jestem w pomoc na miejscu, którą mogę świadczyć w Naszym schronisku „Kundelek”, codziennie przyjmującym nowych czworonogów. Zwierzaki są często bardzo zaniedbane i wymagają nie tylko troski oraz wsparcia, ale przede wszystkich kosztownego leczenia weterynaryjnego. Środki, jakimi dysponuje schronisko, starczają tylko na określony okres czasu. A zwierząt przybywa. Dlatego chciałam Państwa zachęcić do pomocy dla ośrodka, czy to w postaci symbolicznej złotówki na konto Rzeszowskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt, czy, jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, do odwiedzin schroniska, przy okazji zaopatrując je w najpotrzebniejsze rzeczy, tj. karmę, środki czystości, miski, witamy oraz odżywki. „Kundelek” jest dla niektórych z tych zwierzaków domem na całe życie i dzięki Naszemu wsparciu pomoże w tym, aby komfort ich ostatnich dni był na najwyższym poziomie.

Jeżeli są Państwo zainteresowani którąś z wymienionych wyżej form pomocy odsyłam na stronę schroniska po więcej informacji: www.kundelek.rsoz.org
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka